McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £0.37 each£2.20Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £8.67/kg£1.50Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Toymania Halloween Surprise Bag 3+
1pk · £5.50 each£5.50Yorkshire Baking Co. Limited Edition Toffee Apple Mega Loaf Cake
1pk · £3.00 each£3.00