Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £22.27/kg£2.45Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Buchanan's Dark Chocolate Fondant Peppermint Creams 120g
120g · £13.75/kg£1.65Buchanan's Luxuriously Smooth Dark Chocolate Caramels 110g
110g · £15.00/kg£1.65Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Tunnock's Snowballs Coconut Covered Marshmallows 8 Pack 120G
8pk · £0.38 each£3.00Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65
Chocolate Bars
Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £12.68/kg£3.50Cadbury Twirl Chocolate Bar 9 Pack Multipack 194g (9 x 21.5g)
194g · £15.46/kg£3.00Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack 153.2g (4 x 38.3g)
153.2g · £18.93/kg£2.90Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 4 Pack (160g)
160g · £17.81/kg£2.85Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111g (4 x 27.75g)
111.6g · £25.99/kg£2.90Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4x30g
120g · £24.17/kg£2.90Kinder Small Chocolate Bars Multipack 8 x 12.5g (100g)
100g · £20.50/kg£2.05Cadbury Twirl Chocolate Bar 3 Bar Multipack 129g (3x43g)
129g · £22.48/kg£2.90Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Cadbury Starbar Bars 4 x 37g (148g)
148g · £19.59/kg£2.90Cadbury Double Decker Chocolate Bar 4 Pack Multipack 174.8g (4 x 44.6g)
174.8g · £16.59/kg£2.90Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g (4 x 32g)
128g · £22.66/kg£2.90Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 4 Pack (4 x 27g)
108g · £26.39/kg£2.85Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g (4 x 38g)
152g · £19.08/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g (4 x 33.5g)
134g · £21.64/kg£2.90Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g (4 x 25.5g)
102g · £28.43/kg£2.90Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £12.68/kg£3.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 7 Pack Multipack 190.4g (7 x 27x2g)
190.4g · £15.76/kg£3.00Kitkat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 32G 9 Pack
288g · £11.46/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £25.00/kg£1.80KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £171.50/kg£3.55Toffee Crisp Milk Chocolate Bar Multipack 38g 4 Pack
4pk · £18.75/kg£2.85Fox's Rocky Caramel 7 x 19.5g (136.5g)
140.6g · £13.16/kg£1.85Biscoff Milk Chocolate with Biscoff cream 180g
180g · £23.06/kg£4.15Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54g
1pk · £1.65 each£1.65Cadbury Double Decker Chocolate Bar 54.5g
54.5g · £22.02/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 56 g
56g · £29.46/kg£1.65Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Bar 44G
44g · £25.00/kg£1.10NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £21.82/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £20.00/kg£2.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £20.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £20.00/kg£2.40Milkybar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Daim Chocolate Bar 28g
28g · £42.86/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £25.58/kg£1.10View all (119)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £24.00/kg£2.40Revels Large Milk Chocolate Bag 185g
185g · £20.81/kg£3.85Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £27.40/kg£2.00Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £22.43/kg£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Milkybar White Chocolate Buttons Bag 30G
30g · £33.33/kg£1.00Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £20.87/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £17.31/kg£1.80Buchanan's Delectable Chocolate Dipped Fudge
120g · £13.75/kg£1.65Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Wawel Michalki z Wawelu Chocolate Coated Peanut Candies 245g
245g · £14.49/kg£3.55Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £45.00/kg£1.80Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85View all (51)
Sweets
HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £10.71/kg£1.50Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Co-op Shrimps & Bananas 65g
65g · £11.54/kg£0.75Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95HARIBO Nostalgix 175g
175g · £8.29/kg£1.45Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Rowntree's Fruit Gums 150g
150g · £12.33/kg£1.85Co-op Teeth And Lips 65G
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Co-op Watermelon Slices 65G
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko it's Cherry Cola Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Natural Flavourings Dolly Mixtures 65g
65g · £11.54/kg£0.75HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Buttermintoes 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Fizzy Cola Bottles 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95Rowntree'S Jelly Tots Sweets Bag 42G
42g · £20.24/kg£0.85Haribo Maoam Minis 4PK
4pk · £0.21 each£0.85Sweetzone Mallow Twists 160g
160g · £10.31/kg£1.65Shades by Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Wawel Mieszanka Krakowska Chocolate Coated Jelly Sweets 245g
245g · £13.06/kg£3.20View all (81)
Chewing Gum & Mints
Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £39.80/kg£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £39.80/kg£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £39.80/kg£1.95