Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 4X110g

    4pk · £30.00/kg
    £3.30
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • siggi's skyr Natural 0% fat Icelandic style yogurt 450g

    450g · £9.33/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£6.33/kg)
  • siggi's skyr Natural 5% fat Icelandic style yogurt 450g

    450g · £9.33/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£6.33/kg)
  • Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 4X100g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Onken Set Natural Yogurt 450g

    450g · £6.22/kg
    £2.80
  • Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Tesco Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Tesco Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Yeo Valley Natural Yogurt 150G

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £1.60/kg
    £0.80
  • Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.16/kg
    £6.80
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.16/kg
    £6.80
  • Arla Skyr Creamy Natural Yogurt 450G

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £9.56/kg
    £4.30
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £9.56/kg
    £4.30
  • Onken Natural Biopot Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G

    950g · £6.11/kg
    £5.80
    £3.50 Clubcard (£3.68/kg)
  • Tesco Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural 950g

    950g · £6.84/kg
    £6.50
  • Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Tesco Finest Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Creamfields Greek Style Natural Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Arla Skyr Natural 0% Fat Icelandic Style Yogurt 1kg

    1kg · £4.10/kg
    £4.10

Flavoured Yoghurts

  • Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g

    169g · £14.20/kg
    £2.40
  • Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g

    165g · £13.33/kg
    £2.20
  • Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g

    460g · £8.15/kg
    £3.75
  • FUEL10K Ready to Eat Protein Porridge Oat Cereal Pot Chocolate 210g

    210g · £10.24/kg
    £2.15
  • The Gym Kitchen High Protein Salted Caramel Yogurt 200g

    200g · £8.25/kg
    £1.65
  • Arla Protein Yogurt - Passionfruit & Papaya 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry Yogurt 200G

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Lindahls Kvarg White Chocolate 150G

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • The Gym Kitchen Chocolate Protein Pudding 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • GetPRO Strawberry High Protein Yoghurt 160g

    160g · £10.94/kg
    £1.75
  • Lindahls Kvarg Vanilla 150G Pot

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Lindahls Kvarg - Raspberry 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g

    18g · £147.22/kg
    £2.65
  • Lindahls Kvarg Stracciatella Pot 150G

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.70/kg
    £2.95
  • siggi's skyr 2% fat Icelandic style Strawberry Yogurt 2 x 140g

    2pk · £21.07/kg
    £2.95
    £2.50 Clubcard (£17.86/kg)
  • Creamfields Strawberry Low fat Yogurt 450g

    450g · £2.56/kg
    £1.15
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Activia Rhubarb & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Yeo Valley Raspberry Yogurt 450G

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Ski Variety Fruit Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Tesco Finest Senga Strawberry & Heritage Raspberry 150g

    150g · £13.33/kg
    £2.00
  • Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    460g · £6.41/kg
    £2.95
  • Light & Free Peach Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    4pk · £28.26/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£22.61/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Muller Corner Red Fruits & Blackberry Yogurts 6 X 136G

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    8pk · £48.70/kg
    £5.60
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Creamfields Low Fat Sunshine Fruit Yogurt 6X125g

    6pk · £10.80/kg
    £1.35
  • Muller Corner Strawberry Yogurt 136G

    136g · £8.09/kg
    £1.10
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Strawberries & Cream 4x100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Tesco Finest Yogurt Honey & Stem Ginger Yogurt 150g

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Bonne Maman Rhubarb Yoghurt 4x115g

    4pk · £31.74/kg
    £3.65
  • Benecol Strawberry Yogurt 4x115g

    4pk · £46.52/kg
    £5.35
  • Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Onken Cherry Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • View all (95)

Kids Yoghurts

  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g

    47g · £53.19/kg
    £2.50
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt 4x85g

    4pk · £31.18/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£23.53/kg)
  • The Collective Suckies Raspberry Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective No Added Sugar Suckies Strawberry & Banana Yoghurt 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Actimel Kids Strawberry & Banana Lunchbox Yoghurt Drink Multipack 4x100g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g

    4pk · £31.00/kg
    £3.10
  • Tesco Fromage Frais Pouches - Strawberry & Raspberry 4 x 80g

    320g · £7.66/kg
    £2.45
  • Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G

    12pk · £22.00/kg
    £1.10
  • Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Kids Yogurt 6x42g

    6pk · £63.10/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£51.19/kg)
  • Munch Bunch Squashums Yogurt - Strawberry 5x60g

    5pk · £54.17/kg
    £3.25
  • Petits Filous Greek Style Strawberry Yogurt Pouch 4x85g

    4pk · £43.53/kg
    £3.70
  • Wildlife Choobs Strawberry Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
    £1.90 Clubcard (£51.35/kg)
  • Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Creamfields 4 Pack Strawberry Raspberry Yogurt Pouches 320G

    4pk · £17.50/kg
    £1.40
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Banana Fromage Frais 4X85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g

    4pk · £86.00/kg
    £2.15
  • Peppa Pig Strawberry Kids Yoghurt Pots 6x45g

    45g · £33.33/kg
    £1.50
  • Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g

    6pk · £87.23/kg
    £4.10
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g

    85g · £28.82/kg
    £2.45
  • The Collective Suckies Banana Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Petits Filous Greek Style Vanilla Yogurt Pouch 4x85g

    4pk · £43.53/kg
    £3.70

Yoghurt Drinks

  • Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Benecol Original No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g

    4pk · £17.22/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£14.44/kg)
  • Yakult Balance 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Yop Strawberry Multiserve Yoghurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre

    £4.40
  • Activia Kefir Blueberry Gut Health Kefir Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.75/kg
    £6.75
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g

    800g · £5.44/kg
    £4.35
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1ltr

    £4.40
  • Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £0.54 each
    £4.35
  • Actimel Strawberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8x100g

    8pk · £43.50/kg
    £4.35
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml

    £2.90
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Tesco Gut Sense Kefir Drink Raspberry 750ml

    £3.60
  • Tesco Cholesterol Reducing Strawberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Yakult Original 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Tesco Gut Sense Kefir Drink Plain 750ml

    £3.60
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Vanilla 1 Litre

    £4.40
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre

    £4.40
  • Actimel+ Triple Action 100% Vitamin D Strawberry & Pomegranate Yoghurt Drink 8x100g

    8pk · £54.50/kg
    £5.45
  • Actimel Raspberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    800g · £5.44/kg
    £4.35
  • Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • Graham's Kefir Raspberry Lactose Free Drink 500Ml

    £2.20
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo