Bread
Kingsmill 5050 Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Warburtons Seeded Farmhouse 800g
800g · £3.00/kg£2.40Warburtons Gluten Free Super Seeded Bread 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Hovis Wholemeal Farmhouse Batch 800g
800g · £2.50/kg£2.00Hovis Sourdough Cob Seeded 450g
450g · £5.56/kg£2.50Jasons Sourdough Superb Sprouted Grains 450g
450g · £5.89/kg£2.65Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.50/kg£2.00Promise Multigrain Loaf 480g
480g · £8.81/kg10% off£4.23£4.70Warburtons Wholemeal Medium Bread
800g · £2.00/kg£1.60St Pierre Brioche Loaf
500g · £8.80/kg£4.40Warburtons Original White Farmhouse Bread
400g · £3.88/kg£1.55Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40Warburtons Seeded Batch Bread
400g · £3.28/kg10% off£1.31£1.45Morrisons Wholemeal Toastie Bread
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Milk Roll Bread
400g · £4.38/kg£1.75Morrisons White Farmhouse Loaf 800g
800g · £1.63/kg£1.30Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95Kingsmill 50/50 Medium 800g
800g · £1.75/kg£1.40Jasons White Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Jasons Grains And Seeds Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Schar Gluten Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Morrisons The Best 2 Sourdough Stonebaked Baguettes
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons The Best Wholemeal Seed & Spelt Farmhouse 800g
800g · £2.63/kg£2.10Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Hovis Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Gluten Free Artisan White Sourdough Cob 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Morrisons Medium White Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Jasons Sourdough Bread The Great White Straight Up Sourdough 450g
450g · £5.33/kg£2.40Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warbutons Super Toastie White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Bread Medium White Loaf 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Bread Wholemeal Medium Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25View all (68)
Croissants & Breakfast
Brioche Pasquier Pitch Blueberry 6pk
6pk · £0.33 each10% off£1.98£2.20Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £9.40/kg£2.35Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00St Pierre 6 Brioche Swirls
6pk · £0.52 each£3.10Warburtons Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Regal Petit Cream Rolls 5pk
5pk · £0.48 each£2.40St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05St Pierre Vanilla Brioche Tear And Share
500g · £9.60/kg£4.80Whaoo! Chocolate Filled Crepes
192g · £12.24/kg£2.35St Pierre 6 Pain Au Choc
270g · £10.00/kg£2.70Warburtons Breakfast Muffins 4pack
4pk · £0.38 each£1.50Morrisons Apple Turnover 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Brioche Pasquier Pancake
8pk · £0.38 each£3.00Waffle Amour Choco Sugar Waffles
5pk · £0.48 each£2.40McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Brioche Pasquier Pitch Chocolate 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Brioche Pasquier Chocolate Chip Pitch 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70Hersheys Cookies N Creme Crepes 192g
192g · £13.02/kg£2.50Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.70Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons The Best Mini Meringue Shells 12 pack
12pk · £0.20 each£2.40Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Warburtons 6 Our Dough Crumpets
6pk · £0.30 each£1.80Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons All Butter Croissants
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15
Buns & Rolls
Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons 4 Seeded Brioche Buns
4pk · £0.85 each£3.40Morrisons The Best Limited Edition Everything Brioche Buns 4pk
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons The Best Multiseed Rolls 4pk
4pk · £0.40 each£1.60Menissez Sourdough Seeded Rolls 4 x 75g
300g · £6.60/kg10% off£1.98£2.20Morrisons The Best Seeded Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.45 each£1.80Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Jasons Everyday White Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05Jasons Everyday Tiger Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05New York Bakery Co Limited Edition Everything Bagels 5pk
5pk · £0.50 each£2.50New York Bakery Co. Sesame Bagel
5pk · £0.40 each£2.00Warburtons Plain Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Morrisons Wholemeal Rolls
6pk · £0.10 each£0.60Baker Street Seeded Burger Buns
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20Warburtons Thin Plain Bagels
6pk · £0.38 each£2.25St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15St Pierre Soft Brioche Baguettes 4pk
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65St. Pierre 6 Brioche Burger Buns
6pk · £0.58 each£3.50Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55Morrisons The Best 4 Sourdough Ciabatta Rolls
4pk · £0.48 each£1.90St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons 4 Large White Rolls 366g
366g · £5.87/kg£2.15Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls
4pk · £0.68 each£2.70Warburtons Sliced White Rolls 12 pack
12pk · £0.20 each£2.35Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.26 each£1.55New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55Morrisons The Best Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.45 each£1.80Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels
5pk · £0.46 each£2.30New York Bakery Company Red Onion & Chive Bagels 5 pack
5pk · £0.46 each£2.30Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons The Best Wholemeal Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60
Wraps, Pittas & Naans
Sharwoods Low Fat Mini Naans 260g
260g · £9.62/kg£2.50Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons The Best Limited Edition Honey BBQ Flatbreads
200g · £9.70/kg10% off£1.94£2.15Morrisons 8 Wholemeal Tortillas 488g
4pk · £0.43 each£1.70Crosta Mollica Durum Wheat Piadina 300g
5pk · £0.48 each£2.40Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons Plain Flatbreads 2pk 150g
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons Mini Garlic & Coriander Naan Breads
200g · £10.50/kg£2.10Mission Protein Tortilla Wraps 6pk 367g
5pk · £0.44 each£2.20Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Nishaan Chakki Roti Chapattis 6 pack
350g · £4.29/kg£1.50Riyas Frozen Plain Paratha 20pk
20pk · £0.21 each£4.20Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Pataks Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.15 each£2.30Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Ashoka Aloo Kulcha Dairy Free 320g
320g · £9.38/kg£3.00Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Sharwoods Plain Mini Naans 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Takeaway Chapatti 2 pack
170g · £10.59/kg£1.80Morrisons Plain Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.23/kg10% off£1.62£1.80Morrisons Chapatti 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20£0.96 loyalty card (£0.16 each)Morrisons Plain Mini Naan Bread 4 pack
4pk · £0.30 each£1.20Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Pataks Naan Bread Plain 2 pack
2pk · £1.15 each£2.30Sharwoods Peshwari Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Mission Deli Wheat & White Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Deli Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Mission Wholemeal Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Warburtons Soft White Pittas
252g · £5.75/kg£1.45Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Warburtons Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Mission Deli Original Mini Wraps 6 pack
6pk · £0.25 each£1.50Mission XL Wraps Plain 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Sharwoods 4 Garlic & Coriander Mini Naans
260g · £9.62/kg£2.50Taj Family Pack Paratha 20 pack
20pk · £0.21 each£4.20Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Taj Family Pack Chappathi 20 pack
900g · £4.67/kg£4.20Morrisons Garlic & Corainder Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.92/kg£1.80Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.35Shana Mixed Vegetable Paratha 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60View all (63)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons The Best Jam Sponge Tarts 4pk 140g
140g · £21.21/kg10% off£2.97£3.30Mr Kipling Latte Tarts 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Bakewell Tarts 4 pack
4pk · £0.95 each£3.80Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Mr Kipling Jam Tarts
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65
Small Cakes & Treats
Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons The Best Indulgent Creams Chocolate Brownie 130g
130g · £22.31/kg£2.90Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20Cadbury Mini Rolls Raspberry Family Size 10 pack
10pk · £0.46 each£4.55McVities Jaffa Cakes Mango Flavour 10pk 110g
110g · £15.91/kg£1.75Morrisons Key Lime Pie Bar 50g
50g · £27.00/kg10% off£1.35£1.50Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Toumpourleka Baklava 65g
65g · £32.31/kg£2.10Mr Kipling Custard Cream Whirls 4pk
4pk · £0.54 each£2.15Mr Kipling Birthday Cake Slices
8pk · £0.45 each£3.60Morrisons The Best Lemon Bundt Cakes 4pk
4pk · £0.74 each10% off£2.97£3.30Morrisons Party Fairy Cakes 12pk
12pk · £0.25 each£3.00Mr Kipling Cookies & Cream Whirls
4pk · £0.54 each£2.15Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Morrisons Cream Cake Selection 6pk
6pk · £1.00 each£6.00Mr Kipling Blueberry Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.68 each10% off£2.70£3.00Regal Coconut Cake Slices 5 pack
5pk · £0.38 each£1.90Morrisons Toffee Doughnut 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60Regal Baklawa 200g
200g · £18.00/kg£3.60Gama Rose Turkish Delight 180g
180g · £10.00/kg10% off£1.80£2.00Siafa Dates Cookies Asawer Mamool 200g
200g · £18.00/kg£3.60Siafa Dates Cookies Mamool 200g
200g · £18.00/kg£3.60Blueberry Muffins 4 pack
£1.75Cadbury Caramel Mini Roll 10pk
10pk · £0.43 each10% off£4.28£4.75Regal Classic Fruit Cake Slice 7 pack
7pk · £0.26 each£1.80Morrisons Chocolate Cupcakes 2pk
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Rainbow Cupcakes 2pk
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60Royal Motichoor Ladoo 500g
500g · £12.00/kg£6.00Cadbury Cornflake Cluster 135g
135g · £25.19/kg£3.40Royal Special Habshi Halwa 300g
300g · £20.00/kg£6.00We Love Cake Rip Roaring 4 Raspberry Ripple Slices
4pk · £0.67 each10% off£2.66£2.95Regal Bakery Sliced Fruit Cake
£3.40Regal Sliced Madeira Cake 10pk
10pk · £0.34 each£3.40Morrisons The Best Free From Sticky Toffee Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Barny Chocolate Sponge Bears 125g
125g · £12.40/kg£1.55Soreen Malt Lunchbox Loaves
10pk · £0.27 each10% off£2.70£3.00Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Bonne Maman Madeleine 7 Freshly Wrapped Cakes
175g · £20.00/kg£3.50Morrisons 6 Country Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Cadbury Milk Chocolate Cake Bars
5pk · £0.60 each£3.00Mr Kipling Lemon Fancies
8pk · £0.45 each£3.60Pagen Gifflar Cinnamon Rolls
260g · £9.42/kg£2.45English Cheesecake Company Lotus Biscoff Cheesecake Bites 210g
210g · £16.71/kg10% off£3.51£3.90Morrisons Hidden Centre Cupcakes 9pk
9pk · £0.72 each10% off£6.48£7.20View all (110)
Scones & Teacakes
Honey Bun Spiced Bun 795g
795g · £7.17/kg£5.70Lees Jam Teacakes 10pk
10pk · £0.17 each£1.70Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Chorley Cakes
4pk · £0.43 each£1.70Irwins Together Fruit Loaf
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Mini Milk Chocolate Teacakes 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Mini Afternoon Tea Cakes 9 pack
9pk · £0.30 each10% off£2.70£3.00Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Soreen Malt Family Pack 390g
390g · £4.85/kg10% off£1.89£2.10Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 10 pack
240g · £13.75/kg£3.30Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Warburtons Raisin Loaf with Cinnamon
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50
Whole Cakes
Morrisons The Best Carrot Loaf Cake
242g · £14.88/kg£3.60Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons The Best Lemon Loaf Cake
301g · £10.76/kg10% off£3.24£3.60Morrisons Sprinkle Celebration Cake 1425g
1.43kg · £11.37/kg10% off£16.20£18.00Yorkshire Baking Co. Jam And Coconut Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Disney Princess Celebration Cake
£16.80Disney Stitch Celebration Cake 838g
838g · £20.05/kg£16.80Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Regal Sliced Coconut Cake 10pk
10pk · £0.34 each£3.40Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Lewis & Green Caterpillar Cake
530g · £12.45/kg£6.60Soreen Banana Loaf
£1.80Morrisons The Best Chocolate Fudge Cake 669g
669g · £10.76/kg£7.20Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40Yorkshire Baking Company Sultana Mega Loaf Cake
£3.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake Serves 14
10% off£14.04£15.60Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Morrisons Large Happy Birthday Balloon Cake 1048g
1.05kg · £13.74/kg£14.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons Sweet-tastic Vanilla Traybake Serves 15
£9.10Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£14.40Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake
655g · £9.89/kg10% off£6.48£7.20Morrisons Decorate at Home Madeira Cake
£8.80Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05
Savoury Pies
Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Morrisons The Best Mini Chilli Jam Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Pukka Vindaloo Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Fray Bentos Minced Beef & Onion Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Large Caramelised Onion Pork Pie 440g
440g · £8.86/kg£3.90Morrisons Lattice Pork Pie 440g
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Pukka Veggie Leek & Potato In Cheddar Sauce 213g
213g · £12.68/kg£2.70Pork Farms Mini Branston Pork Pies 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Fray Bentos Just Chicken Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 4x75g
300g · £10.00/kg£3.00Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £12.56/kg£2.70Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Pork Farms Mini Pork Pies 4 Pack 4 pack
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Melton Mowbray Small Pork Pie 140g
140g · £15.71/kg£2.20Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Mini Pork Cheese & Pickle Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Snack Pork Pies 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Juici Patties Beef Patty 135g
135g · £12.59/kg£1.70Little Dish Chicken & Veg Pie 200G
200g · £19.00/kg£3.80Morrisons The Best Mini Pickle Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Port Royal Jerk Chicken Pie 200g
200g · £16.50/kg£3.30Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Morrisons 10 Dinky Pork Pies 250g
250g · £10.00/kg£2.50Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Morrisons 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £10.23/kg£4.50
Seasonal Bakery
Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Tago Gingerbread With Strawberry Jam 160g
160g · £11.88/kg£1.90Morrisons Gingerbread People 30pk
30pk · £0.11 each£3.30Gingerbread Person
£1.50Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05
Gluten Free
Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80