Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Asda Natural Greek Yogurt 1KG

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • ASDA Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Asda Fat Free Natural Yogurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40
  • Just Essentials by Asda Fat Free Greek Style Yogurt 500g

    500g · £2.30/kg
    £1.15
  • Asda Fat Free Greek Style Yogurt 1kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 350g

    350g · £5.89/kg
    £2.06
  • Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g

    450g · £5.07/kg
    17% off
    £2.28£2.75
  • Asda Creamy Coconut Greek Style Yogurt 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • ASDA Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Exceptional by Asda Authentic Fat Free Greek Yogurt 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Asda Fat Free Greek Style Yogurt 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • Exceptional by Asda Authentic Greek Yogurt 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g

    950g · £7.63/kg
    £7.25
  • Yeo Valley Organic Smooth & Creamy Live Natural Yogurt 950g

    950g · £4.66/kg
    £4.43
  • Yeo Valley Organic Greek 5% Strained Natural Yogurt 450g

    450g · £7.56/kg
    19% off
    £3.40£4.20
  • Asda Full Fat Greek Style Yogurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40
  • Asda Greek Yoghurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40
  • Yeo Valley Organic Smooth & Creamy Live Natural Yogurt 450g

    450g · £4.02/kg
    26% off
    £1.81£2.45
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yogurt 450g

    450g · £10.22/kg
    £4.60
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural 350g

    350g · £7.00/kg
    £2.45
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.22/kg
    £4.60
  • Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yogurt 950g

    950g · £7.63/kg
    £7.25
  • Bio&Me Original Kefir Yoghurt 350g

    350g · £5.60/kg
    £1.96
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural Yogurt 950g

    950g · £4.68/kg
    £4.45
  • Asda Natural Yogurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40

Flavoured Yoghurts

  • Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £6.02/kg
    24% off
    £2.77£3.65
  • Onken 0% Fat Strawberry 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Onken Cherry Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • JUST ESSENTIALS by Asda 6 Low Fat Fruit Yogurts Strawberry & Peach

    750g · £1.53/kg
    £1.15
  • Muller Corner Mixed Red Fruits Yogurts

    816g · £5.70/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Asda Full Fat Greek Style Yogurt with Honey 450g

    450g · £3.82/kg
    18% off
    £1.72£2.10
  • Activia Yogurt Fruit 8X115G

    920g · £5.71/kg
    £5.25
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Activia Peach No Added Sugar Yogurt 4X115G

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Müller Light Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 115g (460g)

    460g · £4.26/kg
    £1.96
  • Muller Light Strawberry Fat Free Yogurt 160g

    160g · £4.75/kg
    £0.76
  • ASDA 6x125g Low Fat Smooth Red Fruit Yogurts

    750g · £2.47/kg
    £1.85
  • Fage Fruits Mango & Passion Fruit Thick & Smooth Strained Yoghurt 380g

    380g · £6.45/kg
    33% off
    £2.45£3.65
  • Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • ASDA Creamy Peach Greek Style Yogurt 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • Asda 6x125g Low Fat Smooth Strawberry Yogurts

    750g · £2.47/kg
    £1.85
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Müller Corner Strawberry Yogurt 136g

    136g · £5.59/kg
    £0.76
  • Onken Raspberry Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Strawberries & Cream with Miniature Biscuits 4 x 100g (400g)

    400g · £7.38/kg
    £2.95
  • Light & Free Raspberry Greek Style Yogurt 4 x 115g (460g)

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Müller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts 6 x 136g (816g)

    816g · £5.70/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurts 4pk

    480g · £3.56/kg
    £1.71
  • Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g

    480g · £5.77/kg
    24% off
    £2.77£3.65
  • Arla Skyr High Protein Strawberry Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.11/kg
    £2.75
  • Activia Strawberry Gut Health 4 x 115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Just Essentials by ASDA Low Fat Strawberry Yogurt 450g

    450g · £2.56/kg
    £1.15
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Muller Bliss Mascarpone Cherry Yogurt

    440g · £5.11/kg
    £2.25
  • Activia Strawberry No Added Sugar Yogurt 4X115G

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Exceptional by Asda Strawberry Yogurt 150g

    150g · £7.67/kg
    £1.15
  • Muller Light Banana and Custard Fat Free Yogurt 160g

    160g · £4.75/kg
    £0.76
  • Müller Corner Chocolate Digestive and Strawberry Shortcake Yogurts 6 x 124g (744g)

    744g · £6.25/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Müller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g

    124g · £6.13/kg
    £0.76
  • Muller Light Vanilla with Dark Chocolate Sprinkles Fat Free Yogurt

    160g · £4.69/kg
    £0.75
  • Müller Bliss Mascarpone Peach & Apricot Yogurt

    440g · £5.11/kg
    £2.25
  • Exceptional by Asda Lemon Curd Yogurt 150g

    150g · £7.67/kg
    £1.15
  • Müller Corner Strawberry Shortcake Yogurt 124g

    124g · £6.13/kg
    £0.76
  • Onken 0% Fat Vanilla Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Exceptional by Asda Clotted Cream Fudge Yogurt 450g

    450g · £5.89/kg
    £2.65
  • Müller Corner Toffee Yogurt with Chocolate Hoops 124g

    124g · £6.13/kg
    £0.76
  • Müller Corner Bliss Cheesecake Inspired Whipped Greek Style Salted Caramel Yogurt 4 x 100g

    400g · £7.38/kg
    £2.95
  • Arla Skyr High Protein Vanilla Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.11/kg
    £2.75
  • Muller Light Greek Style Coconut with Vanilla Yogurt 4 x 115g

    460g · £4.26/kg
    £1.96
  • Bio&Me Vanilla Kefir Yoghurt 350g

    350g · £5.60/kg
    £1.96
  • Müller Light Greek Style Luscious Lemon Yogurt 4 x 115g (460g)

    460g · £4.26/kg
    £1.96
  • Müller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts 6 x 124g (744g)

    744g · £6.25/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • View all (70)

Kids Yoghurts

  • Asda Kids Mix Flavours Fromage Frais Pots 6 x 50g (300g)

    300g · £4.17/kg
    £1.25
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)

    270g · £5.56/kg
    £1.50
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Banana 4 x 85g (340g)

    340g · £6.47/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Raspberry 4 x 85g (340g)

    340g · £6.47/kg
    £2.20
  • Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g

    222g · £6.08/kg
    £1.35
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 4 x 85g

    340g · £6.76/kg
    £2.30
  • Petits Filous Apricot & Strawberry Yogurt 4pk

    340g · £6.76/kg
    £2.30
  • Frubes Banana and Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    340g · £6.47/kg
    £2.20
  • Wildlife Choobs Strawberry Flavour Yogurt Tubes 6x37g

    222g · £6.08/kg
    £1.35
  • Yoplait Frubes Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Wildlife Kids Strawberry & Peach Yoghurt Pots 18 x 45g

    810g · £3.52/kg
    £2.85
  • Frubes Strawberry, Red Berry and Peach Flavour Yogurt 9X37g

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Little Yeos Organic Mango & Vanilla, Blueberry & Banana Whole Milk Yogurt 6 x 42g

    252g · £7.22/kg
    26% off
    £1.82£2.46
  • Actimel Kids Strawberry Banana Yoghurt Drink 4 x 100g (400g)

    400g · £6.13/kg
    £2.45
  • Bluey Strawberry 6 x 45g (270g)

    270g · £7.41/kg
    £2.00
  • Yoplait Paw Patrol Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)

    270g · £5.48/kg
    £1.48
  • Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Raspberry Flavour 100g (4 x 25g)

    100g · £21.50/kg
    £2.15
  • Milkybar Little Treats 6 x 55g (330g)

    330g · £5.30/kg
    £1.75
  • The Collective Great Dairy Suckies Strawberry 90g

    90g · £13.89/kg
    £1.25
  • Petits Filous Strawberry, Raspberry and Apricot Fromage Frais 18 x 47g (846g)

    846g · £4.33/kg
    £3.66
  • Petits Filous Kids Peach Drinking Yoghurt 4 x 100g

    400g · £4.75/kg
    £1.90
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 6 x 47g

    282g · £8.16/kg
    £2.30
  • Petits Filous Kids Strawberry Drinking Yoghurt 4 x 100g

    400g · £4.75/kg
    £1.90
  • The Collective Great Dairy Suckies Peach & Apricot 90g

    90g · £13.89/kg
    £1.25
  • Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Strawberry Flavour 100g (4 x 25g)

    100g · £21.50/kg
    £2.15
  • Munch Bunch Squashums Yogurt Drinks 6x90g

    540g · £3.81/kg
    £2.06
  • Bluey Fromage Frais 4 x 85g (340g)

    340g · £5.35/kg
    £1.82
  • Little Yeos Organic Fruity Favourites Whole Milk Yogurt 4 x 85g

    340g · £4.59/kg
    41% off
    £1.56£2.65
  • Munch Bunch Squashums Yogurt Strawberry 5 x 60g (300g)

    300g · £6.87/kg
    £2.06
  • Actimel Kids Peach Yoghurt Drink Lunchbox Snack, 4x100g

    400g · £6.13/kg
    £2.45
  • Munch Bunch Squashums Raspberry Yogurt 5 x 60g

    300g · £6.87/kg
    £2.06

Yoghurt Drinks

  • Actimel Strawberry 12Pk12X100

    1.2kg · £4.63/kg
    £5.55
  • Biotiful Kefir Original 1l

    1L · £3.71/L
    5% off
    £3.71£3.90
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g

    280g · £5.46/kg
    7% off
    £1.53£1.65
  • Asda Cholesterol Lowering 6 Strawberry Flavour Yogurt Drinks 6 x 100g (600g)

    600g · £5.20/kg
    18% off
    £3.12£3.80
  • Łowicz Kefir 1kg

    1kg · £1.80/kg
    £1.80
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre

    1L · £3.71/L
    5% off
    £3.71£3.90
  • Actimel Multifruit 8 x 100g (800g)

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Asda Vitamin Boosting Strawberry Flavour Yogurt Drinks 8 x 100g (800g)

    800g · £4.38/kg
    £3.50
  • Actimel Multifruit Yogurt Drinks 12pk

    1.2kg · £4.63/kg
    £5.55
  • Actimel Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Yeo Valley Organic Blueberry Kefir 350g

    350g · £7.00/kg
    £2.45
  • Yeo Valley Organic Kefir Strawberry 350g

    350g · £7.00/kg
    £2.45
  • Actimel Strawberry 8 x 100g (800g)

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Yakult Balance 8 x 65ml (520ml)

    520ml · £8.56/L
    £4.45
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 500ml

    500ml · £5.90/L
    £2.95
  • Actimel Strawberry Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g

    1.2kg · £4.63/kg
    £5.55
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 500ml

    500ml · £5.90/L
    £2.95
  • Benecol Strawberry 405g (6 x 67.5g)

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Asda Vitamin+ Boosting 8 Peach & Apricot Flavour Yogurt Drinks 8 x 100g (800g)

    800g · £4.38/kg
    £3.50
  • Yakult Original 8 x 65ml (520ml)

    520ml · £8.56/L
    £4.45
  • Yop Raspberry Drinking Yoghurt 500g

    500g · £2.80/kg
    £1.40
  • Łowicz Kefir 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Piątnica Skyr Icelandic Type Yoghurt Blueberry 350g

    330ml · £5.30/L
    £1.75

Offers

  • Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g

    450g · £5.07/kg
    17% off
    £2.28£2.75
  • Yeo Valley Organic Greek 5% Strained Natural Yogurt 450g

    450g · £7.56/kg
    19% off
    £3.40£4.20
  • Yeo Valley Organic Smooth & Creamy Live Natural Yogurt 450g

    450g · £4.02/kg
    26% off
    £1.81£2.45
  • Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £6.02/kg
    24% off
    £2.77£3.65
  • Onken 0% Fat Strawberry 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Onken Cherry Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Muller Corner Mixed Red Fruits Yogurts

    816g · £5.70/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Asda Full Fat Greek Style Yogurt with Honey 450g

    450g · £3.82/kg
    18% off
    £1.72£2.10
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Activia Peach No Added Sugar Yogurt 4X115G

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Fage Fruits Mango & Passion Fruit Thick & Smooth Strained Yoghurt 380g

    380g · £6.45/kg
    33% off
    £2.45£3.65
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Onken Raspberry Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Light & Free Raspberry Greek Style Yogurt 4 x 115g (460g)

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Müller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts 6 x 136g (816g)

    816g · £5.70/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g

    480g · £5.77/kg
    24% off
    £2.77£3.65
  • Activia Strawberry Gut Health 4 x 115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Activia Strawberry No Added Sugar Yogurt 4X115G

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Müller Corner Chocolate Digestive and Strawberry Shortcake Yogurts 6 x 124g (744g)

    744g · £6.25/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Onken 0% Fat Vanilla Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    29% off
    £1.85£2.60
  • Müller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts 6 x 124g (744g)

    744g · £6.25/kg
    2 for £6.15
    £4.65
  • Activia Vanilla Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.33/kg
    27% off
    £2.45£3.35
  • Light & Free Sticky Toffee Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £5.26/kg
    18% off
    £2.42£2.95
  • Fage Fruits Strawberry Thick & Smooth Strained Yoghurt 380g

    380g · £6.45/kg
    33% off
    £2.45£3.65
  • Frubes Banana and Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Yoplait Frubes Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Frubes Strawberry, Red Berry and Peach Flavour Yogurt 9X37g

    333g · £5.32/kg
    32% off
    £1.77£2.60
  • Little Yeos Organic Mango & Vanilla, Blueberry & Banana Whole Milk Yogurt 6 x 42g

    252g · £7.22/kg
    26% off
    £1.82£2.46
  • Little Yeos Organic Fruity Favourites Whole Milk Yogurt 4 x 85g

    340g · £4.59/kg
    41% off
    £1.56£2.65
  • Biotiful Kefir Original 1l

    1L · £3.71/L
    5% off
    £3.71£3.90
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g

    280g · £5.46/kg
    7% off
    £1.53£1.65
  • Asda Cholesterol Lowering 6 Strawberry Flavour Yogurt Drinks 6 x 100g (600g)

    600g · £5.20/kg
    18% off
    £3.12£3.80
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre

    1L · £3.71/L
    5% off
    £3.71£3.90
  • Actimel Multifruit 8 x 100g (800g)

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Actimel Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Actimel Strawberry 8 x 100g (800g)

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £4.25/kg
    26% off
    £3.40£4.60
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo