Chocolate Boxes & Gifts
CAD ROSES BOX
240g · £27.04/kg£6.49Nestle Kids Selection Box 129g
116g · £28.02/kg£3.25TRAITORS SHIELD MEDALLION
26g · £75.00/kg£1.95After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £20.50/kg£6.15Cadbury Chocolate Selection Pack (78g)
78g · £30.64/kg£2.39Cadbury Heroes Carton (290g)
290g · £23.41/kg£6.79Cadbury Milk Tray Chocolates (312g)
312g · £31.25/kg£9.75Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g
290g · £23.41/kg£6.79Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £17.30/kg£5.19Ferrero Rocher Chocolates (200g)
200g · £48.75/kg£9.75Ferrero Rocher Original Golden Moments 90g
90g · £43.22/kg£3.89Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles - 70% Cacao 200g
200g · £37.25/kg£7.45LINDT LINDOR MATCHA
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Milk (200g)
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Pistachio (200g)
200g · £50.25/kg£10.05Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Swiss Luxury Selection 193g
193g · £77.46/kg£14.95Maltesers Truffles (200g)
200g · £32.45/kg£6.49Nestle Dairy Box (160g)
160g · £28.44/kg£4.55Quality Street Box 220g
220g · £23.59/kg£5.19Quality Street Tub (600g)
550g · £16.53/kg£9.09Thorntons Continental 131g
131g · £54.58/kg£7.15Kinder Joy Funko 20g
1pk · £1.69 each£1.69Kinder Surprise Egg
1pk · £1.99 each£1.99Disney Milk Chocolate Egg 20g
1pk · £1.49 each£1.49Hot Wheels Chocolate Eggs
1pk · £1.49 each£1.49Johny Bee Turbo Egg (10g)
1pk · £1.95 each£1.95Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £33.05/kg£1.95Cadbury Dairy Milk Chocolate 70g
70g · £30.71/kg£2.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds 35g
35g · £31.14/kg£1.09Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
100g · £32.50/kg£3.25Lindt Teddy With Tag
100g · £58.50/kg£5.85Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £22.41/kg£3.25
Chocolate Bars
Twirl (5 pack)
1pk · £1.75 each£1.75Wispa (4 pack)
1pk · £1.75 each£1.75Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
1pk · £3.09 each£3.09Cadbury Dairy Milk Freddo 10 Pack (180g)
1pk · £3.89 each£3.89Kinder Bueno Hazelnut & White Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.45 each£3.45Rocky Caramel (7 bars)
1pk · £1.49 each£1.49Rocky Chocolate (7 bars)
1pk · £1.49 each£1.49Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
1pk · £3.55 each£3.55Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54 g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury Caramel Dairy Milk Chocolate (120g)
120g · £14.58/kg£1.75Galaxy Milk Block (180g)
180g · £23.28/kg£4.19Cad M/Creation Popping Candy (Single)
1pk · £1.49 each£1.49Maltesers Teasers Chocolate Bar - 100g
100g · £16.90/kg£1.69Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Kinder Chocolate Snackbar
1pk · £0.95 each£0.95Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55Toblerone Milk Chocolate Bar (340g)
340g · £25.74/kg£8.75Lindt Pistachio Bar 38g
38g · £40.79/kg£1.55Aero Peppermint 295g
295g · £17.59/kg£5.19LINDT NOCCIOLATTE DARK
35g · £44.29/kg£1.55LINDT NOCCIOLATTE MILK
35g · £44.29/kg£1.55Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55SPAR No1 Dark Chocolate
100g · £18.90/kg£1.89SPAR No1 Milk Choc/Peanut
100g · £18.90/kg£1.89SPAR No1 Milk Chocolate
100g · £18.90/kg£1.89CAD DAIRY MILK GRAB
56g · £31.25/kg£1.75Aero Milk Chocolate Block (90g)
90g · £16.67/kg£1.50Aero Orange Block
90ml · £16.67/L£1.50Aero Peppermint 36g
1pk · £1.49 each£1.49Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65Cad Caramel (Single)
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g
1pk · £1.95 each£1.95CADBURY DAIM 175P
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Dairy Milk
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Dairy Milk (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Chopped Hazelnut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Little Bar Chocolate 18g
1pk · £0.75 each£0.75Cadbury Dairy Milk Oreo (120g)
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Fudge (Single)
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
1pk · £1.29 each£1.29Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury Twirl Milk Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
1pk · £1.49 each£1.49Crunchie (Single)
1pk · £1.49 each£1.49Curly Wurly (Single)
1pk · £0.69 each£0.69Daim Chocolate Bar 28g
1pk · £1.29 each£1.29Double Decker (Single)
1pk · £1.49 each£1.49View all (87)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Heroes Chocolate Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Kinder Chocolate 100g
1pk · £1.65 each£1.65Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £13.55/kg£4.85CELEBRATIONS TUB
500g · £18.18/kg£9.09CAD HEROES BOX
240g · £27.04/kg£6.49Cadbury Caramel Nibbles
85g · £34.00/kg£2.89Cadbury Giant Buttons Milk (85g)
85g · £34.00/kg£2.89Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bites Pouch Bag 100g
100g · £40.90/kg£4.09Maltesers Chocolate & Honeycomb Pouch (93g)
93g · £43.98/kg£4.09Milkybar Buttons Tube
1pk · £2.15 each£2.15Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g
1pk · £1.39 each£1.39Milkybar White Chocolate Buttons Bag (85g)
85g · £19.41/kg£1.65Celebrations Pouch - 370g
325g · £14.00/kg£4.55Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
120g · £17.92/kg£2.15Cadbury Twirl Bites (85g)
85g · £34.00/kg£2.89Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
1pk · £1.59 each£1.59Maltesers Milk Chocolate Bag 58.5g
1pk · £1.69 each£1.69Maltesers Milk Chocolate Box 185g
185g · £26.22/kg£4.85Maltesers White Chocolate & Honeycomb Pouch (74g)
74g · £55.27/kg£4.09Milky Way Magic Stars (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Revels Pouch (101g)
101g · £40.50/kg£4.09Smarties 38g
1pk · £1.49 each£1.49SPAR Chocolate Raisins
115g · £16.96/kg£1.95Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £33.89/kg£3.05Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £33.89/kg£3.05Flipz Strawberry Cheesecake Pretzels (90g)
90g · £33.89/kg£3.05SPAR Chocolate Peanuts
115g · £16.96/kg£1.95
Sweets
Juicy Drop Gummy Dipperz
1pk · £2.59 each£2.59MAOAM Pinballs 140g
140g · £18.50/kg£2.59Shades By Niko - The Originals (150g)
150g · £16.33/kg£2.45SPAR Teeth And Lips (60g)
60g · £16.50/kg£0.99Swizzels Luscious Lollies
176g · £9.03/kg£1.59Clayton Park Chocolate Eclairs - Twin Pack
1pk · £3.39 each£3.39Rowntree's Fruit Pastilles 114g
114g · £10.96/kg£1.25HARIBO Starmix Bag 160g
160g · £14.06/kg£2.25SPAR Wine Gums
140g · £9.21/kg£1.29Swizzels Squashies Drumstick Original
120g · £13.25/kg£1.59Swizzels Party Mix 785g
785g · £8.27/kg£6.49HARIBO Yellow Bellies Minis 60g
60g · £11.67/kg£0.70FINI Strawberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25MAOAM Minis Fruit Flavour Chew 60 Pieces
1pk · £0.29 each£0.29HARIBO 32 Trick Or Treat 512g
512g · £8.89/kg£4.55Quality Street Pouch
300g · £15.17/kg£4.55HARIBO Fried Eggs 60g
60g · £11.67/kg£0.70Spar Pink & White Marshmallows 180g
180g · £8.83/kg£1.59Swizzels Curious Chews
171g · £9.30/kg£1.59Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £9.26/kg£1.25Fruit-tella Simply Strawberry 135g
135g · £9.26/kg£1.25Fruitella Berries & Cherry
135g · £9.26/kg£1.25Maoam Halloween Mix
140g · £8.93/kg£1.25Bebeto Watermelon Jelly Gum 80g
70g · £7.14/kg£0.50Haribo Starmix Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29Haribo Tangfastics Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29Jelly Tots Giant Tube 115g
115g · £11.22/kg£1.29HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £14.06/kg£2.25Chupa Chups Green Apple-Lemon-Orange Strawberry Flavour Soft Candy Belts 90g
90g · £19.44/kg£1.75Chupa Chups Laces Soft Candy Strawberry Flavour 90g
90g · £19.44/kg£1.75Chupa Chups Stranger Things Lollies - 5 Mystery Flavours
120g · £13.25/kg£1.59HARIBO Giant Strawbs 60g
60g · £11.67/kg£0.70Haribo Goldbears 160g
160g · £14.06/kg£2.25HARIBO Supermix 140g
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £14.06/kg£2.25JB TURBO VENTILATOR
1pk · £1.95 each£1.95Johny Bee Juicy Worms
1pk · £1.69 each£1.69MAOAM 4 Bloxx 88g
1pk · £1.19 each£1.19MAY/BASS MINI GEMS
110g · £14.45/kg£1.59MAY/BASS SPORTS MIXTURE
110g · £14.45/kg£1.59Mentos Chewy Dragees Fruit 135g
135g · £9.26/kg£1.25Mentos Chewy Dragees Mint Flavour 135g
135g · £9.26/kg£1.25Rowntree's Randoms 120g
120g · £10.42/kg£1.25Shades By Niko - Straight Up Strawberry (150g)
150g · £16.33/kg£2.45Shades Sour Ultimate Vibes (150g)
150g · £16.33/kg£2.45Skittles Fruit Pouch (136g)
136g · £14.63/kg£1.99SPAR American Hard Gums
140g · £9.21/kg£1.29Spar Fizzy Fangs 60g
60g · £16.50/kg£0.99Spar Fruity Chews 130g
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Jelly Beans
140g · £9.21/kg£1.29View all (98)
Chewing Gum & Mints
SMINT 2H CLEAN
1pk · £1.95 each£1.95Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19Airwaves Cherry Menthol Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19C/S Tic Tac Mint 100S ( 48g)
48g · £53.96/kg£2.59Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.19 each£1.19Extra Watermelon Flavour
1pk · £1.19 each£1.19Hubba Bubba Original Bubblegum 5 Chunky Chews
1pk · £0.99 each£0.99Hubba Bubba Seriously Strawberry Bubblegum 5 Chunky Chews
1pk · £0.99 each£0.99Polo Mints (Single)
1pk · £1.15 each£1.15Polo Spearmint 34g
1pk · £1.15 each£1.15Smint 50 Peppermint XXL 35g
1pk · £1.95 each£1.95Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
1pk · £1.95 each£1.95SPAR Mint Imperials
130g · £9.92/kg£1.29Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £52.86/kg£2.59Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
1pk · £1.19 each£1.19Trebor Softmints Peppermint Mints 44.9g
1pk · £1.19 each£1.19Trebor Softmints Sp/Mint (Single)
1pk · £1.19 each£1.19Wrigley Ex Ice Whte B/Mnt (10Pck)
1pk · £1.19 each£1.19Wrigley Extra Peppermint Tub
1pk · £4.19 each£4.19Wrigley Extra Spearmint Tub
1pk · £4.19 each£4.19WRIGLEY EXTRA B/MINT
1pk · £1.09 each£1.09WRIGLEY EXTRA B/MINT TUB
1pk · £3.89 each£3.89Wrigley Extra Cool Breeze Tub
1pk · £4.19 each£4.19Wrigley Extra Cool Breeze Tub (60Pck)
1pk · £1.19 each£1.19Wrigley Extra Ice White (10Pck)
1pk · £1.19 each£1.19WRIGLEY EXTRA+ CHILL TUB
67g · £58.06/kg£3.89WRIGLEY EXTRA+ CLEAN TUB
67g · £58.06/kg£3.89WRIGLEY EXTRA+ HYDRO TUB
67g · £58.06/kg£3.89