Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Dinmore Avenue

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (368)

  • 0

    Corona 330ml 12 pack

    330ml · £53.94/L

    £3 off

    £17.80

    £20.80

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Kopparberg Mixed Fruit 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Inch's Reserve Apple Cider 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Sweet Vintage Pear 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Monster Energy Pipeline Punch 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    1664 Biere 440ml 10 pack

    440ml · £30.91/L

    £2 off

    £13.60

    £15.60

  • 0

    Kumala Zenith Rose 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kopparberg Strawberry & Lime 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Crisp Apple 500ml

    1pk · £4.25 each

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Monster Energy 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Peroni Nastro Azzurro 440ml 4 pack

    440ml · £18.98/L

    £2 off

    £8.35

    £10.35

  • 0

    Coca-Cola 330ml 12 pack

    12pk · £0.83 each

    £2 off

    £9.90

    £11.90

  • View all (368)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g

    650g · £7.92/kg
    £5.15
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Lurpak Spreadable 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Taste Original Chicken Satay Skewers 96g

    96g · £33.33/kg
    £3.20
  • Black Pudding Slices 230g

    230g · £7.39/kg
    £1.70
  • Muller Myprotein Chocolate Mousse 200g

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Warburtons Baker's White Bloomer 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • BBQ Chicken Sub Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Philadelphia Original 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Tesco Baking Potatoes 4's

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • Tesco Soft Cheese 200g

    200g · £10.75/kg
    £2.15
  • Tesco Fat Free Cottage Cheese 300g

    300g · £7.33/kg
    £2.20
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5's

    1pk · £1.45 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Wall's Chicken Tikka Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Trifle 90g 2 pack

    1pk · £1.75 each
    £0.25 off
    £1.75£2.00
  • Warburtons Danish White 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400g

    400g · £10.50/kg
    2 for £7.50
    £4.20
  • Pork Farms Pork Cocktail Sausages 200g

    20pk · £0.13 each
    £2.55
  • Tesco Perfectly Ripe Avocados 2 pack

    2pk · £0.93 each
    £1.85
  • Tesco Flamegrilled Chicken Breast Chunks 80g

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • DFE Tikka Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • The Pizza Company Chicken Pops 128g

    128g · £33.59/kg
    £4.30
  • Ginsters Beanz & Cheese Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    £2.70
  • The Deli Smoky BBQ Chicken Sub

    1pk · £3.65 each
    £3.65
  • Tesco Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings 310g

    310g · £14.35/kg
    £4.45
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Tesco Braised Beef & Mash 400g

    1pk · £4.50 each
    2 for £7
    £4.50
  • Charcuti Sliced Chorizo 70g

    70g · £20.71/kg
    £1.45
  • Cadbury Dairy Milk Dessert 350g

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Les Brioches Croissants 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Warburtons Breakfast Muffins 4's

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £6.88/kg
    £2.75
  • Tesco Red Leicester 220g

    220g · £15.91/kg
    2 for £5.50
    £3.50
  • Dairylea Lunchers Ham 'n' Cheese

    65g · £33.85/kg
    £2.20
  • Tesco Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45

Meal deals

View all (16)
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Beer & Cider Multibuy

    £9.00
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • BuzzBallz Multibuy

    £8.50
  • I Heart Wine Multibuy

    £13.00
  • Cocktails Multibuy

    £6.00
  • Fresh Pasta Bundle

    £3.50
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (41)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40

Trick or Treats 🎃🍬

View all (11)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50

Halloween Party Food & Drink 🎃🥤

View all (32)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Corona 330ml 4 pack

    330ml · £25.61/L
    £8.45
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g

    200g · £17.25/kg
    £3.45
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Canti Prosecco 75cl

    75cl · £16.00/L
    £12.00
  • Canti Prosecco 20cl

    20cl · £24.00/L
    £4.80
  • Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Plaza Centro Prosecco 75cl

    75cl · £12.80/L
    £9.60
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75

Alcohol Offers🥂

View all (68)
  • Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl

    75cl · £16.40/L
    £3 off
    £12.30£15.30
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Grant's Whisky 35cl

    35cl · £33.57/L
    £1.75 off
    £11.75£13.50
  • Absolut Vodka 70cl

    70cl · £38.21/L
    £4.50 off
    £26.75£31.25
  • Trivento Reserve Malbec 75cl

    75cl · £14.00/L
    £2 off
    £10.50£12.50

Dinner Sorted🍴

View all (24)
  • Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.69/kg
    2 for £6
    £4.15
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Tesco Stone Baked Classic Margherita Pizza 306g

    306g · £13.07/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • One Stop Sweet&Sour Chicken & EggFried Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £12.86/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Tesco Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Beef Lasagne 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Spicy Beef Chilli & Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Cottage Pie 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Funghi Pizza 365g

    365g · £11.37/kg
    2 for £6
    £4.15

Essentials For Less 💙

View all (28)
  • Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £32.22/kg
    2 for £5
    £2.90
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Red Leicester 220g

    220g · £15.91/kg
    2 for £5.50
    £3.50
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.00/kg
    2 for £5.50
    £3.30
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.00/kg
    2 for £5.50
    £4.00
  • Tesco Buttermilk Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50
  • Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50
  • Tesco Unsmoked Streaky Bacon 300g

    300g · £10.50/kg
    2 for £5
    £3.15
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco 6 Smoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Daz All in 1 Pods 12 wash

    12pk · £0.27 each
    £3.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • DFE Tikka Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Mornflake Chocolatey Squares 375g

    375g · £6.64/kg
    £2.49
  • Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli 65g

    65g · £15.38/kg
    £1.00
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Barr Cherryade 330ml

    330ml · £2.09/L
    £0.69
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Regina Gentle Soft 9 roll

    9pk · £0.44 each
    £3.95
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Doritos Tangy Cheese 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35

Delivered To You Chilled ❄️

View all (57)
  • Hardys VR Chardonnay 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • WKD Blue 70cl

    70cl · £6.57/L
    £4.60
  • Smirnoff Ice 70cl

    70cl · £6.86/L
    £4.80
  • Guinness Draught 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Kumala Cape Classics White 75cl

    75cl · £11.87/L
    £8.90
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Gordon's Gin & Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Carling 440ml 4 pack

    440ml · £15.57/L
    £6.85
  • Carling 568ml 4 pack

    568ml · £14.35/L
    £8.15
  • Carling 440ml 10 pack

    440ml · £31.36/L
    £13.80
  • Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (34)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.12/kg
    £5.05
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Chicken Thighs 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • Tesco 8 Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Stone Baked Classic Margherita Pizza 306g

    306g · £13.07/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Stone Baked American Pepperoni Pizza 311g

    311g · £12.86/kg
    2 for £6
    £4.00

New & Exciting🎉

View all (13)
  • Walkers Monster Munch Giants Roast Beef 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Takis Zombie 100g

    1pk · £0.50 each
    £0.50
  • Echo Falls Fruit Fusion Blue Raspberry 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Echo Falls Fruit Fusion Sour Apple 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50
  • Walkers Wotsits Bag of Bones 120g

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

New

View all (4)
  • 2L Soft Drinks Multibuy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Pizza Multibuy

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Microwave Meals Multibuy

    1pk · £7.00 each
    £7.00
  • Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Dinmore Avenue

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo