Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Quality Street 550g
550g · £11.00/kg£6.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Buchanan's Luxuriously Smooth Dark Chocolate Caramels 110g
110g · £15.00/kg£1.65Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Buchanan's Dark Chocolate Fondant Peppermint Creams 120g
120g · £13.75/kg£1.65Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Tunnock's Snowballs Coconut Covered Marshmallows 8 Pack 120G
8pk · £0.38 each£3.00Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £23.53/kg£0.80Co-op Milk Chocolate Coins 70g
70g · £15.71/kg£1.10Maltesers Mini Reindeers 59g
59g · £27.97/kg£1.65Maltesers Reindeer 29g
29g · £27.59/kg£0.80M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
55g · £30.00/kg£1.65Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65North Pole Santa Coin 50g
50g · £33.00/kg£1.65Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Kinder Bueno Eggs 80g
80g · £34.38/kg£2.75Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Surprise Eggs 3 x 20 (60g)
60g · £64.17/kg£3.85Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80
Chocolate Bars
Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuit 5 Pack Muiltipack 150g (5 x 30g)
150g · £18.67/kg£2.80NUTELLA® B-ready Chocolate Biscuit Bars Multipack 6 x 22g
132g · £23.86/kg£3.15Tunnock's Caramel Log Roasted Coconut Covered Caramel Wafer Biscuits 8 x 32g
8pk · £13.09/kg£3.35Twix White Multipack Chocolate Bar 9 x 20g
180g · £16.39/kg£2.95Schär Melto 30G
30g · £46.67/kg£1.40KitKat® 4 Finger Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £26.51/kg£1.10Blue Riband Hazelnut 6 x 18g (108g)
108g · £12.50/kg£1.35Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95McVitie's Club Mint Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85Co-op Free From Millionaire's Crispy Stackers 150G
150g · £22.00/kg£3.30McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tunnock's Dark Chocolate Coated Caramel Wafer Biscuits 8 X 30G
8pk · £0.43 each£3.40Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40Knoppers 3 x 25g (75g)
75g · £25.33/kg£1.90KitKat Chunky Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 42g
42g · £22.62/kg£0.95McVitie's Signature Chocolate Truffle Bar 35g
35g · £31.43/kg£1.10KitKat Chunky Duo 64g
64g · £17.19/kg£1.10Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
43g · £22.09/kg£0.95Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80Kit Kat Chunky Peanut Butter Milk Chocolate Bar 42G
42g · £26.19/kg£1.10Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80KitKat 2 Finger Dark Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Blue Riband 6 x 18g (108g)
108g · £12.96/kg£1.40Border Dark Chocolate Ginger Bars 6 x 24g (144g)
6pk · £19.10/kg£2.75Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £22.89/kg£0.95Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40G
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Bounty Coconut Multipack Chocolate Bars 4x57g
228g · £10.75/kg£2.45Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g (4 x 38g)
152g · £19.08/kg£2.90Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 4 Pack (160g)
160g · £17.81/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g (4 x 33.5g)
134g · £21.64/kg£2.90Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack 153.2g (4 x 38.3g)
153.2g · £18.93/kg£2.90Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4x30g
120g · £24.17/kg£2.90Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g (4 x 32g)
128g · £22.66/kg£2.90Cadbury Twirl Chocolate Bar 3 Bar Multipack 129g (3x43g)
129g · £22.48/kg£2.90Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111g (4 x 27.75g)
111.6g · £25.99/kg£2.90Toffee Crisp Milk Chocolate Bar Multipack 38g 4 Pack
4pk · £18.75/kg£2.85Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Fox's Rocky Caramel 7 x 19.5g (136.5g)
140.6g · £13.16/kg£1.85Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £12.68/kg£3.50Kinder Small Chocolate Bars Multipack 8 x 12.5g (100g)
100g · £20.50/kg£2.05Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g (4 x 25.5g)
102g · £28.43/kg£2.90KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £171.50/kg£3.55Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
74g · £22.30/kg£1.65View all (115)
Chocolate Pouches & Bags
Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Caramel Milk Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Revels Large Milk Chocolate Bag 185g
185g · £20.81/kg£3.85Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £24.00/kg£2.40Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Galaxy Minstrels Large Milk Chocolate Bag 195g
195g · £19.74/kg£3.85Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £17.31/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £22.43/kg£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40Reese's Pieces Peanut Butter In a Crunchy Shell 90g
1pk · £2.50 each£2.50Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Milkybar White Chocolate Buttons Bag 30G
30g · £33.33/kg£1.00Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Co-op Free From Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £20.87/kg£2.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £27.40/kg£2.00Cadbury Caramilk Golden Caramel Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230 g
230g · £16.74/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Aero Orange Bubbles 92g
92g · £26.09/kg£2.40Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60View all (66)
Sweets
Swizzels Squashies Drumstick Sour Cherry & Apple Flavour 60g
60g · £14.17/kg£0.85KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £17.11/kg£3.85E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75HARIBO Happy Cola Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Co-op Shrimps & Bananas 65g
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Squashies Drumstick Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Sour Patch Kids Watermelon Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £8.76/kg£1.20Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Build A Burger 65G
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Co-op Watermelon Slices 65G
65g · £11.54/kg£0.75Rowntree's Fruit Gums 150g
150g · £12.33/kg£1.85Rowntrees Jelly Tots Sharing Bag 150G
150g · £12.33/kg£1.85Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85Co-op Fizzy Cola Bottles 65G
65g · £11.54/kg£0.75Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko it's Cherry Cola Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Milk Chocolate Eclairs 175g
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Sour Lightning Bolts 170g
170g · £6.47/kg£1.10Co-op Natural Flavourings Dolly Mixtures 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Co-op Midget Gems 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Teeth And Lips 65G
65g · £11.54/kg£0.75Rowntree'S Jelly Tots Sweets Bag 42G
42g · £20.24/kg£0.85Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £8.67/kg£1.50Co-op Sweet Cup 160G
160g · £12.81/kg£2.05View all (99)
Chewing Gum & Mints
Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Co-op Mint Imperials 175G
175g · £7.14/kg£1.25Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £39.80/kg£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £39.80/kg£1.95Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Trebor Extra Strong Peppermint Mints Rolls 4 Pack 145g (4 x 36.4g)
146g · £13.36/kg£1.95Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £39.80/kg£1.95Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £39.80/kg£1.95