Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Co-op Member Prices
    Co-op Member Prices
  • Top Deals 🔥
    Top Deals 🔥
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Cleaning Event 🧼✨🧽
    Cleaning Event 🧼✨🧽
  • Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🥃
    Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🥃
  • Online Exclusive Deals 🍫
    Online Exclusive Deals 🍫
  • 3 for £3 Quick Meals 🍜
    3 for £3 Quick Meals 🍜
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
    Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg

    1kg · £2.60/kg
    £2.60
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £9.33/kg
    £4.20
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £3.44/kg
    £1.20 off
    £1.55£2.75
  • Co-op Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Fat Free Natural Yogurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40
  • Onken Set Natural 450g

    450g · £5.67/kg
    £2.55
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g

    450g · £8.56/kg
    £3.85
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 950g

    950g · £4.68/kg
    £4.45
  • Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g

    950g · £6.63/kg
    £6.30
  • FAGE Total 0% Greek Recipe Yoghurt 450G

    450g · £9.33/kg
    £4.20
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 450g

    450g · £5.67/kg
    £2.55
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £6.00/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Organic Natural Creamy Bio Live Yogurt 4 x 110g (440g)

    4pk · £5.91/kg
    £2.60
  • Yeo Valley Organic Natural Creamy Bio Live Yogurt 450g

    450g · £5.44/kg
    £2.45
  • Yeo Valley Organic Natural Creamy Bio Live Yogurt 950g

    950g · £4.58/kg
    £4.35
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 150G

    150g · £6.67/kg
    £1.00

Flavoured Yoghurts

  • Muller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Cheesecake Yogurts

    4pk · £8.63/kg
    £3.45
  • Oykos Salted Caramel Greek Style Yogurt 4 X 110G

    4pk · £5.45/kg
    £2.40
  • Muller Light Toffee Fat Free Yogurt

    160g · £6.56/kg
    £1.05
  • Onken 0% Fat Vanilla 450g

    450g · £5.22/kg
    £2.35
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Müller Corner Limited Edition Ice Cream Inspired Tropical Fruits 136g

    136g · £7.72/kg
    £1.05
  • Co-op Irresistible Fudge Yogurt 150G

    150g · £8.33/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Heather Honey & Ginger West Country Yogurt 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Co-op Irresistible Lemon West Country Yogurt 425g

    425g · £5.88/kg
    £2.50
  • Co-op Irresistible West Country Yogurt Madagascan Vanilla 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Longley Farm Hazelnut Yogurt 150g

    150g · £4.67/kg
    £0.70
  • Longley Farm Caramel Yogurt 150g

    150g · £4.67/kg
    £0.70
  • Co-op Irresistible West Country Lemon Curd Yogurt 150g

    150g · £8.33/kg
    £1.25
  • Co-op Greek Style Honey 450G

    450g · £4.11/kg
    £1.85
  • Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 4 x 124g (496g)

    4pk · £6.35/kg
    £3.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4 x 115g

    4pk · £4.57/kg
    £2.10
  • Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Bio & Me Kefir Live Yoghurt Vanilla 350g

    350g · £4.57/kg
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Yeo Valley Organic Greek Style Honey 450g

    450g · £5.67/kg
    £2.55
  • Total 0%Yoghurt With Honey Split Pot 150G

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • Yeo Valley Lemon Curd 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Yeo Valley Organic Greek Style Honey 4 x 100g (400g)

    4pk · £7.25/kg
    £2.90
  • Danone Activia Rhubarb 4X115G

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit Yogurt 450g

    450g · £5.22/kg
    £2.35
  • Longley Farm Strawberry Yogurt 150g

    150g · £4.67/kg
    £0.70
  • Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Total 0% Greek Yoghurt Blueberry Split Pot 150G

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • Co-op Irresistible West Country Yogurt Strawberries & Cream 425g

    425g · £5.88/kg
    £2.50
  • Longley Farm Black Cherry Yogurt 150g

    150g · £4.67/kg
    £0.70
  • Longley Farm Rhubarb Yogurt 150g

    150g · £4.67/kg
    £0.70
  • Müller Corner Strawberry Yogurt 136g

    136g · £8.46/kg
    £1.15
  • Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts

    4pk · £3.95/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Müller Light Greek Style Sublime Strawberry Yogurt 4 X 115G (460G)

    4pk · £4.57/kg
    £2.10
  • Müller Light Strawberry Fat Free Yogurt 160G

    160g · £6.56/kg
    £1.05
  • Muller Corner Red Cherry Yogurt

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Müller Light Cherry Yogurt 160g

    160g · £6.56/kg
    £1.05
  • Onken Biopot Cherry Yogurt 450G

    450g · £5.22/kg
    £2.35
  • Onken 0% Fat Strawberry 450g

    450g · £5.22/kg
    £2.35
  • Oykos Blueberry Greek Style Yogurt 4 x 110g

    4pk · £5.45/kg
    £2.40
  • Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • The Collective Great Dairy Gourmet Mango 425g

    425g · £7.41/kg
    £3.15
  • Yeo Valley Organic Fruity Favourites 4 x 110g (440g)

    4pk · £5.91/kg
    £2.60
  • The Collective Great Dairy Gourmet Raspberry 425g

    425g · £7.41/kg
    £3.15
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Oykos Strawberry Greek Style Yogurt 4 X 110G

    4pk · £5.45/kg
    £2.40
  • Ehrmann Limited Edition Double White Choc Style 200g

    200g · £9.75/kg
    2 for £3.15
    £1.95
  • View all (69)

Kids Yoghurts

  • Yoplait Petits Filous Strawberry And Raspberry Fromage Frais 4X85G

    4pk · £6.62/kg
    £2.25
  • Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry And Peach Flavour Yogurt es 9 X 37G (333G)

    9pk · £7.81/kg
    £2.60
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)

    6pk · £3.89/kg
    £0.30 off
    £1.05£1.35
  • Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g

    6pk · £6.08/kg
    £1.35
  • Petits Filous Greek Style Strawberry 340g (4 x 85g)

    4pk · £9.26/kg
    £3.15
  • Wildlife Choobs Strawberry Flavour Yogurt Tubes 6x37g

    6pk · £6.08/kg
    £1.35
  • Yoplait Petits Filous Yogurt Drink 4X100G

    4pk · £7.25/kg
    £2.90
  • Bluey Fromage Frais 4 x 85g (340g)

    4pk · £4.56/kg
    £1.55
  • The Collective Great Dairy Suckies Banana 90g

    90g · £11.67/kg
    £1.05
  • The Collective Great Dairy Suckies Strawberry 90g

    90g · £11.67/kg
    £1.05

Yoghurt Drinks

  • Yakult Original 8 x 65ml (520ml)

    8pk · £8.37/L
    £4.35
  • Yeo Valley Kefir Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £6.00/kg
    £2.10
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml

    500ml · £6.00/L
    £3.00
  • Actimel Multifruit 8 x 100g (800g)

    8pk · £4.56/kg
    £3.65
  • Activia Kefir Strawberry & Raspberry Gut Health Fruit Yoghurts, 380g

    380g · £5.53/kg
    £2.10
  • Benecol No Added Sugar Raspberry Yogurt Drink 6 x 67.5g (405g)

    5pk · £14.67/kg
    £4.95
  • Danone Actimel Strawberry 8X100G

    8pk · £4.56/kg
    £3.65
  • Yeo Valley Organic Kefir Strawberry Yogurt 4 x 100g (400g)

    4pk · £6.75/kg
    £2.70

Offers

  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £3.44/kg
    £1.20 off
    £1.55£2.75
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Bio & Me Kefir Live Yoghurt Vanilla 350g

    350g · £4.57/kg
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Yeo Valley Lemon Curd 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Danone Activia Rhubarb 4X115G

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts

    4pk · £3.95/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Ehrmann Limited Edition Double White Choc Style 200g

    200g · £9.75/kg
    2 for £3.15
    £1.95
  • Ehrmann High Protein Double Choc 200g

    200g · £9.75/kg
    2 for £3.15
    £1.95
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)

    6pk · £3.89/kg
    £0.30 off
    £1.05£1.35
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £5.33/kg
    £0.45 off
    £2.45£2.90
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo