Berries
The Greengrocer's Raspberries 125g
125g · £26.40/kg£3.30
Bananas
Fyffes Premium Bananas 5 pack
5pk · £0.30 each£1.50Banana 1 PCE
1pk · £0.35 each£0.35
Citrus Fruit
The Greengrocer Easy Peelers 500g
500g · £4.30/kg£2.15The Greengrocer Loose Lemon
1pk · £0.65 each£0.65Lemon & Lime 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30The Greengrocer Oranges 4 Pack
4pk · £0.58 each£2.30
Apples & Pears
The Greengrocer's Gala Apples 6 pack
6pk · £0.51 each£3.05The Greengrocer's Pink Lady Apples 4 pack
4pk · £1.01 each£4.05The Greengrocer British Apple 4 Pack
4pk · £0.54 each£2.15The Greengrocer Conference Pears 5 Pack
5pk · £0.44 each35% off£2.21£3.40
Grapes
The Greengrocer Red Grapes 500g
500g · £7.50/kg£3.75Green Seedless Grapes 500g
500g · £7.50/kg2 for £5.50£3.75Amped Seasonal Best Grapes 400g
400g · £9.38/kg2 for £5.50£3.75
Other Fruit
Yellow Honeydew Melon
1pk · £3.10 each£3.10