Cat Food
Dreamies Cat Treat Biscuits Adult & Kitten with Chicken 60g
60g ¡ £22.50/kg£0.45 off£1.35£1.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g ¡ £22.50/kg£0.45 off£1.35£1.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20Asda Tiger Cat Milk 200ml
3pk ¡ £5.17/L£3.10Webbox Tasty Sticks with Salmon & Trout 6 Semi-Moist Tasty Treats 30g
6pk ¡ £0.25 each£1.50Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45Go-Cat with a Tasty Herring & Tuna Mix and with Vegetables 1+ Years Adult 750g
750g ¡ £4.87/kg£3.65Asda Tiger Cat Food Meaty & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg ¡ £2.75/kg£3.30FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg ¡ £6.13/kg£6.25Gourmet Gold Cat Food Pate with Ocean Fish 85g
85g ¡ £10.00/kg£0.85Gourmet Gold Cat Food Savoury Cake with Chicken 85g
85g ¡ £10.00/kg£0.85Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g
85g ¡ £15.88/kg£1.35Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Tray with Chicken in Jelly 85g
85g ¡ £15.88/kg£1.35Sheba Select Slices Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 85g
85g ¡ £15.88/kg£1.35Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £5.88/kg£6.00Whiskas Kitten Poultry Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £5.88/kg£6.00
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L
5L ¡ £1.01/L£1.01 off£5.04£6.05Felight Litter Fresh Spray 300ml
300ml ¡ £8.83/L£2.65
Dog Food
Pedigree Dentastix Daily Fresh Large 25kg+ 4 Sticks 154g
110g ¡ £14.09/kg£0.45 off£1.55£2.00Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g
130g ¡ £12.46/kg£0.48 off£1.62£2.10Asda Hero Sticks 2 x 15g (30g)
30g ¡ £21.67/kg£0.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90g
90g ¡ £17.22/kg£1.55Good Boy Meaty Treaty Big Pack Chicken Twist Dog Treats 250g
250g ¡ £28.00/kg£7.00Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Duck Twist Dog Treats 70g
70g ¡ £42.86/kg£3.00PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Chicken and Lamb 2 Chews
180g ¡ £11.39/kg£2.05Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meaty Multi Mix 20 Strips 144g
140g ¡ £14.64/kg£2.05Harringtons Dry Adult Dog Food, Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg ¡ £3.97/kg£6.75BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg ¡ £4.55/kg£5.00Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg ¡ £1.92/kg£4.60CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g ¡ £9.67/kg£0.30 off£1.45£1.75CESAR Juicy Hotpot Adult Wet Dog Food Trays Mixed in Gravy 8 x 150g
1.2kg ¡ £5.67/kg£1.40 off£6.80£8.20Asda Hero Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g ¡ £2.50/kg£1.00Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg ¡ £3.21/kg£7.70PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 12 x 100g Pouch
1.2kg ¡ £5.13/kg£6.15PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 6 x 400g Can
2.4kg ¡ £3.98/kg£9.55PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 6 x 400g Can
2.4kg ¡ £3.90/kg£9.35Asda Hero 8 Sausages Suitable For All Dogs 60g
60g ¡ £25.83/kg£1.55
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy 150 Dog Poo Bags
150pk ¡ £0.01 each£2.00