Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Whitehawk

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (539)

  • 0

    Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Co-op Australian Lime Tree Chardonnay 75CL

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Co-op Lime Tree Merlot 75cl

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Budweiser Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £6.74/L

    3 for £9

    £4.45

  • 0

    Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml

    620ml · £7.82/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml

    660ml · £6.82/L

    3 for £9

    £4.50

  • 0

    Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Diet Coke No Caffeine 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml

    650ml · £6.62/L

    3 for £9

    £4.30

  • 0

    Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml

    500ml · £6.50/L

    3 for £9

    £3.25

  • 0

    Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £7.35/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Fanta Orange Zero 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Fanta Fruit Twist 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Dr Pepper Zero 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    La Vieille Ferme 187ml

    187ml · £24.87/L

    3 for £7

    £4.65

  • 0

    Co-op Most Wanted Sauvignon Blanc 187ml

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Co-op Chilean Sauvignon Blanc 18.7cl

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Tyskie Beer Single Bottle 650ml

    650ml · £7.23/L

    3 for £9

    £4.70

  • View all (539)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op British 12 Large Free Range Eggs

    12pk · £0.32 each
    £3.80
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Co-op Irresistible West Country Cheddar & Chive Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op Irresistible Hand Finished Seeded Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op Irresistible Herbes de Provence Saucisson Sec 70g

    70g · £47.14/kg
    2 for £4.50
    £3.30
  • Co-op Irresistible Free Range Golden Yolk Eggs 300g

    6pk · £0.56 each
    £3.35
  • Co-op Strawberries Large Punnet

    400g · £10.13/kg
    £4.05
  • Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g

    200g · £11.75/kg
    £2.35
  • Co-op Irresistible Easy Peelers 600G

    500g · £4.70/kg
    £2.35
  • Co-op Mini Watermelon

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G

    230g · £6.09/kg
    £0.20 off
    £1.40£1.60
  • BOL Thai Green Curry Power Pot 450g

    450g · £7.44/kg
    £0.75 off
    £3.35£4.10
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Co-op Cucumber

    1pk · £1.10 each
    £1.10
    £0.99 loyalty card (£0.99 each)
  • Co-op British Creamy Chicken & Bacon with Potatoes 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Co-op 4 Pink Lady Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.85
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Teriyaki Chicken Udon 380g

    380g · £12.89/kg
    2 for £7.10
    £4.90
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op Medium Free Range Eggs 12S

    12pk · £0.27 each
    £3.20
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Melon & Grapes 300g

    300g · £10.17/kg
    £3.05
  • Served Co-op Mediterranean Style Vegetables with A Garlic & Basil Oil Dressing 400g

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Co-op 2 Pack Avocados

    16pk · £0.13 each
    £2.10
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90
  • Co-op Vine Ripened Tomatoes 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Apple & Grape 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Co-op Chicken Balti and Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
  • Co-op Baby Cucumbers 200g

    200g · £6.50/kg
    £1.30
  • Co-op Baby Leaf Salad

    100g · £17.50/kg
    £1.75
  • Co-op British Milk Unsalted Butter 250g

    250g · £8.60/kg
    £2.15

Co-op Member Prices

View all (59)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Warburtons Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.35 loyalty card (£1.69/kg)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
    £1.49 loyalty card (£1.86/kg)

Top Picks 🌟

  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • 7UP Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (22)
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes

    2pk · £0.68 each
    £1.35
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.22 each
    £1.10
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g

    5pk · £0.22 each
    £1.10
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g · £7.81/kg
    £2.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £20.16/kg
    £3.85
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (25)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op Cheesy Monster Jaws 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £30.00/L
    £6.00
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml

    4pk · £3.50/L
    £1.15 off
    £3.50£4.65
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (33)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Treat Chocolate Mini Rolls

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op 4 Chocolate Brownies

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Caramel Fudge Brownies

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Jacob's Original Mini Cheddars 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (40)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml

    4pk · £4.80/L
    £8.45
  • Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £2.80/L
    £12.30
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £60.00/kg
    £1.50
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g

    4pk · £3.09/kg
    £4.95

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (27)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Co-op Pistachio Tiramisu 160g (2 x 80g)

    2pk · £15.00/kg
    £2.40
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)

    7pk · £13.03/kg
    £1.55
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Co-op Gift Bouquet

    1pk · £6.60 each
    £6.60
  • Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet

    1pk · £8.80 each
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Unknown Chenin Blanc 1.5 Litre

    1.5L · £10.37/L
    £15.55
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35

Store Price Match 🥦

View all (35)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op All Butter Curved Croissants 194G

    194g · £8.51/kg
    £1.65
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Heinz Nature Creamed Porridge 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML

    200ml · £7.75/L
    £1.55
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

  • Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Whitehawk

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo