- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (297)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Yo! Korean Style Chicken Rice Bowl 314g
314g · £19.11/kg£6.00Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G
410g · £5.61/kg£2.30Co-op 12 Large Free Range Eggs
12pk · £0.30 each£3.65Co-op Irresistible Aberdeen Angus Beef Burgers 340G
340g · £15.29/kg£5.20Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op Potatoes 1.5kg
1.5kg · £1.13/kg£1.70Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Chicken Arrabiata 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Irresistible Aberdeen Angus Fresh Minced Beef 500G
500g · £15.90/kg£7.95Cully & Sully Chicken and Vegetable Soup 400G
400g · £7.38/kg£2.95Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Co-op British Sliced Mild Cheddar Cheese 10 Slices 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60LEERDAMMER Original 8 Slices 160g
160g · £19.06/kg£3.05Simon Howie The Scottish Butcher Classic Breakfast Black Pudding 240g
240g · £7.92/kg£1.90Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op 2 Breaded Haddock 270g
270g · £14.26/kg£3.85Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Cucumber
1pk · £1.10 each£1.10£0.99 loyalty card (£0.99 each)Co-op Irresistible Hand Finished Seeded Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Co-op Irresistible Coleslaw 300G
300g · £7.83/kg£2.35Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op Outdoor Bred British Unsmoked Rindless Back Bacon 300g
300g · £8.50/kg£2.55£1.49 loyalty card (£4.97/kg)Co-op Iceberg Lettuce
1pk · £1.00 each£1.00Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05Co-op Irresistible Chorizo Ring 225G
225g · £15.33/kg£3.45Graham's The Family Dairy Slightly Salted Butter 250G
250g · £11.80/kg£2.95New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Co-op Spreadable 500G
500g · £5.50/kg£2.75Warburtons Bagels 5 Original Soft & Sliced
5pk · £0.47 each£2.35Co-op Mixed Chillies 50g
50g · £11.00/kg£0.55Co-op Smooth Brussels Pâté 170g
170g · £10.29/kg£1.75Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Curry in a hurry
£0.00Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.30 each£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.35/L£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR
2L · £1.58/L2 for £3.60£3.15Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Old Jamaica Ginger Beer Regular 2L
2L · £1.45/L£2.90Tango Apple Sugar Free 2L
2L · £1.35/L£2.70
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.49 each£1.95Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Fruit Granola
1pk · £2.20 each£2.20Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
8pk · £31.88/kg£2.55Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g
4pk · £3.09/kg£4.95Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op Naturally Sweet Sweetcorn In Water 198G
198g · £3.28/kg£0.65John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water MSC 3x100g
3pk · £14.67/kg£4.40Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Fairtrade Scottish 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Cafédirect 4 Organic Machu Picchu Peru Coffee Beans 200g
200g · £37.50/kg£7.50Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Fairtrade French Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85
Freezer Faves 🍨🍟
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Linda McCartney's 2 Vegetarian Mozzarella 1/4 lb Burgers 227g
227g · £13.22/kg3 for £7£3.00Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £6.25/kg3 for £7£3.75McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g
229g · £14.41/kg3 for £7£3.30Goodfella's Pepperoni Stonebaked Thin 332g
332g · £10.99/kg3 for £7£3.65Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
334g · £10.93/kg3 for £7£3.65Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
227g · £14.98/kg3 for £7£3.40Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Rowntree's Watermelon 4 x 67g
4pk · £11.30/L3 for £7£3.30Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Super Toastie Extra Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Warburtons White Bakers Bloomer 800g
800g · £2.50/kg£2.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Cheese Ploughman's Sub Roll
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tomato & Basil Chicken Pasta Bowl 290g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95Co-op Mexican Chicken and Rice Chipotle Lime Salad 250G
250g · £14.80/kg£3.70