Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90Lily's Kitchen Cat Salmon Pillow Treats 60g
60g · £50.00/kg£3.00Boost Cat Lickable Treat Duck 5x15g
75g · £15.33/kg50% off£1.15£2.30HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Dreamies Chicken Cat Treats Mega Tub 350g
350g · £22.29/kg£7.80Waitrose Christmas Deli Sticks for Cats 50g
50g · £35.00/kg£1.75HiLife Cat Freeze Dried Salmon Treats 30g
30g · £200.00/kg£6.00Scrumbles Dental Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Webbox Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
20pk · £0.32 each£6.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Felix Goody Bag Seaside Salmon, Pollock & Trout Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70FELIX Goody Bag Original Chicken, Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Bonkers Cat Treats Catnip Chick N' Cheddar 180g
180g · £23.61/kg£4.25Boost Natural Chicken Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Boost Natural Salmon Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Boost Cat Lickable Treat Chicken 5x15g
75g · £15.33/kg50% off£1.15£2.30Boost Cat Chicken Meat Sticks Treat 40g
40g · £28.75/kg50% off£1.15£2.30Waitrose Festive Cat Treat Cracker 150g
150g · £20.00/kg£3.00Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Creamy Chicken Cat Treats 4x10g
40g · £47.50/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £30.75/kg30% off£1.23£1.75Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3x200ml
600ml · £9.17/L£5.50Waitrose Packed Pockets, Chicken and Cheese 65g
65g · £18.46/kg£1.20Waitrose Packed Pockets with Salmon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Dreamies Christmas Gift Variety Stocking Adult Cat Treats 150g
150g · £31.33/kg£4.70Bonkers Purrpops Chicken 22.4g
22.4g · £75.89/kg£1.70Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Felix Winter Mix Goody Bag Cat Treats 60g
60g · £28.33/kg£1.70Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Turkey & Salmon 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Scrumbles Calming Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g
140g · £25.71/kg40% off£3.60£6.00Lily's Kitchen Cat Chicken Pillow Treats 60g
60g · £50.00/kg£3.00HiLife Functional Cat Licks Digestion Support 5x15g
75g · £32.00/kg20% off£2.40£3.00HiLife Functional Cat Licks Skin & Coat Care 5x15g
75g · £32.00/kg20% off£2.40£3.00Dreamies Meaty Sticks Salmon 14x30g
420g · £4.52/kg£1.90Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
228g · £16.67/kg£3.80FELIX Doubly Delicious Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00GOURMET Perle Ocean Collection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30Sheba Fine Flakes in Jelly Poultry Selection 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30Gourmet Perle Delighters Collection in Gravy 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30View all (218)
Cat Litter
Catsan Hygiene Cat Litter 20litre
20L · £0.94/L£18.85Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60Waitrose Ultra Clumping Cat Litter 8litre
8L · £1.22/L£9.80Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Beco Cat Litter Liners 8x1Each
8pk · £0.59 each£4.75
Dog Food
Scrumbles Chicken Puppy & Toy Dry Dog Food 2kg 2kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Waitrose Complete & Balanced Adult Chicken 2.5KG
2.5kg · £2.12/kg£5.30Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 2.5kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Dry Dog Food 2.5Kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Chicken & Duck Small Breed Dry Dog Food 2500g
2.5kg · £11.28/kg£28.20James & Ella Kibble + Freeze Dried Beef Adult Raw Dog Food 1.5Kg
1.5kg · £18.40/kg£27.60James & Ella Kibble + Freeze Dried Chicken Raw Dog Food 1.5Kg
1.5kg · £18.40/kg£27.60AATU Chicken 1.5kg 1.5Kg
1.5kg · £14.40/kg£21.60Forthglade Natural Dry Cold Pressed Chicken 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Forthglade Natural Dry Cold Pressed Duck 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Harringtons Adult Turkey Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Salmon Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Turkey Adult & Senior Dry Dog Food 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Harringtons Adult Dog Food Turkey 4Kg
4kg · £3.70/kg£14.80Boost Dog Kibble+ Inclusions Chicken 1.5Kg
1.5kg · £10.00/kg£15.00Harringtons Dog Lamb 4Kg
4kg · £3.70/kg£14.80BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.57/kg£12.35Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Lamb Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Turkey & Trout Senior Recipe Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Bakers Adult Dry Dog Food Chicken & Vegetable 3kg
3kg · £3.92/kg£11.75Waitrose Chicken & Sweet Potato Dry Dog Food 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20Waitrose Puppy Grain Free Chicken & Sweet Potato 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20IAMS for Vitality with Chicken for Senior 8+ 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams Puppy Chicken Dog Food 2Kg
2kg · £4.80/kg£9.60IAMS for Vitality with Chicken for Adults 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Waitrose Senior Grain Free Chicken & Potato 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20Harringtons Adult Dog Food Superfoods Salmon 1.7Kg
1.7kg · £4.94/kg£8.40Harringtons Adult Lamb Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20Bakers Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1Kg
1kg · £5.50/kg£5.50Waitrose Complete & Balanced Senior Dog Food 2.5Kg
2.5kg · £2.12/kg£5.30BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.75/kg20% off£4.12£5.15Cesar Dog Complete Dry with Beef, Poultry and Vegatables 1.4Kg
1.4kg · £4.46/kg20% off£6.24£7.80James & Ella Freeze Dried Chicken Dog Food 500g
500g · £68.40/kg£34.20Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Scrumptious Duck & Venison Sausages Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Good Boy Mega Chewy Twist With Chicken 70g
70g · £51.43/kg£3.60Waitrose Christmas Dinner Biscuits for Dogs 300g
300g · £12.00/kg£3.60Waitrose Dog Biscuits 800g
800g · £4.00/kg£3.20W'zis Lamppost & Chips Dog Treats 35g
35g · £85.71/kg£3.00Good Boy Pawsley Duck Twists 320g
320g · £35.00/kg£11.20Zoon Yak Chews Medium 2 Pack 0.14Each
1pk · £11.70 each£11.70Good Boy Chewy Twists with Chicken 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Chewy Chicken Strips 350g
350g · £32.00/kg£11.20Good Boy Duck Fllets Dog Treats 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Pigs In Blankets 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Assorted Meaty Strips 300g
300g · £37.33/kg£11.20Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g
196g · £40.00/kg25% off£7.84£10.45View all (232)
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy Degradable Poo Bags 100s
100pk · £0.02 each£1.50Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40Good Boy Puppy Training Pads 30Each
1pk · £6.60 each£6.60Beco Poop Bags with Handles Mint Scented 120Each
120pk · £0.06 each£7.20Zoon Ultrabounce Zoon Ball 6cm 1s
1pk · £3.60 each£3.60Beco Rough & Tough Recycled Dog Toy Seagull 1Each
1pk · £14.40 each£14.40Good Boy Ball on Rope Toy 1Each
1pk · £7.20 each£7.20
Other Pet Needs
PK Mealworm RTU Filled Feeder 90g
90g · £73.33/kg£6.60Peckish Complete Seed & Nut Mix 1.7Kg
1.7kg · £3.12/kg£5.30Peckish No Grow 1.7Kg
1.7kg · £4.44/kg£7.55PK Extra Goodness Nuggets 50Each
1pk · £6.00 each£6.00PK Extra Goodness Energy Ball 6 Pack 12Each
1pk · £4.80 each£4.80Peckish Robin Seed and Insect Mix 1Kg
1kg · £5.40/kg£5.40Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00Korbond Pet Hair Roller 33 sheets
33pk · £0.11 each£3.60Bugalugs Luxury Papaya and Coconut Cologne 200ml
200ml · £31.20/L20% off£6.24£7.80Beco Coconut Dog Wipes 80Each
80pk · £0.14 each£11.40Korbond Pet Hair Roller Refills 2x33 sheets
33pk · £0.13 each£4.20YuMove Joint Care Daily Bites Adult Dogs 0.15Kg
150g · £115.20/kg20% off£17.28£21.60YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each
1pk · £21.60 each20% off£21.60£27.00Marleybones Gut Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00Marleybones Joint Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00YuMOVE Joint Care Tablets for Adult Dogs 80Each
1pk · £19.20 each20% off£19.20£24.00YuMOVE Joint Care Tablets for Senior Dogs 80Each
1pk · £28.80 each20% off£28.80£36.00PK Complete Seed Mix RTU Filled Feeder 400g
400g · £16.50/kg£6.60Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50