Cat Food
Go-Cat Adult Cat Food with Chicken and Duck 2kg
2kg · £2.88/kg£5.75Purina One Adult Dry Cat Food Salmon and Wholegrain 800g
800g · £7.31/kg£5.85Whiskas with Delicious Chicken 1+ 800g
800g · £4.19/kg£0.50 off£3.35£3.85Co-op Complete & Balanced Nutrition Dry Cat Food with Chicken +1 Year 2kg
2kg · £1.70/kg£3.40£2.69 loyalty card (£1.35/kg)Whiskas 7+ Chicken Adult Dry Cat Food 800g
800g · £4.19/kg£0.50 off£3.35£3.85Whiskas 7+ Chicken Adult Dry Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.61/kg£6.85Whiskas 1+ with Delicious Chicken 1.9kg
1.9kg · £3.61/kg£6.85Go-Cat®with Chicken and Turkey mix with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.67/kg£3.50GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.67/kg£3.50GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 2kg
2kg · £2.88/kg£5.75Purina ONE Adult Cat Food with Chicken & Whole Grains 800g
800g · £7.31/kg£5.85Purina ONE Bifensis Senior 7+ 750g
750g · £7.80/kg£5.85Scrumbles Adult & Seniors Chicken 750g
750g · £11.33/kg£8.50Scrumbles Gut Friendly Cat Food 750g
750g · £11.33/kg£8.50Whiskas 1+ Mixed Menu Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Co-op Meaty Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Co-op Ocean Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Co-op Poultry Selection in Gravy for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas 7+ Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Co-op Complete & Balanced Nutrition Ocean Selection in Gravy for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Co-op Complete & Balanced Nutrition Poultry Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Whiskas 11+ Poultry Feasts Senior Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas 7+ Fish Favourites in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas Kitten Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish In Jelly 12 X 85G
12pk · £6.47/kg£6.60Whiskas 1+ Duo Surf and Turf Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75SHEBA Filets Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g
60g · £25.00/kg£1.50Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g Chicken & Turkey
6pk · £7.33/kg£0.75 off£2.20£2.95Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g with Tuna & Cod
6pk · £7.33/kg£0.75 off£2.20£2.95Sheba Classics Adult Cat Food Tray with Chicken in Terrine 85g
85g · £12.94/kg3 for £2.75£1.10Whiskas 1+ Country Collection Mix Adult Wet Cat Food Pouch in Gravy 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Sheba Select Slices in Gravy Poultry Selection 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £6.47/kg£6.60Sheba Select Slices Cat Food Tray With Chicken In Gravy 85G
85g · £12.94/kg3 for £2.75£1.10Whiskas 1+ Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Gourmet Perle Connoisseurs Cat Food Mixed 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Gourmet Gold Pâté 8 x 85g
8pk · £8.09/kg£5.50Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Tuna, Salmon & Trout 6 x 50g (300g)
6pk · £9.33/kg£2.80Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)
40pk · £5.26/kg£3.25 off£17.90£21.15Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
40pk · £4.63/kg£15.75Purina ONE Adult Chicken and Beef 8 x 85g
8pk · £5.88/kg£4.00Purina One Adult Cat Selective Palate 8x85g
8pk · £5.88/kg£4.00Felix Soup Tender Strips 6 × 48g (288g)
6pk · £8.33/kg£2.40Gourmet Mon Petit Fine Cuts 6 X 50G (300G)
6pk · £9.33/kg£2.80Gourmet Mon Petit Fine Cuts Cat Food Pouches Poultry 6 X 50G (300G)
6pk · £9.33/kg£2.80Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
8pk · £8.09/kg£5.50Gourmet Perle Cat Food Pouches Ocean Delicacies 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Felix Original Farm Selection in Jelly 7+ Years 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £4.31/kg£4.40View all (98)
Cat Litter
Co-op Super Absorbent Cat Litter 8 Litre
8L · £0.73/L£5.80Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.88/L£8.80
Dog Food
Some Grub Calming Carob and Zesty Orange with Chamomile and Passionflower Dog Treats 100g
100g · £30.00/kg£3.00Good Boy Mega Chewy Twist with Chicken Dog Treats 70G
70g · £42.86/kg£3.00Co-op Treats For Dogs 20 Meaty Strips Rich In Beef 172G
172g · £2.91/kg£0.50Good Boy Tough & Tasty Chicken Large Roll 80g
80g · £46.25/kg2 for £5.50£3.70Pedigree Dentastix Light 5 Sticks Dental Chews Medium Dog Treats
70g · £17.86/kg£1.25Co-op Treats For Dogs 8 Sausages Rich In Beef & Game 60G
60g · £22.50/kg£1.35Co-op Dental Sticks For Dogs 180G
180g · £3.61/kg£0.65Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Co-op Treats for Adult Dogs Deli Beef Patties with 80% Beef 70g
70g · £31.43/kg£2.20Co-op Treats for Adult Dogs Deli Jerky Bites with 80% Chicken 70g
70g · £28.57/kg£2.00Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Co-op Treats for Dogs 15 Meaty Rolls with Chicken, Beef & Liver 135g
135g · £4.81/kg£0.65Co-op Chew Bones with Chicken 2 x 100g (200g)
2pk · £4.25/kg£0.85Co-op Treats for Dogs 20 Meaty Strips Rich in Chicken 172g
172g · £2.91/kg£0.50Co-op 10 Tripe Sticks 60g
60g · £22.50/kg£1.35Bonio Dog Biscuit The Original 650g
650g · £4.31/kg£2.80Good Boy Pawsley & Co. Crunchy Chicken & Calcium Bones 100g
100g · £34.00/kg2 for £5.50£3.40Good Boy Pawsley & Co. Tender Beef Fillets 90g
90g · £35.56/kg2 for £5.50£3.20Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Dumbbells 100g
100g · £34.00/kg2 for £5.50£3.40Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g
96g · £34.38/kg2 for £5.50£3.30Good Boy Pawsley & Co. Cheesy Chicken Sticks 80g
80g · £40.00/kg2 for £5.50£3.20Pedigree Rodeo With Beef 123G
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Adventuros Strips Venison Wild Flavour 90g
90g · £18.33/kg2 for £2.20£1.65Adventuros Medium Wild Chew 200g
200g · £16.50/kg£3.30Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Pedigree Dentastix Light 7 Sticks Dental Chews Small Dog Dog Treats
58g · £21.55/kg£1.25Pedigree Dentastix Light 4 Sticks Dental Chews Large Dog Treats
87g · £14.37/kg£1.25Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g
140g · £11.79/kg2 for £2.55£1.65Webbox Lickies Tasty Licks with Chicken (5 x 15g) 75g
5pk · £24.00/kg£1.80Webbox 20 Chomping Chews Chicken 200g
200g · £6.75/kg£0.30 off£1.35£1.65Scrumbles Calming Turkey Nibbles 100g
100g · £22.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Scrumbles Chicken & Duck Softies 90g
90g · £25.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Denzel's Rewards Duck & Plum Little Gems 70g
70g · £50.00/kg£3.50Some Grub Nut Butter with Peanuts and Cashews Dog Treats 100g
100g · £30.00/kg£3.00Some Grub Superfood Bursting with Berries and Banana Dog Treats 100g
100g · £30.00/kg£3.00Denzel's Beef & Berries Battersea Hearts
90g · £38.89/kg£3.50Wagg Treats BBQ Bangers 125g
125g · £13.20/kg3 for £3.30£1.65Lily's Kitchen Chomp-Away Chicken Bites Dog Treats 70g
70g · £59.29/kg£4.15Wagg Cookie Treats Peanut Butter & Banana 125g
125g · £13.20/kg3 for £3.30£1.65Forthglade Rewards Natural Soft Bite Treats 90g
90g · £31.11/kg£2.80Bakers Meaty Meals Adult Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £4.40/kg£4.40Harringtons Adult Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg · £3.59/kg£0.85 off£6.10£6.95Co-op Complete & Balanced Nutrition Dry Dog Food with Chicken & Vegetables +1 Year 3kg
3kg · £1.52/kg£4.55£2.85 loyalty card (£0.95/kg)View all (102)
Grooming, Healthcare & Accessories
Safewrap 60 Poop Bags 3 x 20 Rolls
60pk · £0.04 each£2.20
Other Pet Needs
Peckish 12 Extra Goodness Balls
1pk · £3.90 each£0.60 off£3.90£4.50