Deliveroo

Filters

Couldn't load filters

  • 31 days of £0 delivery fees

    Order before 01 Nov. £10 min spend (excl fees). T&Cs.

    Order now

  • National favourites

    View all

  • Burgers

  • Offers near you

  • Groceries, snacks, drinks and more

  • Chicken

  • Meal Deals

  • Most favourited places

    Added by others to their favourites ❤️
  • Today’s top grocery offers

    View all

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Coca-Cola 330ml 12 pack

      12pk · £0.83 each

      £9.90

      £11.90

      £2 off

    • Asda Express

      Red Bull Energy Drink 8 x 250ml

      8pk · £5.08/L

      £10.16

      £13.55

      £3.39 off

    • Londis

      Red Bull 4x250ml

      1L · £9.74/L

      £9.74

      £12.49

      22% off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Lucozade Sport Raspberry 500ml 4 pack

      500ml · £7.30/L

      £3.65

      £5.15

      £1.50 off

    • Londis

      Ben & Jerry Chocolate Fudge Brownie 465ml

      465ml · £12.28/L

      £5.71

      £10.39

      45% off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Cadbury Dairy Milk Ice Cream 4 pack

      4pk · £1.00 each

      £4.00

      £5.50

      £1.50 off

    • Londis

      M&Ms Crispy 107g

      107g · £36.36/kg

      £3.89

      £5.99

      35% off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Coca-Cola Zero Sugar 330ml 8 pack

      330ml · £15.61/L

      £5.15

      £6.90

      £1.75 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Lucozade Sport Orange 500ml 4 pack

      500ml · £7.30/L

      £3.65

      £5.15

      £1.50 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Monster Energy Pipeline Punch 500ml 4 pack

      500ml · £13.60/L

      £6.80

      £8.05

      £1.25 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Nescafe Gold Blend 95g

      95g · £46.84/kg

      £4.45

      £5.50

      £1.05 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Felix AGAIL Meaty Selection in Jelly 85g 12 pack

      85g · £64.71/kg

      £5.50

      £6.50

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Andrex Complete Clean Toilet Tissue 9 roll

      9pk · £0.79 each

      £7.15

      £8.45

      £1.30 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Lenor Outdoorable Spring Awakening 50 wash

      50pk · £0.09 each

      £4.55

      £5.55

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Bakers Small Dog Meaty Meals Beef 1kg

      1kg · £4.20/kg

      £4.20

      £5.20

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Felix AGAIL Fish Selection in Jelly 85g 12 pack

      85g · £64.71/kg

      £5.50

      £6.50

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Felix AGAIL Ocean Feast Select in Jelly 85g 12pk

      85g · £64.71/kg

      £5.50

      £6.50

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Persil Non Bio 4 in 1 Capsules 25 wash

      1pk · £7.80 each

      £7.80

      £8.80

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Persil Bio 4 in 1 Capsules 25 wash

      1pk · £7.80 each

      £7.80

      £8.80

      £1 off

    • One Stop - Leicester Evington Rd

      Andrex Ultimate Quilts Toilet Tissue 4 roll

      4pk · £1.04 each

      £4.15

      £5.05

      £0.90 off

    • View all

    Fees apply, add to basket to see total price