Top picks
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.507UP Zero Sugar 500ml
500ml · £5.70/L2 for £3.60£2.85Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml
500ml · £5.50/L2 for £3.60£2.75Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Fruit
Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Vegetables
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60Co-op Organic Celery EACH
1pk · £1.75 each£0.20 off£1.75£1.95
Salad & Herbs
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60Co-op Organic Celery EACH
1pk · £1.75 each£0.20 off£1.75£1.95
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30The Coconut Collab Choc Pots 4 x 45g
4pk · £13.33/kg£1.15 off£2.40£3.55Flora Lighter 450g
450g · £4.78/kg£1.05 off£2.15£3.20Spooners Molten Chocolate Chip Cookie Dough 250g
250g · £15.00/kg£1.50 off£3.75£5.25Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Dairy Free Blueberry & Cherry Alternative To Yogurt 4X125G
4pk · £4.20/kg£0.70 off£2.10£2.80Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Yeo Valley Organic Semi-Skimmed Free-Range Milk 2L
2L · £1.13/L£1 off£2.25£3.25
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese Cheese Snack 60g
60g · £30.83/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Dairylea Soft Cheese Triangles 8 Pack 125g
125g · £11.60/kg£0.85 off£1.45£2.30Cathedral City Mature Lighter Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Ehrmann Limited Edition Double White Choc Style 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op King Prawns in a Chilli & Coriander Marinade 140g
140g · £35.36/kg2 for £8.90£4.95We Hae Meat Pork Sausages 300g
300g · £7.50/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40We Hae Meat Traditional Steak Slice 260G
260g · £8.65/kg£0.50 off£2.25£2.75Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Scotch Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op Maple Glaze Pork Loin Steaks 400G
400g · £11.63/kg2 for £6.50£4.65
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Quorn Vegan Chicken Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Mince 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90The Jolly Hog Dry Cure Ham 100g
100g · £39.00/kg2 for £4.50£3.90The Jolly Hog Black Treacle Ham 100g
100g · £39.00/kg2 for £4.50£3.90Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Thick Cut Beef 100G
100g · £44.00/kg2 for £6.70£4.40Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op Honey Roast Ham Chunks 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Old El Paso Thick 'N Chunky Mild Salsa 226G
226g · £7.74/kg£1.10 off£1.75£2.85Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Co-op British Smoked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Peppered Silverside Beef 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Old El Paso Chunky Salsa 238g
238g · £8.40/kg£1 off£2.00£3.00Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Old El Paso Soured Cream 230G
230g · £8.70/kg£1 off£2.00£3.00Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Co-op Irresistible Wiltshire Breaded Ham
180g · £19.17/kg£1 off£3.45£4.45Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Co-op Irresistible Muscovado Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op British Chicken Satay Bites 156g
156g · £17.95/kg2 for £4.50£2.80Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160g
160g · £17.50/kg2 for £4.50£2.80Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Co-op Roast Chicken Drumstick 450G
450g · £10.22/kg2 for £6.70£4.60Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20
Bakery
Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10New York Bakery Co. 5 Sesame Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack
5pk · £0.35 each£1.45 off£1.75£3.20Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85McIntosh of Strathmore Haggis Neeps & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35McIntosh of Strathmore Macaroni Cheese 250g
250g · £7.40/kg£0.50 off£1.85£2.35Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85McIntosh of Strathmore Mince & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55P.K. Foods Glasgow Ltd Chicken Pakora Tomato & Chilli Dip 380G
380g · £11.71/kg£0.50 off£4.45£4.95Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10P.K. Foods Glasgow Ltd Vegetable Pakora 370g
370g · £8.24/kg£0.50 off£3.05£3.55Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op Chicken Arrabiata 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £19.43/kg2 for £3.85£3.05McIntosh of Strathmore Scottish Stovies 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65
Desserts
Rolo Milk Chocolate & Toffee Crème Dessert 2X65G
2pk · £10.38/kg£0.75 off£1.35£2.10English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20GU Inspirations Choc & Honeycomb 2X86G
2pk · £18.21/kg£1.05 off£3.15£4.20Bonne Maman Creme Caramel 4X100G
4pk · £7.13/kg£1.20 off£2.85£4.05English Cheesecake Company Reese's Peanut Butter Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.15 off£3.15£4.30Spooners Chocolate Chip Cookie Dough (2 x 75g) 150g
150g · £17.00/kg£0.75 off£2.55£3.30Pots & Co Little Pots of 70% Chocolate Ganache 4 x 50g
4pk · £16.00/kg£1 off£3.20£4.20Gü Mango & Passionfruit Fruit Crème 170g (2 x 85g)
2pk · £18.53/kg£0.80 off£3.15£3.95Bonne Maman Salted Caramel Crème 2 x 90g
2pk · £8.89/kg£1 off£1.60£2.60Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £19.53/kg£1.05 off£3.30£4.35Gü Salted Pistachio Cheesecake 2 x 74.5g (149g)
2pk · £21.14/kg£1.05 off£3.15£4.20
Ice Cream
Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml
6pk · £13.00/L3 for £7£3.90Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Cornetto Classico Ice Cream Cone 6x 90 ml
6pk · £5.37/L£1.50 off£2.90£4.40Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Ben & Jerry's Cookie Vermont-ster Sundae Ice Cream 427 ML
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Oreo Ice Cream Sandwiches 280g
4pk · £7.73/L£1.25 off£3.40£4.65Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £6.47/L£0.75 off£2.25£3.00
Frozen
McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g
403g · £9.43/kg£2 off£3.80£5.80Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza Tomato, Mozzarella & Sicilian Oregano 436g (2x218g)
422g · £12.09/kg£1.50 off£5.10£6.60Quorn Mince 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90
Crisps, Snacks, Biscuits
Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Kettle Brie & Caramelised Onion Potato Chips 130g
130g · £14.62/kg£1 off£1.90£2.90Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Butterkist Sweet & Salty Microwave Popcorn 3 x 60g
3pk · £11.11/kg£1.10 off£2.00£3.10Sensations Californian Honey & Salt Roasted Peanuts Sharing Bag 170g
12pk · £1.03/kg£1.10 off£2.10£3.20Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Kettle Honey Dijon Mustard Potato Chips 130g
130g · £14.62/kg£1 off£1.90£2.90Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90
Chocolate & Sweets
Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40
Fruit Juice & Smoothies
Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Plus Berry Set Go Raspberry & Cherry Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Innocent Orange Juice with Bits 1.35L
1.35L · £2.93/L£1.45 off£3.95£5.40Mockingbird Raw Press Raw Boost Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Tropicana Original Orange with Juicy Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Pineapples, Bananas & Coconuts Smoothie 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Simplee Aloe Aloe Drink 1Ltr
1L · £2.25/L£1.15 off£2.25£3.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.507UP Zero Sugar 500ml
500ml · £5.70/L2 for £3.60£2.85Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml
500ml · £5.50/L2 for £3.60£2.75Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 500ml
500ml · £3.80/L2 for £3£1.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Fanta Zero Sugar Fruit Twist 2L
2L · £1.25/L2 for £3.60£2.50Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max Caffeine Free 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Zero Pink Lemonade 500Ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Tango Apple Sugar Free 500ML
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3.35£2.20Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Fuel10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Fanta Orange 500ML
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Oasis Citrus Punch 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Dr Pepper Zero Cherry Crush 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Celsius Energy Drink, Sparkling Mango Lemonade 355ml
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.20Fuel10K High Protein Vanilla Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Dr Pepper Zero 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Robinsons Ready to Drink Raspberry & Apple Juice Drink 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Celsius Fruit Forward Raspberry Peach 355ML
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.20FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Irn-Bru Xtra No Sugar 500Ml Bottle
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85IRN-BRU Sugar Free 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25View all (71)
Cooking Sauces & Ingredients
Mutti Pizza Sauce Aromatica with Oregano and Basil 400g
400g · £4.63/kg£0.95 off£1.85£2.80Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10
Tins & Cans
Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Five Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti Bolognese 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Macaroni Cheese 200g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Old El Paso Refried Beans 435g
435g · £4.02/kg£1 off£1.75£2.75Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz No Added Sugar Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup with a Hint of Basil 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Chicken Noodle Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Mulligatawny Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Cream of Chicken & Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Carrot & Coriander Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20
Sugar, Flour, Baking
Spooners Molten Chocolate Chip Cookie Dough 250g
250g · £15.00/kg£1.50 off£3.75£5.25
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75
Tea, Coffee, Hot Drinks
Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Tassimo Costa Latte Coffee Pods x6
209g · £32.30/kg2 for £9.90£6.75Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Nescafé Dolce Gusto Café Au Lait Coffee Pods x 16
160g · £40.00/kg2 for £8.25£6.40L'OR Intense 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15
Cereal & Cereal Bars
Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g
360g · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45
Jams, Honey, Spreads
ManiLife Deep Roast Crunchy Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55ManiLife Deep Roast Smooth Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55
Baby
Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml
150ml · £22.20/L£4.17 off£3.33£7.50DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg
10pk · £0.40 each£1.95 off£4.00£5.95Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash with Natural Oat Extract, For Sensitive Skin, 250ml
250ml · £19.80/L£2.55 off£4.95£7.50
Laundry, Cleaning, Household
Plenty Max Performance Kitchen Roll 3 Rolls
3pk · £1.75 each£3.35 off£5.25£8.60Persil Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Fairy Platinum Dishwasher Tablets, Lemon, 45 Capsules, Tackles Tough Challenges, Greasy Filter
45pk · £0.20 each£3.50 off£9.05£12.55Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Air Freshener Spray Blossom & Breeze 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Finish Quantum All In One Dishwasher Tablets Lemon - 36 Tabs
36pk · £0.22 each£1.85 off£7.80£9.65
Pet
Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50
Beauty & Toiletries
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Repair & Protect Shampoo 500ml for Dry Damaged Hair
500ml · £7.90/L£4 off£3.95£7.95Oral-B Pro-Expert Healthy Whitening Toothpaste 75Ml
75ml · £38.67/L£1.85 off£2.90£4.75Lil-Lets Smartfit 14 Non-Applicator Tampons Super Plus Extra
14pk · £0.16 each2 for £3.50£2.20Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20ORAL-B PRO-CLEAN Manual Toothbrush – Removes Plaque & Fights Bad Breath – Medium Bristles, 1
1pk · £2.05 each£1.65 off£2.05£3.70NIVEA Nourishing Day Cream 50ML
50ml · £74.00/L£1.10 off£3.70£4.80Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 350ml. Lightweight feel. Active Nutri-Plex
350ml · £11.29/L£4 off£3.95£7.95L'Oreal Elvive Dream Lengths Long Hair Mask 300ml
300ml · £16.00/L£4 off£4.80£8.80Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Aussie Miracle Moist Conditioner - Vegan - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 200ml
200ml · £28.75/L2 for £7.70£5.75Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Deep Conditioner 250ml. Hair Treatment for Dry Hair
250ml · £23.00/L2 for £7.70£5.75