Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Irresistible Cream of Tomato Soup 600G
600g · £6.08/kg£3.65Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £4.00/kg£2.40