Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Trick or Treats 🎃🍬
    Trick or Treats 🎃🍬
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
  • Spooky Season Ready 👻🎃
    Spooky Season Ready 👻🎃
  • Alcohol Offers🥂
    Alcohol Offers🥂
  • Dinner Sorted🍴
    Dinner Sorted🍴
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Delivered To You Chilled ❄️
    Delivered To You Chilled ❄️
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • M&M's Crispy Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Reindeer 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Maltesers Mini Reindeers Gingerbread 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    24pk · £0.09 each
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Bauble 33.5g

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • Cadbury Puds 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Maltesers Mini Reindeer 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Terry's Chocolate Orange White 145g

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Cadbury Puds 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Terry's Chocolate Orange Milk 145g

    145g · £15.17/kg
    £2.20
  • Ferrero Rocher 16's

    16pk · £0.56 each
    £9.00
  • Lindt Lindor Milk 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Quality Street Tub 550g

    550g · £10.91/kg
    £6.00
  • Cadbury Milk Tray 312g

    6pk · £1.30 each
    £7.80
  • Thorntons Classic 150g

    150g · £46.33/kg
    £6.95
  • Cadbury Biscoff Bauble 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Kinder Surprise 3 pack

    20g · £220.00/kg
    £4.40
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Kinder Joy 3 pack

    3pk · £1.48 each
    £4.45
  • Kinder Surprise 20g

    20g · £87.50/kg
    £1.75

Chocolate Bars

  • McVitie's Gold 7 pack

    7pk · £0.27 each
    £0.60 off
    £1.90£2.50
  • Kinder Bueno 3 pack

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Kinder Bueno White 3 pack

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • Fox's Rocky Caramel 7 pack

    147g · £13.61/kg
    £2.00
  • Cadbury Delights Soft Nougat Hazelnut Caramel 5's

    110g · £16.36/kg
    £1.80
  • Cadbury Crunchie 7 pack

    7pk · £0.43 each
    £3.00
  • Cadbury Dairy Milk 4 pack

    134g · £22.39/kg
    £3.00
  • Cadbury Double Decker 4 pack

    174g · £17.24/kg
    £3.00
  • Kinder Country 4 pack

    94g · £19.15/kg
    £1.80
  • Cadbury Starbar 4 pack

    148g · £20.27/kg
    £3.00
  • Cadbury Twirl 3 pack

    129g · £23.26/kg
    £3.00
  • Cadbury Wispa 4 pack

    111g · £27.03/kg
    £3.00
  • Kinder Chocolate 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Cadbury Delights Soft Nougat Salted Caramel 5's

    110g · £16.36/kg
    £1.80
  • Kinder Chocolate 8 pack

    8pk · £0.28 each
    £2.25
  • Blue Riband Milk Chocolate 6 pack

    18g · £111.11/kg
    £2.00
  • Twix Xtra 75g

    75g · £24.00/kg
    £1.80
  • KitKat Chunky Duo 64g

    64g · £24.22/kg
    £1.55
  • Kinder Bueno 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Kinder Happy Hippo 20.7g

    20g · £50.00/kg
    £1.00
  • Kinder Bueno White 39g

    39g · £33.33/kg
    £1.30
  • Twix 50g

    50g · £26.00/kg
    £1.30
  • KitKat 4 Finger 41.5g

    41g · £29.27/kg
    £1.20
  • KitKat Chunky 4 pack

    32g · £57.81/kg
    £1.85
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • KitKat 2 Finger Milk 8 pack

    20g · £147.50/kg
    £2.95
  • Twix Fingers 9 pack

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Tunnock's Caramel Wafer 4 pack

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • KitKat Chunky Funky 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Kinder Crispy 34g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • KitKat Chunky 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Lion White Duo 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
  • Lion 4 pack

    30g · £66.67/kg
    £2.00
  • Kinder Happy Hippo 5 pack

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Twix Xtra White 75g

    75g · £24.00/kg
    £1.80
  • Twix 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Cadbury Dairy Milk 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Wispa Duo 47.4g

    47g · £39.36/kg
    £1.85
  • Bounty Milk 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Cadbury Picnic 48.4g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Cadbury Crunchie 40g

    40g · £32.50/kg
    £1.30
  • Fry's Turkish Delight 51g

    51g · £25.49/kg
    £1.30
  • Cadbury Twirl 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • View all (87)

Chocolate Pouches & Bags

  • Milky Way Magic Stars Pouch 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Galaxy Minstrels Pouch 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 107g

    107g · £24.30/kg
    £2.60
  • Smarties 3 pack

    34g · £80.88/kg
    £2.75
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Maltesers Pouch 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Bubbles Milkybar Pouch 92g

    1pk · £1.60 each
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Milkybar Crunchy Pops 90g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Maltesers 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g

    92g · £26.09/kg
    £2.40
  • Milkybar Giant Buttons Pouch 94g

    94g · £25.53/kg
    £2.40
  • Munchies Pouch 104g

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Smarties Pouch 105g

    105g · £22.86/kg
    £2.40
  • Aero Bubbles Caramel Pouch 92g

    1pk · £2.10 each
    £2.10
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • M&M's Peanut Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Chocolate Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • Revels Pouch 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Smarties tube

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • M&M's Minis Chocolate Pouch 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
  • Maltesers Box 310g

    310g · £25.16/kg
    £7.80
  • Flipz Milk Chocolate 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Flipz Salted Caramel 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Reese's 3 Peanut Butter Cups 63g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Celebrations Tub 500g

    500g · £14.40/kg
    £7.20
  • Cadbury Heroes 270g

    270g · £22.22/kg
    £6.00

Sweets

  • Sour Patch Kids Original 105g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Candy Kittens Smittens The Pineapple Edit 130g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Maynards Bassetts Jelly Babies 110g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Sour Patch Kids Fruit Mix 105g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Bazooka Juicy Drop Blasts 140g

    140g · £11.79/kg
    £1.65
  • Nerds Gummy Clusters Fruits 113g

    113g · £26.11/kg
    £2.95
  • Barratt Mini Flumps 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Maoam Pinballs 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Maynards Bassetts Wine Gums 110g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Haribo Tangfastics 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Bebeto Blue Raspberry Laces 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Haribo Goldbears Sour 175g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Bebeto Watermelon 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Candy Kittens The Blueberry Edit 130g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Candy Kittens The Sour Edit 130g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Candy Kittens The Strawberry Edit 130g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £15.20/kg
    £1.55
  • Chupa Chups Mixed Sour Belts 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Chupa Chups Strawberry Laces 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Haribo Alienauts 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Haribo Giant Strawbs 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Nostalgix 175g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Haribo Starmix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Strawberry Softies 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Zingfest 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Juicy Drop Chews 67g

    67g · £25.37/kg
    £1.70
  • Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g

    96g · £27.08/kg
    £2.60
  • Maoam Stripes 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Maynards Bassetts Wine Gums Juicies 130g

    130g · £15.00/kg
    £1.95
  • Nerds Gummy Cluster Berries 113g

    113g · £26.11/kg
    £2.95
  • Swizzles Bag 2025

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Swizzels Squashies Sour Shooting Stars 100g

    100g · £15.50/kg
    £1.55
  • Swizzels Squashies Tropical 100g

    100g · £15.50/kg
    £1.55
  • Swizzels Drumstick Squashies Cherry & Apple 120g

    120g · £12.92/kg
    £1.55
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £13.64/kg
    £1.95
  • Swizzels Drumstick Squashies Cherry Cola 140g

    140g · £9.29/kg
    £1.30
  • View all (72)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Polo 34g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
  • Smint Peppermint XXL 35g

    35g · £60.00/kg
    £2.10
  • Tic Tac Berry Bliss 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Fruit Fusion 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Trebor Extra Strong Mints 41.3g

    41g · £24.39/kg
    £1.00
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Watermelon 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra White 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Peppermint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Extra Spearmint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Bubblemint 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Spearmint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Dubble Bubble Gumball Machine 40g

    40g · £53.75/kg
    £2.15
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70

Offers

  • McVitie's Gold 7 pack

    7pk · £0.27 each
    £0.60 off
    £1.90£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Bubbles Milkybar Pouch 92g

    1pk · £1.60 each
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo