- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Diced Onion 400G
400g · £3.88/kg£1.553 for 2 ClubcardCosta Coffee Intense Dark Roast Instant Coffee 100g
100g · £92.50/kg£9.25£5.45 Clubcard (£54.50/kg)Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)L'Oreal Age Perfect Day Cream SPF 30 50ml
£20.15£8.00 ClubcardCarmex Moisturising Strawberry Lipbalm SPF15 4.25g
4g · £937.50/kg£3.75£2.65 Clubcard (£662.50/kg)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Gala Apples
5pk · £0.42 each£2.10£1.55 Clubcard (£0.31 each)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Tesco Chicken Breast Mini Fillets 650g
650g · £10.77/kg£7.00£6.15 Clubcard (£9.46/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Garnier Body Superfood Nutri-Glow Cream - Vitamin C & Mango 380ml
£13.60£8.25 ClubcardGalaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g
195g · £20.00/kg£3.90£3.10 Clubcard (£15.90/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Egg Fried Rice 400G
400g · £7.88/kg£3.15Tesco British Chicken Breast Fillets 1KG
1kg · £8.10/kg£8.10Tesco Sweet Potato Mash 400G
400g · £5.25/kg£2.10The Gym Kitchen High Protein Salted Caramel Yogurt 200g
200g · £8.25/kg£1.65Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.70/kg£2.95Tesco Boneless Salmon Half Side 500g
500g · £20.50/kg£10.25Tesco 2 Beef Medallion Steaks 340G
340g · £20.00/kg£6.80Tesco Chilli Cheese Slices 150g
150g · £24.33/kg£3.65Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Gouda Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Finest 6 British Pork & Caramelised Onion Sausages 400G
400g · £10.50/kg£4.20Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Big & Fresh Barn Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.40 each£3.95Tesco Baking Potatoes 2kg
2kg · £1.15/kg£2.30Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Tesco 2 x 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 600g
2pk · £12.00/kg£3.60Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Chicken Breast Mini Fillets 650g
650g · £10.77/kg£7.00£6.15 Clubcard (£9.46/kg)Tesco British Salted Spreadable 500g
500g · £5.70/kg£2.85Bearfields Carved Honey Ham 100g
100g · £42.50/kg£4.25£3.50 Clubcard (£35.00/kg)Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Cully & Sully Chicken & Vegetable Soup 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Braeburn Apple Minimum 5 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Rosedene Farms Strawberries 227G
227g · £8.81/kg£2.00Tesco Cream Of Tomato Soup 600g
600g · £3.83/kg£2.30St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Boneless Salmon Fillet 130G
130g · £26.54/kg£3.45Warburtons Premium Old English Sliced White Bread 400g
400g · £6.25/kg£2.50Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Little Dish Chicken & Veg Pie 200g
200g · £20.00/kg£4.00£3.65 Clubcard (£18.25/kg)Tesco Gala Apples
5pk · £0.42 each£2.10£1.55 Clubcard (£0.31 each)Tesco Breaded Chicken Goujons 270g
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Cheese & Tomato Pasta 300G (C)
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Tomatoes On The Vine 500G
500g · £3.60/kg£1.80Tesco Ripe & Ready Avocado
1pk · £0.85 each£0.85Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Tesco Iceberg Lettuce 200G
200g · £4.00/kg£0.80Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Finest Jacket Potatoes 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Finest Two Smoked Wiltshire Cured Gammon Steaks 400g
400g · £16.88/kg£6.75Warburtons Milk Roll Soft White Bread 400g
400g · £4.75/kg£1.90Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Finest Tiger Bloomer 700G
700g · £4.00/kg£2.80Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Tesco Melon Fingers 80g
80g · £12.50/kg£1.00Tesco Chestnut Vitamin D Mushrooms 250G
250g · £5.40/kg£1.35Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert with Twirl Pieces 345g
345g · £12.03/kg£4.15Tesco Diced Onion 400G
400g · £3.88/kg£1.553 for 2 ClubcardTesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.90Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Cantaloupe Melon 130g
130g · £14.62/kg£1.90
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard