Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Upper Malone

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (375)

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg

    2 for £6.70

    £4.35

  • 0

    Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg

    2 for £6.70

    £4.20

  • 0

    Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg

    2 for £6.70

    £4.25

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg

    2 for £8.90

    £5.35

  • 0

    Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg

    2 for £8.90

    £5.70

  • 0

    Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg

    2 for £6.70

    £4.00

  • 0

    Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg

    2 for £6.70

    £4.20

  • 0

    Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g

    120g · £35.00/kg

    2 for £6.70

    £4.20

  • 0

    Co-op 2 Salmon Fillets 220g

    220g · £22.50/kg

    2 for £8.90

    £4.95

  • 0

    Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L

    £2.30 off

    £4.55

    £6.85

  • 0

    Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg

    2 for £6.55

    £3.80

  • 0

    McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L

    3 for £7

    £3.30

  • View all (375)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Served Slow Cooked Lamb Rogan Josh 438g

    438g · £15.53/kg
    £6.80
  • Co-op Cypriot Halloumi 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Bakery Blueberry Muffins 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Co-op Antipasti Misto 120G

    120g · £32.50/kg
    £3.90
  • Co-op Irresistible Extra Mature Cheddar Slices 160G

    160g · £21.25/kg
    £3.40
  • Dromona Butter 250g

    250g · £12.80/kg
    £3.20
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Co-op 4 Jam Ball Doughnut

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op 2 Scotch Eggs 227g

    226g · £7.52/kg
    £1.70
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op 4 Pink Lady Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.85
  • The Collective Great Dairy Gourmet Raspberry 425g

    425g · £7.41/kg
    £3.15
  • Co-op Beef Lasagne 400g

    400g · £6.88/kg
    £2.75
  • Coleraine Medium Cheddar Cheese 200g

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans

    220g · £7.73/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • Co-op Pineapple Chunks 300g

    300g · £10.17/kg
    £3.05
  • Allinson'S 6 Brown Snack Rolls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Deli Lites Taco Chicken Goujon Wrap 200g

    1pk · £3.35 each
    £3.35
  • Co-op Seedless Green Grapes 500g

    500g · £5.20/kg
    £2.60
  • Co-op Irresistible Coleslaw 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Kingsmill Thick Soft White 800g

    800g · £1.88/kg
    £1.50
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Honest Value 10 Mixed Weight Free Range Eggs 440G

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Golden Cow Butter 250g

    250g · £14.00/kg
    £3.50
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)

Co-op Member Prices

View all (65)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Fresh Semi Skimmed Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Medium Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Sparkling Lemon and Lime Flavour Spring Water 1 Litre

    1L · £0.90/L
    £0.90
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Fresh Irish Whole Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)

Meal deals

View all (4)
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (16)
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £12.00/kg
    £3.30
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £9.17/kg
    £1.10
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Haribo Twin Snakes 175G

    175g · £6.86/kg
    £1.20

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (20)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    200g · £15.75/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Sprite 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g

    305g · £16.07/kg
    £4.90
  • Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g

    320g · £13.44/kg
    £4.30
  • Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G

    410g · £5.61/kg
    £2.30
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml

    4pk · £4.00/L
    2 for £4.20
    £3.20
  • Fanta Fruit Twist 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (33)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Salted Pretzel Waffles 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (35)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Fruit Granola

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £60.00/kg
    £1.50
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g

    4pk · £3.09/kg
    £4.95
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Naturally Sweet Sweetcorn In Water 198G

    198g · £3.28/kg
    £0.65
  • John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water MSC 3x100g

    3pk · £14.67/kg
    £4.40
  • Heinz Baked Beanz 200g

    200g · £6.50/kg
    2 for £1.65
    £1.30
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £13.13/kg
    £1.30

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (20)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Maltesers Milk Chocolate Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Profiteroles 400g

    400g · £9.75/kg
    £3.90
  • Co-op Millionaire's Shortbread Bar

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Co-op Fairtrade French Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05

Back to Routine ⏰☕

View all (45)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g

    330g · £6.36/kg
    £2.10
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Mexican Menu Fajita Kit 475g

    475g · £5.16/kg
    £2.45
  • Co-op Good Fuel Dried Mango 40g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Co-op Yogurt Coated Cranberries 30g

    30g · £33.33/kg
    £1.00
  • Co-op Jalapeño BBQ Popped Chips 25g

    25g · £38.00/kg
    £0.95

Store Price Match 🥦

View all (47)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Co-op 40 Clear Washproof Plasters

    40pk · £0.04 each
    £1.60
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, Kit of 1 Test

    1pk · £8.10 each
    £8.10
  • Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Bakery Farmhouse Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Seeded Bread Loaf 800G

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • SMA Pro Follow-on Milk 6 Month+ Ready to Drink 200ml

    200ml · £5.75/L
    £1.15
  • SMA Pro 1 From Birth First Infant Milk 800g

    800g · £17.50/kg
    £14.00
  • Co-op 2 Garlic & Coriander Naan Breads

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Co-op 14 Ultra Towels with Wings Normal

    14pk · £0.05 each
    £0.70
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • SMA Pro 3 Growing Up Milk 1-3 Years 800g

    800g · £17.50/kg
    £14.00

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (12)
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Upper Malone

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo