Berries
Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Blackberries Punnet 150g
150g · £21.67/kg£3.25
Bananas
Co-op Fairtrade Organic Bananas
5pk · £0.33 each£1.65Co-op Fairtrade Banana EACH
1pk · £0.30 each£0.30Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30
Citrus Fruit
Co-op Irresistible Easy Peelers 600G
500g · £4.70/kg£2.35Co-op 4 Unwaxed Lemons
4pk · £0.50 each£2.00Co-op Lemon EACH
1pk · £0.40 each£0.40Co-op Lime EACH
1pk · £0.35 each£0.35Co-op 4 Hand Picked Oranges
4pk · £0.69 each£2.75
Apples & Pears
Co-op Ripe and Ready Pears
4pk · £0.64 each£2.55Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op Family Apples
8pk · £0.24 each£1.95Co-op Braeburn Apples
4pk · £0.50 each£2.00Co-op Organic Pink Lady 4S
4pk · £0.94 each£3.75Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Grapes
Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op Irresistible Limited Edition Grapes 400G
400g · £8.13/kg£3.25Co-op Irresistible Sweet & Aromatic Grapes 400g
400g · £7.75/kg£3.10
Prepared Fruit
Co-op Apple Grapes & Cheese 190g
190g · £15.26/kg£2.90Co-op Pineapple Chunks 300g
300g · £10.17/kg£3.05Co-op Mango Chunks 250g
250g · £12.20/kg£3.05Co-op Pomegranate Seeds 110g
110g · £18.18/kg£2.00Co-op Watermelon Chunks 300g
300g · £10.17/kg£3.05
Other Fruit
Co-op Mini Watermelon
1pk · £2.95 each£2.95Co-op Apricots
320g · £6.72/kg£2.15Co-op Pineapple
1pk · £1.35 each£1.35Co-op Ripe Mango
1pk · £1.30 each£1.30Co-op Irresistible Sungold Kiwi Pack
3pk · £0.82 each£2.45Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Flat Peaches
4pk · £0.40 each£1.60Co-op Ripe & Ready Nectarines
3pk · £0.98 each£2.95Co-op Nectarines
3pk · £0.63 each£1.90