Berries
Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Blackberries Punnet 150g
150g · £21.67/kg£3.25Co-op Hand Picked Raspberries
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60
Bananas
Co-op Fairtrade Organic Bananas
5pk · £0.33 each£1.65Co-op Fairtrade Banana EACH
1pk · £0.30 each£0.30
Citrus Fruit
Co-op 4 Hand Picked Oranges
4pk · £0.69 each£2.75Co-op Oranges EACH
1pk · £0.45 each£0.45Co-op Lemon EACH
1pk · £0.40 each£0.40Co-op Lime EACH
1pk · £0.35 each£0.35Co-op Easy Peeler 600g
600g · £2.92/kg£1.75
Apples & Pears
Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45Co-op Conference Pears
1pk · £2.00 each£2.00
Grapes
Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.50/kg£2.75£1.89 loyalty card (£3.78/kg)
Prepared Fruit
Co-op Apple & Grape 100g
100g · £15.00/kg£1.50Co-op Watermelon Chunks 130G
130g · £12.31/kg£1.60Co-op Watermelon Chunks 300g
300g · £10.17/kg£3.05
Other Fruit
Co-op Nectarines
3pk · £0.63 each£1.90Co-op Plums Punnet
400g · £4.63/kg£1.85Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Apricots
320g · £6.72/kg£2.15