Top picks
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Oasis Citrus Punch 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Fruit
Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Flora Buttery 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Lincolnshire Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Turkey Thigh Mince 500g
500g · £11.00/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork and Caramelised Onion Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Maple Glaze Pork Loin Steaks 400G
400g · £11.63/kg2 for £6.50£4.65Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Patak's the Original Raita 170g
170g · £10.00/kg£0.90 off£1.70£2.60BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op 4 Salt Beef Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45
Bakery
Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op Good Fuel Creamy Sweet Potato & Kale Pasta 230g
250g · £16.40/kg2 for £7.10£4.10
Desserts
Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Ice Cream
Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Rowntree's Watermelon 4 x 67g
4pk · £11.30/L3 for £7£3.30Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml
6pk · £13.00/L3 for £7£3.90Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Ben & Jerry's Ice Cream Sandwich Cookie Dough Sandwich 4x 68ml 4MP
4pk · £15.63/L£1.50 off£4.25£5.75Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Ben & Jerry's Cookie Vermont-ster Sundae Ice Cream 427 ML
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish 427ml
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml
425ml · £6.71/L£1.25 off£2.85£4.10Oreo Ice Cream Sandwiches 280g
4pk · £7.73/L£1.25 off£3.40£4.65Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £6.47/L£0.75 off£2.25£3.00Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85
Frozen
McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Birds Eye Limited Edition Chicken Shop Honey Chipotle BBQ Chicken Wings 385g
375g · £8.67/kg£2 off£3.25£5.25Young's Scampi 220g
220g · £18.18/kg£1.25 off£4.00£5.25Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Goodfella's Pepperoni Stonebaked Thin 332g
332g · £10.99/kg3 for £7£3.65Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
334g · £10.93/kg3 for £7£3.65Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
227g · £14.98/kg3 for £7£3.40Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90
Crisps, Snacks, Biscuits
Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£1 off£2.10£3.10Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Sensations Californian Honey & Salt Roasted Peanuts Sharing Bag 170g
12pk · £1.03/kg£1.10 off£2.10£3.20Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90
Chocolate & Sweets
Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40
Fruit Juice & Smoothies
Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95
Water, Soft Drinks, Mixers
Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.50Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Oasis Citrus Punch 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Fuel10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Red Bull Energy Drink, Sugar Free 250ml
250ml · £9.00/L2 for £3.55£2.25Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Fuel10K High Protein Vanilla Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Lipton Ice Tea Lemon 500Ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Boost Energy Original 250ml
250ml · £4.20/L2 for £1.80£1.05FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Dr Pepper Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Diet Coke Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Coca-Cola Zero Sugar Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Fanta Orange Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60
Beer & Cider
Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml
660ml · £7.05/L3 for £9£4.65Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.62/L3 for £9£4.30Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30BrewDog Punk IPA Post Modern Classic Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Fuller's London Pride Outstanding Amber Ale Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Fuller's Extra Special Bitter Legendary Ale 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Heineken Lager Beer Cans 4 x 440ml
4pk · £4.15/L£0.90 off£7.30£8.20Coors 4 x 440ml
4pk · £3.10/L£0.75 off£5.45£6.20
Wine & Sparkling
The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85La Vieille Ferme Rosé Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Taylor's Select Ruby Port 75cl
75cl · £20.60/L£2.50 off£15.45£17.95Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £7.67/L£1 off£5.75£6.75Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70Trivento Reserve Malbec Wine 75cl
75cl · £15.40/L£2 off£11.55£13.55Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Jam Shed Shiraz Red Wine 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50Barefoot Pinot Grigio Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Wine 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Turano Pinot Grigio 75CL
75cl · £11.27/L£1 off£8.45£9.45Barefoot Merlot Wine 750ml
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50McGuigan Black Label Shiraz Wine 75cl
75cl · £13.20/L£1.25 off£9.90£11.15
Spirits & Premixed Drinks
Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00Gordon's Premium Pink Gin & Tonic Ready To Drink 5% vol 6x250ml Cans
6pk · £7.23/L£4.50 off£10.85£15.35Tamnavulin Speyside Single Malt Scotch Whisky Double Cask 70cl
70cl · £50.29/L£13.50 off£35.20£48.70Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Martell Cognac 70cl
70cl · £59.79/L£9.50 off£41.85£51.35Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70Bell's Blended Scotch Whisky, 1L
1L · £28.35/L£7 off£28.35£35.35Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Tanqueray London Dry Gin 70cl
70cl · £43.00/L£4.25 off£30.10£34.35The Kraken Black Spiced Rum 70cl
70cl · £47.93/L£6.50 off£33.55£40.05Whyte and Mackay Scotch Whisky 70CL
70cl · £33.00/L£3.25 off£23.10£26.35
Cooking Sauces & Ingredients
Patak's South Indian Style Madras Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak'S Madras Curry Sauce 450G
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Butter Chicken Curry Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Balti Cooki̇ng Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85
Tins & Cans
Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Five Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beanz Barbecue 390g
390g · £4.74/kg2 for £2.55£1.85Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Sticky Rib Flavour 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g
100g · £38.00/kg£5.35 off£3.80£9.15Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Nescafe Dolce Gusto Flat White Coffee Pods x 16
187.2g · £34.19/kg2 for £8.25£6.40Dolce Gusto Americano 16 x 8.5g (136g)
136g · £47.06/kg2 for £8.25£6.40L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25
Cereal & Cereal Bars
Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g
360g · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90FUEL10K High Protein Chocolate Porridge Pot 70g
70g · £16.43/kg£0.65 off£1.15£1.80Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45
Jams, Honey, Spreads
Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85
Baby
Kiddylicious Veggie Straws 12g
12g · £83.33/kg2 for £1.20£1.00
Laundry, Cleaning, Household
Persil Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Finish Quantum All In One Dishwasher Tablets Lemon - 36 Tabs
36pk · £0.22 each£1.85 off£7.80£9.65Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Persil Laundry Washing Liquid Detergent Bio 35 washes (945 ml)
945ml · £7.09/L£1.35 off£6.70£8.05
Pet
Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50
Beauty & Toiletries
Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20