- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (348)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Co-op Cooked King Prawns 150g
150g · £31.33/kg£4.70Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op Big on BBQ Garlic & Herb Sizzle Steaks 240g
240g · £22.92/kg£5.50Co-op Outdoor Bred British Unsmoked Streaky Bacon 300g
300g · £9.33/kg£2.80Co-op Irresistible Sea Salt Crystals West Country Salted Butter 250g
250g · £13.20/kg£3.30Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Triple Cook Thick Cut Chunky Chips 360g
360g · £9.72/kg£3.50Co-op Welsh Rump Steak 227G
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack
4pk · £0.33 each£1.30Co-op Flat Mushrooms 250g
250g · £6.20/kg£1.55Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Egg & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Strawberry Trifle 600G
600g · £6.83/kg£4.10Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op White Parisian 360g
1kg · £1.50/kg£1.50Yorkshire Provender Hearty Roast Chicken and Traditional Vegetables 560g
560g · £5.36/kg£3.00Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Welsh Fresh Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.30 each£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.35/L£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £4.65/L£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g
400g · £14.63/kg£5.85Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30Co-op Pistachio Tiramisu 160g (2 x 80g)
2pk · £15.00/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Florist Fairtrade Rose and Stocks
1pk · £8.25 each£8.25Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Unknown Chenin Blanc 1.5 Litre
1.5L · £10.37/L£15.55Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £7.13/L£5.35
Freezer Faves 🍨🍟
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45McCain Hash Browns 625G
625g · £5.12/kg£3.20McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90Whitby Seafoods Jumbo Wholetail Scampi 200g
200g · £22.25/kg£4.45Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G
120g · £9.58/kg£1.15Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Cow & Gate 3 Toddler Milk from 1 Year 200ml
200ml · £5.75/L£1.15Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60