Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • In-store Prices
    In-store Prices
  • Deals
    Deals
  • Iceland Essentials
    Iceland Essentials
  • Shiny and New
    Shiny and New
  • Popular Picks
    Popular Picks
  • Treats under £2
    Treats under £2
  • Fresh & Frozen under £2
    Fresh & Frozen under £2
  • Crisps & Snacks
    Crisps & Snacks
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Fruit & Vegetables
    Fruit & Vegetables
  • Breakfast Cereals
    Breakfast Cereals
  • Dairy & Eggs
    Dairy & Eggs
  • Bakery
    Bakery
  • Pies & Pastries
    Pies & Pastries
  • Home Baking & Spreads
    Home Baking & Spreads
  • Cakes
    Cakes
  • Meat, Poultry & Fish
    Meat, Poultry & Fish
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • Biscuits & Crackers
    Biscuits & Crackers
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Tea & Coffee
    Tea & Coffee
  • Chilled Drinks
    Chilled Drinks
  • Tins, Jars and Packets
    Tins, Jars and Packets
  • Frozen Foods
    Frozen Foods
  • Cooked Meat
    Cooked Meat
  • Meal Solutions
    Meal Solutions
  • Sandwiches
    Sandwiches
  • Drinks to Go
    Drinks to Go
  • Laundry, Cleaning and Household
    Laundry, Cleaning and Household
  • Pet Supplies
    Pet Supplies
  • Medicines
    Medicines
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby Care
    Baby Care
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Cocktails
    Cocktails
  • Wines
    Wines
  • Spirits
    Spirits
  • Tobacco & Cigarettes
    Tobacco & Cigarettes
  • Vaping
    Vaping
  • Sundries
    Sundries
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £22.41/kg
    £3.25
  • Lindt Teddy With Tag

    100g · £58.50/kg
    £5.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate 70g

    70g · £30.71/kg
    £2.15
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Snow Balls 74g

    74g · £29.05/kg
    £2.15
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g

    59g · £33.05/kg
    £1.95
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds 35g

    35g · £31.14/kg
    £1.09
  • Kinder Joy Funko 20g

    1pk · £1.69 each
    £1.69
  • Maltesers Truffles (200g)

    200g · £32.45/kg
    £6.49
  • Nestle Dairy Box (160g)

    160g · £28.44/kg
    £4.55
  • Thorntons Continental 131g

    131g · £54.58/kg
    £7.15
  • TRAITORS SHIELD MEDALLION

    26g · £75.00/kg
    £1.95
  • After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g

    300g · £20.50/kg
    £6.15
  • Black Magic 348g

    348g · £26.12/kg
    £9.09
  • CAD ROSES BOX

    240g · £27.04/kg
    £6.49
  • Cadbury Chocolate Selection Pack (78g)

    78g · £30.64/kg
    £2.39
  • Cadbury Heroes Carton (290g)

    290g · £23.41/kg
    £6.79
  • Cadbury Milk Tray Chocolates (312g)

    312g · £31.25/kg
    £9.75
  • Ferrero Rocher Original Golden Moments 90g

    90g · £43.22/kg
    £3.89
  • Galaxy Chocolate Large Christmas Selection Box 234g

    234g · £22.18/kg
    £5.19
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £37.25/kg
    £7.45
  • LINDT LINDOR MATCHA

    200g · £37.25/kg
    £7.45
  • Lindt Lindor Milk (200g)

    200g · £37.25/kg
    £7.45
  • Lindt Lindor Pistachio (200g)

    200g · £50.25/kg
    £10.05
  • Maltesers And Friends Selection Box

    73g · £26.71/kg
    £1.95
  • Nestle Kids Selection Box 129g

    116g · £28.02/kg
    £3.25
  • Quality Street Box 220g

    220g · £23.59/kg
    £5.19
  • Quality Street Tub (600g)

    550g · £16.53/kg
    £9.09
  • Thorntons Classics Collection

    150g · £47.67/kg
    £7.15
  • Kinder Surprise 20g

    1pk · £1.99 each
    £1.99

Chocolate Bars

  • Double Decker 4 Pack

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Crunchie 4 Pack

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Twirl (5 pack)

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    1pk · £3.09 each
    £3.09
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars (3 Pack)

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Boost 4 Pack

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Kit Kat Icon F1 5 Pack Pouch

    1pk · £1.89 each
    £1.89
  • Mars Bar 3 x 45g Pack

    1pk · £2.89 each
    £2.89
  • Mars Bars 4 x 40g Pack

    1pk · £3.55 each
    £3.55
  • Rocky Caramel (7 bars)

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Rocky Chocolate (7 bars)

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    1pk · £3.55 each
    £3.55
  • Wispa (4 pack)

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Reese's Nutrageous 47g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Cadbury Caramel Dairy Milk Chocolate (120g)

    120g · £14.58/kg
    £1.75
  • Galaxy Milk (100g)

    100g · £16.90/kg
    £1.69
  • Galaxy Caramel (135g)

    135g · £12.52/kg
    £1.69
  • Cadbury Caramilk Chocolate Block (80g)

    80g · £21.88/kg
    £1.75
  • Milkybar Medium (Single)

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Terrys Choc Orange (Single)

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • Cadbury Dairy Milk Oreo (120g)

    120g · £14.58/kg
    £1.75
  • Cadbury Boost

    1pk · £0.99 each
    £0.99
  • Kinder Bueno Milk Chocolate & Hazelnut Twin Finger Bar

    1pk · £0.89 each
    £0.89
  • Daim Chocolate Bar 28g

    1pk · £1.29 each
    £1.29
  • Toblerone Milk Chocolate Bar (340g)

    340g · £25.74/kg
    £8.75
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Aero Peppermint 295g

    295g · £17.59/kg
    £5.19
  • CAD M/CREATIONS GRAB

    56g · £31.25/kg
    £1.75
  • LINDT NOCCIOLATTE DARK

    35g · £44.29/kg
    £1.55
  • LINDT NOCCIOLATTE MILK

    35g · £44.29/kg
    £1.55
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • SPAR No1 Dark Chocolate

    100g · £18.90/kg
    £1.89
  • SPAR No1 Milk Choc/Peanut

    100g · £18.90/kg
    £1.89
  • SPAR No1 Milk Chocolate

    100g · £18.90/kg
    £1.89
  • Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • CAD FRUIT/NUT GRAB

    56g · £31.25/kg
    £1.75
  • Lindt Pistachio Bar 38g

    38g · £40.79/kg
    £1.55
  • Aero Milk Chocolate Block (90g)

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Aero Orange Block

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Aero Peppermint 36g

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Cad Caramel (Single)

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Cad M/Creation Popping Candy (Single)

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Cadbury Chomp Chocolate Bar 21g

    1pk · £0.39 each
    £0.39
  • CADBURY DAIM 175P

    120g · £14.58/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Cadbury Dairy Milk (95g)

    95g · £18.42/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk & Lotus Biscoff (95g)

    95g · £18.42/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Duo Bar 54.4g

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Cadbury Dairy Milk Chopped Hazelnut (95g)

    95g · £18.42/kg
    £1.75
  • View all (110)

Chocolate Pouches & Bags

  • Cadbury Twirl Bites (85g)

    85g · £34.00/kg
    £2.89
  • Cadbury Giant Buttons Milk (85g)

    85g · £34.00/kg
    £2.89
  • Maltesers Chocolate & Honeycomb Pouch (93g)

    93g · £43.98/kg
    £4.09
  • Celebrations Pouch - 370g

    325g · £14.00/kg
    £4.55
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g

    120g · £17.92/kg
    £2.15
  • Cadbury Caramel Nibbles

    85g · £34.00/kg
    £2.89
  • Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g

    1pk · £1.39 each
    £1.39
  • Galaxy Minstrels Pouch (118g)

    118g · £34.66/kg
    £4.09
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    1pk · £1.59 each
    £1.59
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 58.5g

    1pk · £1.69 each
    £1.69
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £16.74/kg
    £5.19
  • Milky Way Magic Stars (Single)

    1pk · £1.59 each
    £1.59
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bites Pouch Bag 100g

    100g · £40.90/kg
    £4.09
  • Milkybar 30g

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Milkybar White Chocolate Buttons Bag (85g)

    85g · £19.41/kg
    £1.65
  • Smarties 3 x 34g (102g)

    1pk · £2.39 each
    £2.39
  • Maltesers Milk Chocolate Box 185g

    185g · £26.22/kg
    £4.85
  • Smarties 38g

    1pk · £1.49 each
    £1.49
  • Reese's Pieces Pouch

    68g · £19.85/kg
    £1.35
  • Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g

    90g · £33.89/kg
    £3.05
  • Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g

    90g · £33.89/kg
    £3.05
  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g

    1pk · £1.29 each
    £1.29
  • SPAR Chocolate Peanuts

    115g · £16.96/kg
    £1.95
  • SPAR Chocolate Raisins

    115g · £16.96/kg
    £1.95
  • Kinder Chocolate 100g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Heroes Chocolate Pouch 270g

    270g · £16.85/kg
    £4.55
  • CELEBRATIONS TUB

    500g · £18.18/kg
    £9.09
  • Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs

    358g · £13.55/kg
    £4.85
  • CAD HEROES BOX

    240g · £27.04/kg
    £6.49

Sweets

  • Maltesers Crispy Bites Chocolate Coated Crisped Rice with Pieces

    1pk · £3.09 each
    £3.09
  • Barratt Chewy Nougat 35g

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Barratt Wham Original with Sour Crystals 16g

    1pk · £0.29 each
    £0.29
  • Sweetzone Rainbow Belts 170g

    170g · £11.71/kg
    £1.99
  • SPAR Tilly The Turtles (55g)

    55g · £18.00/kg
    £0.99
  • Sweetzone Tangy Mix Bag 180g

    180g · £11.06/kg
    £1.99
  • Sweetzone Cola Bottles 170g

    170g · £11.71/kg
    £1.99
  • SPAR Teeth And Lips (60g)

    60g · £16.50/kg
    £0.99
  • Sweetzone Fizzy Blue Bottles 170g

    170g · £11.71/kg
    £1.99
  • MAOAM 17 Stripes 140g

    140g · £18.50/kg
    £2.59
  • SPAR Mint Humbugs

    130g · £9.92/kg
    £1.29
  • Sweetzone Fizzy Mix Bag 180g

    180g · £11.06/kg
    £1.99
  • SPAR Chocolate Eclairs

    100g · £12.90/kg
    £1.29
  • Rowntree's Pick & Mix 120g

    120g · £10.42/kg
    £1.25
  • SPAR Wine Gums

    140g · £9.21/kg
    £1.29
  • Sweetzone Strawberry Puffs 170g

    170g · £11.71/kg
    £1.99
  • Swizzels Squashies Drumstick Original

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • Spar Fizzy Fangs 60g

    60g · £16.50/kg
    £0.99
  • Swizzels Party Mix 785g

    785g · £8.27/kg
    £6.49
  • HARIBO Supermix 140g

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • SPAR Watermelon Slice (60g)

    60g · £16.50/kg
    £0.99
  • Quality Street Pouch

    300g · £15.17/kg
    £4.55
  • Rowntree's Randoms 120g

    120g · £10.42/kg
    £1.25
  • Skittles Fruit Funsize

    324g · £10.96/kg
    £3.55
  • Rownfree's Fruit Pastilles 320g

    320g · £12.16/kg
    £3.89
  • Swizzels Curious Chews

    171g · £9.30/kg
    £1.59
  • Swizzels Luscious Lollies

    176g · £9.03/kg
    £1.59
  • Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Maoam Halloween Mix

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • Fruit Pastilles Tube

    115g · £11.22/kg
    £1.29
  • Haribo Starmix Tube 120g

    120g · £10.75/kg
    £1.29
  • Haribo Tangfastics Tube 120g

    120g · £10.75/kg
    £1.29
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • Clayton Park Chocolate Eclairs - Twin Pack

    1pk · £3.39 each
    £3.39
  • Bebeto Watermelon Jelly Gum 80g

    70g · £7.14/kg
    £0.50
  • CHEWITS MIXED 4PACK

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • Chupa Chups Green Apple-Lemon-Orange Strawberry Flavour Soft Candy Belts 90g

    90g · £19.44/kg
    £1.75
  • Chupa Chups Stranger Things Lollies - 5 Mystery Flavours

    120g · £13.25/kg
    £1.59
  • FINI Strawberry Pencils (140g)

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • HARIBO Fried Eggs 60g

    60g · £11.67/kg
    £0.70
  • HARIBO G/BEAR FRT LLY125P

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • Haribo Giant Strawbs (160g)

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • HARIBO Giant Strawbs 60g

    60g · £11.67/kg
    £0.70
  • Haribo Goldbears 160g

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • HARIBO Starmix 140g

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • HARIBO Starmix Bag 160g

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £14.06/kg
    £2.25
  • HARIBO Yellow Bellies Minis 60g

    60g · £11.67/kg
    £0.70
  • JB TURBO VENTILATOR

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Juicy Drop Gummy Dipperz

    1pk · £2.59 each
    £2.59
  • View all (130)

Chewing Gum & Mints

  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • WRIGLEY EXTRA B/MINT

    1pk · £1.09 each
    £1.09
  • SPAR Mint Imperials

    130g · £9.92/kg
    £1.29
  • Trebor Softmints Peppermint Mints 44.9g

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • SMINT 2H CLEAN

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • WRIGLEY EXTRA B/MINT TUB

    1pk · £3.89 each
    £3.89
  • Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Airwaves Cherry Menthol Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • C/S Tic Tac Mint 100S ( 48g)

    48g · £53.96/kg
    £2.59
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Extra Watermelon Flavour

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    1pk · £4.19 each
    £4.19
  • Hubba Bubba Original Bubblegum 5 Chunky Chews

    1pk · £0.99 each
    £0.99
  • Hubba Bubba Seriously Strawberry Bubblegum 5 Chunky Chews

    1pk · £0.99 each
    £0.99
  • Polo Mints (Single)

    1pk · £1.15 each
    £1.15
  • Polo Spearmint 34g

    1pk · £1.15 each
    £1.15
  • Polo Sugar Free 33.4g

    1pk · £1.15 each
    £1.15
  • Polo Sugar Free Berry Mint Flavour Tube 33.4g

    1pk · £0.65 each
    £0.65
  • Tic Tac Lime & Orange 49g

    49g · £52.86/kg
    £2.59
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Trebor Softmints Sp/Mint (Single)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Wrigley Ex Ice Whte B/Mnt (10Pck)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Wrigley Extra Peppermint Tub

    1pk · £4.19 each
    £4.19
  • Wrigley Extra Spearmint Tub

    1pk · £4.19 each
    £4.19
  • Wrigley Extra Cool Breeze Tub

    1pk · £4.19 each
    £4.19
  • Wrigley Extra Cool Breeze Tub (60Pck)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • Wrigley Extra Ice P/Mint (10Pck)

    1pk · £1.15 each
    £1.15
  • Wrigley Extra Ice White (10Pck)

    1pk · £1.19 each
    £1.19
  • WRIGLEY EXTRA+ CHILL TUB

    67g · £58.06/kg
    £3.89
  • WRIGLEY EXTRA+ CLEAN TUB

    67g · £58.06/kg
    £3.89
  • WRIGLEY EXTRA+ HYDRO TUB

    67g · £58.06/kg
    £3.89
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo