Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Raspberries 150G (C)

    150g · £17.00/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £4.50/kg
    £2.70
    £1.75 Clubcard (£2.92/kg)

Vegetables

  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • ProActiv Spread - Buttery Taste 250g

    250g · £14.40/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£12.40/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Kerrygold Salted Butter Stick 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Clover Light Spread 500 G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 50% Reduced Fat Mature Grated Cheese 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 10 Extra Mature Cheddar Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Applewood Slices 160G

    160g · £21.88/kg
    £3.50
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)
  • Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
    £2.10 Clubcard (£10.50/kg)
  • Tesco Grated Mozzarella 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard

Yoghurt

  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Lemon and Garlic King Prawn 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)
  • Tesco Chilli and Lime King Prawn Snack Pack 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard

Meat Alternatives

  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Onion And Garlic Dip 211G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g (C)

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g (C)

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Cheddar Cheese & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Salsa 200g (C)

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g

    560g · £7.59/kg
    £4.25
    £3.80 Clubcard (£6.79/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Tesco 10 Chicken Satay Bites 120G

    120g · £20.42/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Cheddar & Onion Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)

Bakery

  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.35 Clubcard (£0.27 each)
  • Mr Kipling Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • McVitie's Jaffaween Cherry Flavour Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.35 Clubcard (£0.27 each)
  • Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.75 Clubcard (£0.88 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Cadbury Halloween Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour Cakes 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
    £1.25 Clubcard (£0.63 each)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.00/kg
    £1.35
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G

    95g · £31.58/kg
    £3.00
    £1.25 Clubcard (£13.16/kg)
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155G

    155g · £15.48/kg
    £2.40
    £1.80 Clubcard (£11.61/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)

Desserts

  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Tesco Vanilla Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)

Ice Cream

  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)

Frozen

  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • McCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G

    650g · £5.85/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£4.69/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200G

    £3.60
    £2.30 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
    £3.80 Clubcard

Crisps, Snacks, Biscuits

  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £1.50 Clubcard (£11.54/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Bag Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers MAX Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • Old El Paso Nachips Original 185G

    185g · £15.41/kg
    £2.85
    £2.20 Clubcard (£11.89/kg)
  • Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • Cadbury Animals Biscuits - Milk Chocolate 5 x 19.9g

    100g · £20.50/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £4.25 Clubcard (£8.50/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • McVities Rich Tea The Light One Biscuits 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£7.00/kg)
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack 220g

    20pk · £0.16 each
    £3.25
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Bahlsen Pick Up! Minis Milk Chocolate 10.6Gx10

    106g · £20.28/kg
    £2.15
    £1.55 Clubcard (£14.62/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • McVitie's White Digestive Biscuits 232g

    232g · £12.93/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£9.70/kg)
  • Lotus Biscoff Biscoff Cream 154g

    154g · £15.58/kg
    £2.40
    £1.55 Clubcard (£10.06/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Snack Organisation Sweet Chilli Cracker 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Tuc Original Snack Cracker 100G

    100g · £21.00/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • View all (82)

Chocolate & Sweets

  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK CHOCOLATE BAR 345G

    345g · £16.67/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.59/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar Multipack 5x 34g

    5pk · £0.92 each
    £4.60
    £4.00 Clubcard (£0.80 each)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • View all (167)

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Mockingbird Raw Shield, Carrot, Orange, Ginger Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Innocent Blueberry Focus Super Smoothie 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Pro Mlk Protein Shake Chocolate 1L

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Phizz Daily 3-in-1 Orange Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    20pk · £0.45 each
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£0.33 each)
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1L

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1L

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Nescafe Iced Coffee Espresso Concentrated Caramel Flavour 500ml

    £6.30
    £5.55 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Pataks Indian Korma Curry Paste 283G

    290g · £15.86/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.10/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g

    283g · £16.25/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.43/kg)
  • The Spice Tailor Tikka Masala Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Old El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G

    500g · £9.60/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£7.60/kg)
  • Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663G

    663g · £7.24/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£5.73/kg)
  • Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Patak's Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Carbonara 430g

    430g · £8.26/kg
    £3.55
    £2.70 Clubcard (£6.28/kg)
  • Dolmio Bolognese Onion and Garlic Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Original Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g

    440g · £7.50/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.25/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Jalfrezi Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Filippo Berio Sun Dried Tomato Pesto 190g

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • The Spice Tailor Fiery Goan Hot Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Olivio Oil 1 Litre

    £5.55
    £4.85 Clubcard
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500Ml

    £9.40
    £7.95 Clubcard
  • Crisp 'N Dry 100% Rapeseed Oil 1L

    £3.95
    £3.20 Clubcard
  • Sharwood's Chinese Curry Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)

Tins & Cans

  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Old El Paso Refried Beans 435G

    435g · £7.24/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£5.17/kg)
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Dole Fruit Bowl Mandarins In Juice 4 X 113G

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)
  • Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G

    215g · £11.86/kg
    £2.55
    £2.10 Clubcard (£9.77/kg)
  • Peppadew Roasted Red Peppers 465g

    465g · £11.08/kg
    £5.15
    £4.00 Clubcard (£8.60/kg)
  • Baxters Sliced Beets In Vinegar 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Create A Cake Rainbow Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodle Pot 84g

    84g · £24.40/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.26/kg)
  • Namdong Beef Jjigae Instant Noodle Pot 83g

    83g · £24.70/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.47/kg)
  • Pot Noodle Chicken and Mushroom Instant Noodles 112g

    112g · £12.50/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.71/kg)
  • Pot Noodle Bombay Badboy Instant Noodles 115g

    115g · £12.17/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.43/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Pot Noodle Sticky Rib Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Batchelors Super Noodle Pots Chicken 75G

    75g · £21.33/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£16.00/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Tilda Pure Basmati Rice 500G

    500g · £7.60/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£5.70/kg)
  • Nissin Kanzen Meal Japanese Curry Nutritionally Complete Instant Rice Pot 108g

    108g · £45.83/kg
    £4.95
    £4.10 Clubcard (£37.96/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G

    283g · £11.66/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£9.54/kg)
  • Hellmann's Spicy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Patak's Indian Mango Chutney 210g

    210g · £12.62/kg
    £2.65
    £1.65 Clubcard (£7.86/kg)
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Sharwoods Green Label Mango Chutney 227G

    227g · £11.67/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£9.47/kg)
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Roasted Garlic Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Chilli Charger Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Sauce Shop Buffalo Hot Sauce 150Ml

    £3.70
    £3.20 Clubcard
  • Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • STARBUCKS Decaf Espresso Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Dark Roast, 57g Box of 10

    55g · £110.91/kg
    £6.10
    £4.50 Clubcard (£81.82/kg)
  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • Nescafe Vanilla Latte Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £155.56/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£111.11/kg)
  • KENCO Decaf Instant Coffee 190g

    190g · £54.21/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • STARBUCKS Espresso Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Dark Roast, 57g Box of 10

    55g · £110.91/kg
    £6.10
    £4.50 Clubcard (£81.82/kg)
  • STARBUCKS Blonde Espresso Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    53g · £115.09/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£92.45/kg)
  • Nescafe Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £200.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£142.86/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • STARBUCKS House Blend by NESPRESSO Coffee Pods, Medium Roast, 57g Box of 10

    52g · £117.31/kg
    £6.10
    £4.50 Clubcard (£86.54/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Twinings Black Tea Discovery Collection 20 Tea Bags 40g

    40g · £130.00/kg
    £5.20
    £3.00 Clubcard (£75.00/kg)
  • Pukka Organic Lemon Ginger And a Touch of Manuka Honey 20 Herbal Tea Sachets 34g

    34g · £191.18/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£132.35/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Yorkshire Gold 80 Teabags 250G

    250g · £23.60/kg
    £5.90
    £5.10 Clubcard (£20.40/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Twinings Camomile 20 Tea Bags 30G

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Pukka Organic Peppermint & Licorice Mint Tea 20 Herbal Tea Bags 30g

    30g · £216.67/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£150.00/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Green Tea 20 Tea Bags 50G

    50g · £68.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£58.00/kg)
  • Twinings Lemon & Ginger Tea 20 Pack 30g

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Pukka Organic Three Mint Tea With Peppermint for Digestion 20 Herbal Tea Bags 32g

    32g · £203.13/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£140.63/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Horlicks Original Malted Drink 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
    £4.65 Clubcard (£11.63/kg)
  • Ovaltine Original Add Water Drink 300G

    300g · £19.00/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£17.00/kg)
  • Cadbury Hot Chocolate Cocoa Powder 500G

    500g · £11.30/kg
    £5.65
    £4.80 Clubcard (£9.60/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Taste Variety Pack Breakfast Cereal 188g

    188g · £20.48/kg
    £3.85
    £2.45 Clubcard (£13.03/kg)
  • Nature Valley Protein Peanut & Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £23.75/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£17.19/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £175.93/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£120.37/kg)
  • Quaker Oat So Simple Porridge Sachets - Golden Syrup 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Honey & Nut Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 370g

    370g · £11.49/kg
    £4.25
    £3.10 Clubcard (£8.38/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Quaker Protein Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 8x43g

    8pk · £112.79/kg
    £4.85
    £3.30 Clubcard (£76.74/kg)
  • Quaker Oat So Simple Sweet Cinnamon Porridge Sachets 10x33g

    10pk · £143.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£98.48/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Rowse Squeezy Light & Mild Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)

Baby

  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Prune Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Raspberry & Apple Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g

    6pk · £169.57/kg
    £3.90
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Crispy Tiddlers - Raspberry 12g

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £183.33/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Pouches Bedtime Blend Blueberry, Banana & Oat 6m+ 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Apple Rice Cakes Organic Toddler Snacks 12 months+ 40g

    40g · £50.00/kg
    £2.00
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Veggie Straws 12G

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Farley's Reduced Sugar Rusks Baby Food Snack 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    5 for 4 Clubcard
  • Aptamil 3 Toddler Milk Formula Liquid Ready to Feed 1-3 Years 200ml

    £1.40
    4 for £4 Clubcard
  • Tommee Tippee Baby Bottles, Natural Start Anti-Colic Baby Bottle, Slow Flow, 260ml, 0m+,Pack of 1

    1pk · £9.40 each
    £9.40
    £8.35 Clubcard (£8.35 each)
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Wipes Sparkling Lemon 72 Wipes

    72pk · £0.05 each
    £3.45
    £2.40 Clubcard (£0.03 each)
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Surf Tropical Lily Liquid Laundry Detergent 60 Washes 1.62L

    £9.95
    £6.75 Clubcard
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover Pre-wash Spray 450ml

    £9.50
    £6.00 Clubcard
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)

Pet

  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken & Tuna in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard

Beauty & Toiletries

  • Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack

    3pk · £2.03 each
    £6.10
    £4.20 Clubcard (£1.40 each)
  • Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years

    1pk · £2.40 each
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£1.95 each)
  • Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml

    £6.40
    £4.55 Clubcard
  • Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £5.15 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £4.75 Clubcard
  • Lynx Blue Lavender 72h Fine Fragrance Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £8.25
    £4.55 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • L’Oreal Men Expert Hydra Energetic Anti Fatigue Moisturiser 50Ml

    £11.50
    £6.50 Clubcard
  • Palmers Cocoa Butter Formula 250Ml

    £5.90
    £4.70 Clubcard
  • Carmex Lip Balm 10G

    10g · £355.00/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£280.00/kg)
  • Carex Handwash Aloe Vera 250Ml

    £1.95
    £1.20 Clubcard
  • Carex Handwash Original 250Ml

    £1.95
    £1.20 Clubcard
  • Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack

    4pk · £4.31 each
    £17.25
    £14.55 Clubcard (£3.64 each)
  • Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade

    1pk · £10.00 each
    £10.00
    £8.10 Clubcard (£8.10 each)
  • Gillette Sensor 3 Disposable Men's Razors 8 Pack

    8pk · £1.25 each
    £10.00
    £5.00 Clubcard (£0.63 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.21 each)
  • TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)

Health Care

  • Olbas Oil For Children 30ml

    £13.00
    £11.70 Clubcard
  • Strepsils Extra Triple Action Sore Throat Lozenges - Blackcurrant 24s

    24pk · £0.32 each
    £7.70
    £6.50 Clubcard (£0.27 each)
  • Strepsils Honey & Lemon Lozenges x36 for Sore Throat

    36pk · £0.22 each
    £8.05
    £6.90 Clubcard (£0.19 each)
  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Olbas Oil Inhalant Decongestant 30ml

    £8.80
    £7.80 Clubcard
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Zovirax Cold Sore Treatment Cream Aciclovir Tube 2g

    2g · £4,550.00/kg
    £9.10
    £8.00 Clubcard (£4,000.00/kg)
  • Nytol Herbal Simply Sleep One-A-Night Tablets 21s

    21pk · £0.44 each
    £9.20
    3 for 2 Clubcard
  • Gaviscon Double Action Mint Oral Suspension for Heartburn & Indigestion Relief 150ml

    £8.65
    £7.75 Clubcard
  • Imodium Dual Action Relief From Diarrhoea 6 s

    6pk · £1.18 each
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£1.04 each)
  • Nexium Control Heartburn & Indigestion Tablets 14s

    14pk · £1.11 each
    £15.50
    £12.50 Clubcard (£0.89 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.51 each
    £7.65
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Immuno Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.70 each
    £10.55
    3 for 2 Clubcard
  • Centrum Advance 50+ Multivitamins & Minerals Tablets 30s

    30pk · £0.24 each
    £7.10
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.21 each)
  • TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)

Gifts, Parties, Toys

  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo