Cheddar
Co-op Irresistible West Country Cheddar & Chive Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90
Grated & Sliced Cheese
Loyd Grossman Italian Grated Cheese 80g
80g · £36.25/kg£2.90
Cheese Snacks
The Laughing Cow Light 8 Portions
120g · £18.33/kg£2.20
Speciality & Other Cheese
Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g
200g · £11.75/kg£2.35Param Paneer 200g
200g · £11.00/kg£2.20