Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Co-op Member Prices
    Co-op Member Prices
  • Top Deals 🔥
    Top Deals 🔥
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Cleaning Event 🧼✨🧽
    Cleaning Event 🧼✨🧽
  • Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🥃
    Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🥃
  • Online Exclusive Deals 🍫
    Online Exclusive Deals 🍫
  • 3 for £3 Quick Meals 🍜
    3 for £3 Quick Meals 🍜
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
    Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Top picks

  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg
    2 for £6.70
    £4.25
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg
    2 for £8.90
    £5.25
  • Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op 2 Salmon Fillets 220g

    220g · £22.50/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g

    440g · £12.50/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75

Fruit

  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05

Milk, Eggs, Dairy

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L

    1L · £1.75/L
    £0.55 off
    £1.75£2.30
  • ProActiv Light 450g

    450g · £9.67/kg
    £1.20 off
    £4.35£5.55
  • Spooners Molten Chocolate Chip Cookie Dough 250g

    250g · £15.00/kg
    £1.50 off
    £3.75£5.25
  • Flora Buttery 450g

    450g · £4.78/kg
    £0.55 off
    £2.15£2.70
  • Alpro Almond No Sugars Roasted Long Life Drink 1L

    1L · £2.00/L
    £0.75 off
    £2.00£2.75
  • Alpro Almond Long Life Drink 1L

    1L · £2.00/L
    £0.75 off
    £2.00£2.75

Cheese

  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg
    3 for £4.50
    £1.85
  • Dairylea Soft Cheese Triangles 8 Pack 125g

    125g · £11.60/kg
    £0.85 off
    £1.45£2.30

Yoghurt

  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts

    4pk · £3.95/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Yeo Valley Lemon Curd 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Danone Activia Rhubarb 4X115G

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45

Meat, Poultry, Fish

  • Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg
    2 for £6.70
    £4.25
  • Co-op 6 Frankfurters 300g

    300g · £14.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg
    2 for £8.90
    £5.25
  • Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Co-op 2 Salmon Fillets 220g

    220g · £22.50/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g

    440g · £12.50/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Irresistible Pork Sausages 400G

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Irresistible Lincolnshire Sausages 400G

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g

    340g · £11.91/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Maple Glaze Pork Loin Steaks 400G

    400g · £11.63/kg
    2 for £6.50
    £4.65
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g

    410g · £5.49/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g

    400g · £13.75/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g

    454g · £10.24/kg
    2 for £6.50
    £4.65

Meat Alternatives

  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g

    100g · £34.00/kg
    2 for £4.50
    £3.40

Deli, Dips, Food To Go

  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g

    100g · £31.00/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Corned Beef 120g

    120g · £25.83/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g

    80g · £38.75/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op 6 Sausage Rolls 360g

    330g · £6.67/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.20/kg
    30% off
    £2.52£3.60
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £32.59/kg
    3 for £4.50
    £2.20
  • Ginsters Cornish Pasty 227g

    227g · £8.81/kg
    £0.90 off
    £2.00£2.90
  • Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g

    200g · £11.25/kg
    £0.55 off
    £2.25£2.80
  • Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G

    100g · £44.50/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Co-op British Breaded Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Co-op Honey Roast Ham Chunks 120g

    120g · £25.83/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g

    45g · £23.33/kg
    30% off
    £1.05£1.50
  • Co-op British Roast Chicken Breast 120G

    120g · £23.33/kg
    2 for £4.50
    £2.80
  • Co-op British Roast Turkey 120g

    120g · £30.00/kg
    2 for £4.50
    £3.60
  • Co-op Irresistible Bresaola della Valtellina P.G.I. 50g

    50g · £67.00/kg
    2 for £4.50
    £3.35
  • Co-op Irresistible Wiltshire Breaded Ham

    180g · £19.17/kg
    £1 off
    £3.45£4.45
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15

Bakery

  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.28 each
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326G

    326g · £5.21/kg
    £0.60 off
    £1.70£2.30
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G

    220g · £7.73/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g

    200g · £11.25/kg
    £0.55 off
    £2.25£2.80
  • Mr Kipling Signature Collection 8 Rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites

    1pk · £1.95 each
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans

    220g · £7.73/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • New York Bakery Co. Everything Bagels 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5

    5pk · £0.41 each
    £1.25 off
    £2.05£3.30
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.70 off
    £1.80£3.50
  • Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.70 off
    £1.80£3.50
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £8.21/kg
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Bonne Maman Madeleine 175G

    175g · £13.14/kg
    £1.35 off
    £2.30£3.65
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £15.53/kg
    3 for £7
    £2.95
  • Co-op Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g

    158g · £19.30/kg
    2 for £3.85
    £3.05
  • Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g

    157g · £19.43/kg
    2 for £3.85
    £3.05
  • Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g

    166g · £14.16/kg
    2 for £3.85
    £2.35
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85
  • Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g

    200g · £11.25/kg
    £0.55 off
    £2.25£2.80
  • Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85
  • Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g

    400g · £12.50/kg
    2 for £7.10
    £5.00
  • Co-op Dirty Fries 330g

    330g · £13.48/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g

    350g · £12.71/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Traditional Fish Pie 400G

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.10
    £4.35
  • Co-op Spanish Style Chicken & Paprika Potatoes 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Chicken Arrabiata 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Spaghetti & Meatballs 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15

Desserts

  • Gü Mango & Passionfruit Fruit Crème 170g (2 x 85g)

    2pk · £18.53/kg
    £0.80 off
    £3.15£3.95
  • Ambrosia Deluxe Custard 750g

    750g · £3.93/kg
    £0.70 off
    £2.95£3.65
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20

Ice Cream

  • Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L
    3 for £7
    £3.30
  • Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85

Frozen

  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Smiles 454g

    454g · £7.05/kg
    3 for £7
    £3.20
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £4.92/kg
    3 for £7
    £3.20
  • Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.00/kg
    3 for £7
    £3.40
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g

    220g · £14.32/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    200g · £15.75/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Young's Admiral's Fish Pie 300g

    300g · £11.00/kg
    3 for £7
    £3.30
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg
    3 for £4.50
    £3.30
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Jammie Dodgers 8 Biscuits Raspberry Flavour 140G

    140g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £0.90£1.20
  • Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £15.00/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Walkers Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £12.67/kg
    £0.85 off
    £1.90£2.75
  • Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g

    185g · £9.19/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g

    157g · £13.38/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Jacobs Tuc Sandwich Crackers 150G

    150g · £10.00/kg
    £0.45 off
    £1.50£1.95
  • KP Dry Roasted Peanuts 250g

    250g · £12.40/kg
    £0.75 off
    £3.10£3.85
  • McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 433g

    433g · £6.58/kg
    £1.20 off
    £2.85£4.05
  • Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g

    150g · £15.00/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Walkers Quavers Cheese 6X16G

    6pk · £19.79/kg
    £1.05 off
    £1.90£2.95
  • Ritz The Original Baked Cracker Box 150g

    150g · £7.33/kg
    £0.35 off
    £1.10£1.45
  • Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)

    112g · £10.27/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g

    55g · £42.73/kg
    £0.80 off
    £2.35£3.15
  • Tyrrells Sea Salt & Cider Vinegar Sharing Crisps 150g

    150g · £15.00/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g

    6pk · £19.19/kg
    £1.05 off
    £1.90£2.95
  • Maryland S'wich Choc Creme 150g

    150g · £8.00/kg
    £1 off
    £1.20£2.20
  • Nakd Blueberry Muffin 4x35G

    4pk · £20.00/kg
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g

    55g · £42.73/kg
    £0.80 off
    £2.35£3.15
  • KP Real Mccoys Classic Variety Potato Chips 6x25g

    6pk · £13.33/kg
    £0.90 off
    £2.00£2.90
  • Doritos Tangy Cheese 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 433g

    433g · £6.58/kg
    £1.20 off
    £2.85£4.05
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g

    4pk · £20.00/kg
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Wagon Wheels Jammie Biscuits 6 pack

    6pk · £0.25 each
    £0.40 off
    £1.50£1.90
  • Weetabix Cereal 24 Pack

    24pk · £0.14 each
    £1 off
    £3.40£4.40
  • Doritos Cool Original 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Mcvitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 431G

    431g · £6.61/kg
    £1.20 off
    £2.85£4.05
  • Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g

    111g · £15.32/kg
    £0.90 off
    £1.70£2.60
  • Pringles Texas BBQ Sauce 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £5.75/kg
    £0.75 off
    £1.15£1.90
  • Pringles Salt & Vinegar 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75

Chocolate & Sweets

  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g

    118g · £16.53/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g

    110g · £15.45/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)

    20.7g · £135.27/kg
    £0.75 off
    £2.80£3.55
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £12.78/kg
    £0.80 off
    £1.15£1.95
  • Skittles Fruits Sweets Bag 136g

    136g · £7.72/kg
    £0.15 off
    £1.05£1.20
  • Tic Tac Lime & Orange 49g

    49g · £33.67/kg
    £0.30 off
    £1.65£1.95
  • Revels Milk Chocolate Bag 101g

    101g · £19.31/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £14.17/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • McVitie's 7 Gold Bars 124g

    7pk · £0.21 each
    £0.90 off
    £1.45£2.35
  • Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g

    137g · £7.66/kg
    £0.15 off
    £1.05£1.20
  • Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g

    49g · £33.67/kg
    £0.30 off
    £1.65£1.95
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g

    120g · £14.17/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk

    7pk · £0.21 each
    £1.05 off
    £1.45£2.50
  • Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g

    130g · £8.46/kg
    £0.35 off
    £1.10£1.45
  • Tic Tac Fruit Adventure 49g

    49g · £33.67/kg
    £0.30 off
    £1.65£1.95
  • M&M’s Crispy Pouch 107g

    107g · £15.89/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Toblerone Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £22.00/kg
    £0.30 off
    £2.20£2.50
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £8.46/kg
    £0.35 off
    £1.10£1.45
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £33.67/kg
    £0.30 off
    £1.65£1.95
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g

    110g · £15.45/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £8.46/kg
    £0.35 off
    £1.10£1.45
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g

    38g · £35.53/kg
    £0.65 off
    £1.35£2.00
  • HARIBO Balla Bites Zing 140g

    140g · £8.93/kg
    £0.25 off
    £1.25£1.50
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £15.43/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g

    120g · £14.17/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • HARIBO Nostalgix 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g

    104g · £13.94/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Haribo Supermix Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g

    115g · £14.78/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g

    73g · £22.60/kg
    £0.35 off
    £1.65£2.00
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G

    105g · £13.81/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml

    900ml · £2.56/L
    £1.45 off
    £2.30£3.75
  • Innocent Plus Berry Set Go Raspberry & Cherry Juice 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.95 off
    £3.45£5.40
  • Copella Cloudy Apple 900ml

    900ml · £2.56/L
    £1.45 off
    £2.30£3.75
  • Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml

    750ml · £3.87/L
    £1.50 off
    £2.90£4.40
  • Innocent Orange Juice Smooth 1.35L

    1.35L · £2.96/L
    £1.60 off
    £4.00£5.60
  • Innocent Apple Juice 1.35L

    1.35L · £2.96/L
    £1.60 off
    £4.00£5.60
  • Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.60 off
    £3.45£5.05
  • Tropicana Original Orange with Juicy Bits 900ml

    900ml · £2.56/L
    £1.45 off
    £2.30£3.75
  • Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml

    750ml · £3.87/L
    £1.50 off
    £2.90£4.40

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Innocent Plus Bolt from The Blue Guava & Lime Juice 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.95 off
    £3.45£5.40
  • Pepsi 8 x 330ml

    8pk · £1.91/L
    £1.65 off
    £5.05£6.70
  • Lucozade Sport Orange Multipack 4 x 500ml

    4pk · £2.20/L
    £1 off
    £4.40£5.40
  • Monster Energy Drink Ultra 558ml Mega Can

    558ml · £4.12/L
    £0.50 off
    £2.30£2.80
  • FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml

    330ml · £3.48/L
    £0.90 off
    £1.15£2.05
  • Nescafé Espresso Concentrated Iced Caramel Flavour 500ml

    500ml · £9.00/L
    £1 off
    £4.50£5.50
  • Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Pepsi Max Cherry No Sugar Cola Can 8 x 330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Coca-Cola Zero Sugar 1.25L

    1.25L · £1.28/L
    £0.60 off
    £1.60£2.20

Cooking Sauces & Ingredients

  • Patak's The Original 2 Korma Paste Pots 2 x 70g

    2pk · £12.14/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85
  • Bisto Gravy Granules Beef 300G

    300g · £13.67/kg
    £0.90 off
    £4.10£5.00
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 250ml

    250ml · £13.80/L
    £1.50 off
    £3.45£4.95
  • Bens Original Sweet And Sour Extra Pineapple Sauce 450G

    450g · £5.44/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Patak's South Indian Style Madras Curry Kit 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85
  • Patak's Butter Chicken Curry Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Patak's Balti Cooki̇ng Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g

    225g · £14.89/kg
    £0.95 off
    £3.35£4.30

Tins & Cans

  • Batchelors Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets 110g

    110g · £13.64/kg
    £0.40 off
    £1.50£1.90
  • Princes Pineapple Slices in Juice 432g

    432g · £2.55/kg
    £0.40 off
    £1.10£1.50
  • Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G

    215g · £7.91/kg
    £0.60 off
    £1.70£2.30
  • Batchelors Cup a Soup Minestrone with Croutons 4 Sachets 94g

    94g · £15.96/kg
    £0.40 off
    £1.50£1.90
  • Batchelors Cup A Soup Cream Of Asparagus With Croutons 4 Sachets 117G

    117g · £12.82/kg
    £0.40 off
    £1.50£1.90
  • Batchelors Cup a Soup Tomato 4 Sachets 93g

    93g · £16.13/kg
    £0.40 off
    £1.50£1.90

Sugar, Flour, Baking

  • Spooners Molten Chocolate Chip Cookie Dough 250g

    250g · £15.00/kg
    £1.50 off
    £3.75£5.25

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classic 250g

    250g · £4.40/kg
    £0.30 off
    £1.10£1.40
  • Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.40/kg
    £0.30 off
    £1.10£1.40
  • Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250G

    250g · £4.40/kg
    £0.30 off
    £1.10£1.40

Table Sauces & Condiments

  • Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g

    230g · £7.61/kg
    £1 off
    £1.75£2.75

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G

    190g · £38.42/kg
    £4.50 off
    £7.30£11.80
  • Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g

    40g · £92.50/kg
    £0.95 off
    £3.70£4.65
  • Tetley Original 160 Tea Bags 500g

    500g · £8.10/kg
    £2.25 off
    £4.05£6.30
  • Nescafé Aero Peppermint Mocha 7 x 19g (133g)

    7pk · £15.79/kg
    £0.65 off
    £2.10£2.75
  • Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g

    200g · £19.50/kg
    £2.95 off
    £3.90£6.85
  • Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g

    30g · £123.33/kg
    £0.95 off
    £3.70£4.65
  • Nescafé Latte KitKat Flavour 7 x 21g (147g)

    7pk · £14.29/kg
    £0.65 off
    £2.10£2.75
  • Thompson's Our Perfect Decaf 80 Tea Bags 250g

    250g · £12.40/kg
    £1.10 off
    £3.10£4.20
  • Pukka Organic Night Time 20 Herbal Tea Sachets 20g

    20g · £212.50/kg
    £1.60 off
    £4.25£5.85
  • Nescafé Gold Blend 190g

    190g · £36.05/kg
    £2.75 off
    £6.85£9.60
  • Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g

    200g · £23.00/kg
    £2.25 off
    £4.60£6.85
  • Nescafe Azera Americano 150G

    140g · £47.50/kg
    £3.60 off
    £6.65£10.25
  • Taylors Of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250G

    250g · £13.60/kg
    £1.20 off
    £3.40£4.60
  • Starbucks Premium Instant White Mocha 5 x 24g (120g)

    120g · £15.83/kg
    £0.75 off
    £1.90£2.65
  • Thompson's Family Teas Punjana Original Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £10.00/kg
    £1.15 off
    £2.50£3.65
  • Nescafé Gold Blend Roastery Collection Light Roast Instant Coffee 95g

    95g · £43.68/kg
    £3.45 off
    £4.15£7.60
  • PG Tips 160 Original Tea Bags 464g

    464g · £9.81/kg
    £1.85 off
    £4.55£6.40
  • Nescafé Gold Blend Roastery Collection Dark Roast Instant Coffee 95g

    95g · £43.68/kg
    £3.45 off
    £4.15£7.60
  • Nescafe Original Instant Coffee 300G

    300g · £24.17/kg
    £1.25 off
    £7.25£8.50
  • Kenco Smooth Instant Coffee 150g

    150g · £37.33/kg
    £1.25 off
    £5.60£6.85
  • L'OR Classique 100g

    100g · £58.00/kg
    £3.35 off
    £5.80£9.15

Cereal & Cereal Bars

  • Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)

    112g · £10.27/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80
  • Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g

    55g · £42.73/kg
    £0.80 off
    £2.35£3.15
  • Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    8pk · £0.33 each
    £1.25 off
    £2.60£3.85
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £7.92/kg
    30% off
    £3.01£4.30
  • Nakd Blueberry Muffin 4x35G

    4pk · £20.00/kg
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g

    55g · £42.73/kg
    £0.80 off
    £2.35£3.15
  • Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g

    470g · £7.23/kg
    £1 off
    £3.40£4.40
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £9.51/kg
    30% off
    £3.08£4.40
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g

    4pk · £20.00/kg
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £7.73/kg
    £1 off
    £3.40£4.40
  • Co-op Mixed Fruit Muesli 500g

    500g · £3.22/kg
    30% off
    £1.61£2.30
  • Weetabix Cereal 24 Pack

    24pk · £0.14 each
    £1 off
    £3.40£4.40
  • Nestlé Shredded Wheat Original Breakfast Cereal 16 Biscuits 360g

    16pk · £0.14 each
    £1 off
    £2.30£3.30
  • Jordans No Added Sugar Granola Triple Nut 425g

    425g · £7.76/kg
    £0.95 off
    £3.30£4.25
  • Jordans Crunchy Oat Granola Raisin & Almond 750g

    750g · £4.47/kg
    £1.30 off
    £3.35£4.65
  • Quaker Rolled Porridge Oats 1kg

    1kg · £2.70/kg
    £1 off
    £2.70£3.70
  • Cheerios Honey 370g

    370g · £7.03/kg
    £1.50 off
    £2.60£4.10
  • Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £8.50/kg
    £1 off
    £3.40£4.40
  • Kelloggs Coco Pops Chocos 430G

    430g · £7.91/kg
    £1 off
    £3.40£4.40

Jams, Honey, Spreads

  • Bonne Maman Strawberry Jam 370g

    370g · £8.92/kg
    £1 off
    £3.30£4.30
  • Bonne Maman Raspberry Conserve 370g

    370g · £8.92/kg
    £1 off
    £3.30£4.30

Baby

  • DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg

    10pk · £0.40 each
    £1.95 off
    £4.00£5.95
  • Johnson's Baby Regular Natural Powder 200g

    200g · £10.25/kg
    £0.40 off
    £2.05£2.45

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Ultimate Quilts 6 XL Rolls

    6pk · £0.95 each
    £2.55 off
    £5.70£8.25
  • Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll

    1pk · £2.20 each
    £1 off
    £2.20£3.20
  • Fairy Skip The Soak Power Spray Lemon 500ml, Dish & Kitchen Spray, Pre-Treatment,

    500ml · £7.20/L
    £0.90 off
    £3.60£4.50
  • Ariel 4in1 PODS®, Washing Liquid Capsules 33 Washes

    33pk · £0.27 each
    £2.50 off
    £9.05£11.55
  • Fairy Fabric Softener, Voted No1 For Sensitive Skin, 48 Washes, 1.488l

    1.49L · £2.65/L
    £1.40 off
    £3.95£5.35
  • Air Wick Linen & White Orchid Plug-in Single Refill 19ml

    19ml · £202.63/L
    £0.45 off
    £3.85£4.30
  • Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls

    9pk · £0.62 each
    £1.40 off
    £5.55£6.95
  • Regina Blitz Giant All Purpose Towel 260 Standard Sheets

    1pk · £4.25 each
    £1.25 off
    £4.25£5.50
  • Fairy Non Bio Washing Liquid Pods, For Sensitive Skin 33 Washes

    33pk · £0.27 each
    £2.50 off
    £9.05£11.55
  • Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid

    899ml · £3.06/L
    £0.50 off
    £2.75£3.25
  • Regina Blitz Household Towel

    1pk · £2.90 each
    £1.60 off
    £2.90£4.50
  • Bold PODS® Washing Liquid Capsules 15 Washes, Lavender and Camomile

    15pk · £0.30 each
    £1 off
    £4.50£5.50
  • Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Wild Berries & Jasmine

    899ml · £3.06/L
    £0.50 off
    £2.75£3.25
  • Fairy Outdoorable Fabric Softener, For Sensitive Skin,, 60 Washes

    840ml · £5.24/L
    £0.50 off
    £4.40£4.90
  • Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes

    15pk · £0.31 each
    £2.75 off
    £4.60£7.35
  • Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)

    930ml · £2.69/L
    £0.35 off
    £2.50£2.85
  • Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin

    858ml · £7.23/L
    £1.65 off
    £6.20£7.85
  • Ariel Washing Liquid Gel, 26 Washes, Original

    858ml · £7.23/L
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70

Pet

  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g

    12pk · £5.74/kg
    £0.75 off
    £5.85£6.60
  • Go-Cat®with Chicken and Turkey mix with Vegetables Dry Cat Food 750g

    750g · £4.07/kg
    £0.45 off
    £3.05£3.50
  • Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g

    8pk · £5.17/kg
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • Bakers Adult Small Dog Beef with Vegetables Dry Dog Food 1.1kg

    1.1kg · £3.55/kg
    £0.50 off
    £3.90£4.40
  • Lily's Kitchen Chomp-Away Chicken Bites Dog Treats 70g

    70g · £45.71/kg
    £0.95 off
    £3.20£4.15
  • GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g

    750g · £4.07/kg
    £0.45 off
    £3.05£3.50
  • Bakers Meaty Meals Adult Beef Dry Dog Food 1kg

    1kg · £3.90/kg
    £0.50 off
    £3.90£4.40
  • Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.35 off
    £1.50£1.85

Beauty & Toiletries

  • Colgate Whitening Toothpaste 75ML

    75ml · £37.33/L
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • View Co-op Member Prices

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo