Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls
6pk · £0.30 each£1.80Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes
4pk · £0.89 each£3.55Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
5pk · £0.49 each£2.45Mr Kipling 6 Toffee Apple Pies
6pk · £0.46 each£2.75Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices
6pk · £0.30 each£1.80Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20