- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (675)
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Ethiopian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Decaffeinated Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £19.53/kg£1.05 off£3.30£4.35Kettle Honey Dijon Mustard Potato Chips 130g
130g · £14.62/kg£1 off£1.90£2.90Kettle Brie & Caramelised Onion Potato Chips 130g
130g · £14.62/kg£1 off£1.90£2.90Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90GU Inspirations Choc & Honeycomb 2X86G
2pk · £18.21/kg£1.05 off£3.15£4.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Ethiopian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Decaffeinated Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)
Freezer Faves 🍨🍟
McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle 750g
750g · £5.00/kg3 for £7£3.75McCain Vibes Salt & Vinegar Flavour 356g
356g · £9.83/kg3 for £7£3.50McCain Air Fryer Hash Brown Bites 600g
600g · £5.50/kg3 for £7£3.30McCain Air Fryer Crispy Dippers 600g
600g · £5.50/kg3 for £7£3.30McCain Vibes Cheese & Onion Flavour 356g
356g · £9.83/kg3 for £7£3.50itsu Vegetable Tempura Fries 350g
350g · £10.71/kg3 for £7£3.75Birds Eye Captain's Discoveries 2 Lightly Dusted Fish Fillets with Sea Salt and Rosemary 280g
280g · £17.32/kg3 for £7£4.85Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Birds Eye 2 Garlic & Herb Chicken Kievs 204g
204g · £16.91/kg3 for £7£3.45Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml
6pk · £13.00/L3 for £7£3.90Itsu Garlic & Chilli Edamame 300g
300g · £12.83/kg3 for £7£3.85Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)
4pk · £11.79/L3 for £7£3.30Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £9.05/kg3 for £7£2.75Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Rowntree's Fruit Blaster 6 x 58ml
6pk · £9.48/L3 for £7£3.30Rowntree's Watermelon 4 x 67g
4pk · £11.30/L3 for £7£3.30Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped
10pk · £0.17 each£1.70£1.09 loyalty card (£0.11 each)Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 2 Pint Fresh Scottish Semi Skimmed Milk 1.136LTR
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 2 Pint Fresh Scottish Skimmed Milk 1.136Ltr
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Co-op 1 Pint Fresh Scottish Semi-Skimmed Milk 568Ml
568ml · £1.67/L£0.95£0.85 loyalty card (£1.50/L)Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Pampers Premium Protection Nappy Pants Size 5, 27 Nappies, 12kg-17kg, Essential Pack
27pk · £0.41 each2 for £12£11.00Pampers Premium Protection Nappy Pants Size 6, 24 Nappies, 15kg+, Essential Pack
24pk · £0.46 each2 for £12£11.00Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g
800g · £2.06/kg£1.65£1.49 loyalty card (£1.86/kg)Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)