Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • GOURMET Perle Ocean Flakes in Gravy Fish Recipes 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £6.55 Clubcard (£6.42/kg)
  • Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 Pack x 200ml

    3pk · £1.52 each
    £4.55
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Duck 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Bulk Mega Tub 350g

    350g · £17.43/kg
    £6.10
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Bulk Mega Tub 350g

    350g · £17.43/kg
    £6.10
  • GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Felix Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.55 each
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.42 each)
  • Sheba Select Slices Wet Cat Food Trays Poultry in Gravy 8x85g

    8pk · £63.53/kg
    £5.40
  • Tesco Salmon & Trout Cat Stick Treats 30G

    30g · £36.67/kg
    £1.10
  • Sheba Sauce Lover Wet Cat Food Trays Mixed in Gravy 8x85g

    8pk · £63.53/kg
    £5.40
  • Encore Natural Cat Treat Whole Tuna Loin Pouch 30g

    30g · £76.67/kg
    £2.30
  • Encore Natural Wet Cat Food Finest Selection in Broth Tins 12 x 70g

    12pk · £232.14/kg
    £16.25
  • WHISKAS 1+ Aromatic Purrfect Poultry Selection Wet Cat Food Pouches in Gravy 12x85g

    12pk · £78.24/kg
    £6.65
  • Tesco Kitten Chicken & Rice Dry Food 1Kg

    1kg · £2.75/kg
    £2.75
  • Felix Joyables Chicken Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • WHISKAS 1+ SUPERFOODS POULTRY Wet Cat Food Pouches in Jelly 6 x 50g

    5pk · £50.00/kg
    £2.50
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken, Fish and Poultry in Gravy 6 x 60g

    6pk · £122.50/kg
    £7.35
  • Tesco Senior Cat Food Poultry Selection In Jelly 12X100g

    12pk · £0.24 each
    £2.90
  • FELIX ORIGINAL Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
  • WHISKAS 1+ SUPERFOODS FISH Wet Cat Food Pouches in Jelly 6 x 50g

    6pk · £50.00/kg
    £2.50
  • FELIX ORIGINAL Kitten Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
  • Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Cheese 250G

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • WHISKAS 1+ SUPERFOODS MIXED Selection Wet Cat Food Pouches in Jelly 6x50g

    6pk · £50.00/kg
    £2.50
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken and Fish in Gravy 6 x 60g

    6pk · £122.50/kg
    £7.35
  • FELIX Doubly Delicious Senior Salmon & Vegetables Dry Cat Food 750g

    750g · £7.33/kg
    £5.50
  • FELIX Gravy Time Chicken and Salmon Wet Cat Food 6x40g

    6pk · £66.25/kg
    £2.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • PURINA ONE Senior 7+ Salmon Dry Cat Food 750g

    750g · £9.47/kg
    £7.10
  • GOURMET Perle Connoisseur's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Felix Joyables Duck Liquid Cat Treat 4x10g

    40g · £43.75/kg
    £1.75
  • FELIX Gravy Time Chicken and Turkey Wet Cat Food 6x40g

    6pk · £66.25/kg
    £2.65
  • Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch 48x100g

    48pk · £0.24 each
    £11.50
  • GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g

    4pk · £68.42/kg
    £3.90
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Selection in Jelly Pouches 12 x 70g

    12pk · £267.86/kg
    £18.75
  • Applaws Natural Wet Cat Food Tuna Fillet with Salmon in Jelly Pouch 70g

    70g · £22.86/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£17.14/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken & Tuna in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Selection in Broth Tins 24 x 70g

    24pk · £443.57/kg
    £31.05
  • Whiskas Duo Surf & Turf Adult Cat Food Pouches in Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • GOURMET Perle Connoisseur's Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g

    680g · £7.21/kg
    £4.90
  • Whiskas Duo Ocean Delights Adult Cat Food Pouches Jelly 12x85g

    12pk · £0.51 each
    £6.15
  • FELIX Soup Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    6pk · £55.21/kg
    £2.65
  • Felix Soup Tender Strips Meat Selection Cat Food 6X48g

    6pk · £55.21/kg
    £2.65
  • Sheba Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches Poultry in Gravy 15x50g

    15pk · £0.44 each
    £6.65
  • Whiskas Adult 1+ Dry Cat Food Biscuits Salmon 1.9Kg

    1.9kg · £3.74/kg
    £7.10
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon & Tuna 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • GOURMET Mon Petit Fish Variety Cod; Sardine; Salmon Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £63.00/kg
    £3.15
  • View all (239)

Cat Litter

  • CATSAN Active Fresh Cat Litter 8L

    £15.50
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    £8.95
  • Sanicat Essential Oils Odour Control Ultra Clumping Cat Litter 5 Litre

    £8.05
  • Felight Natural Corn Ultra Clumping Cat Litter 6L

    £11.40
  • Meowee! Clean & Kind Compostable Cat Litter Tray Liners 6 Pack

    6pk · £0.44 each
    £2.65
  • Meowee! Cat Litter Tray Scoop

    1pk · £3.45 each
    £3.45

Dog Food

  • Arden Grange Tasty Turkey Dog & Cat Treat 75g

    75g · £64.00/kg
    £4.80
  • TESCO ADULT DOG MEATY PATE SELECTION 12X150G

    12pk · £0.52 each
    £6.20
  • Pedigree Jumbone Maxi Large Dog Treat Beef & Poultry 180g

    180g · £10.56/kg
    £1.90
  • Tesco Tender Pate With Chicken Tray 300G

    300g · £2.83/kg
    £0.85
  • Butchers Grain Free Healthy Heart Dog Food 6X390g

    6pk · £23.08/kg
    £9.00
  • Butcher's Healthy Heart With Salmon, Turkey & Trout 12x390g

    12pk · £40.51/kg
    £15.80
  • Butcher's Lean & Tasty Low Fat Dog Food Tins 6x390g

    6pk · £19.87/kg
    £7.75
  • Butcher's Lean & Tasty Low Fat Dog Food 12X390g

    12pk · £1.32 each
    £15.80
  • Harringtons Superfoods Adult Chicken & Salmon 6x400g

    6pk · £33.25/kg
    £13.30
  • BONIO Original Dog Biscuits 1.2kg

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Tesco Beef Chunks In Gravy Tray 300G

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Naturo Adult Dog Grain & Gluten Free Poultry Selection in Herb Gravy 12 x 100g

    12pk · £71.00/kg
    £7.10
  • Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 12 X100g

    12pk · £39.50/kg
    £3.95
  • Kingswood Adult Dog, Chicken with Peas & Sweet Potato, 2Kg

    2kg · £6.65/kg
    £13.30
  • Good Boy Wagtastic Duck Fillets Dog Treats 260g

    260g · £42.31/kg
    £11.00
  • Tesco Chicken Small Dog Dry Dog Food 3Kg

    3kg · £1.52/kg
    £4.55
  • Cesar Classics Terrine Wet Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g

    8pk · £55.33/kg
    £8.30
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Mixed in Loaf 8x150g

    8pk · £1.04 each
    £8.30
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Duck Twists 250g

    250g · £44.00/kg
    £11.00
  • Good Boy Wagtastic Dog Treats Pigs in Blankets 280g

    280g · £39.29/kg
    £11.00
  • Good Boy Wagtastic Duck with Rice Dog Treats 60g

    60g · £46.67/kg
    £2.80
  • Naturo Dog Grain Free Variety 400G 6 Pack

    6pk · £29.38/kg
    £11.75
  • Tesco Adult Dog Chicken in Jelly Tray 300g

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Wagg Chicken & Beef Training Treats 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Lily's Kitchen Grain Free Variety 6X400g

    6pk · £59.38/kg
    £23.75
  • Lily's Kitchen Grain Free Tins for Dogs 12x400g

    12pk · £127.50/kg
    £51.00
  • BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg

    1kg · £4.95/kg
    £4.95
  • Butcher's Grain Free Joints & Coat 6X390g

    6pk · £23.08/kg
    £9.00
  • Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 7 Pack 180g

    180g · £3.89/kg
    £0.70
  • Pedigree Dentastix Daily Large Dog Treats 42 Dental Sticks

    42pk · £361.84/kg
    £13.75
  • Wagg Cookies Peanut Butter & Banana 125g

    125g · £14.80/kg
    £1.85
  • Lily's Kitchen Classic Variety 6 X 400G

    6pk · £63.38/kg
    £25.35
  • BAKERS Whirlers Bacon and Cheese Dog Treats 450g

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • BAKERS Meaty Twists Medium Beef Dog Chews 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • BONKERS Dog Treats BBQ Patties & Toys Chicken 75 G

    75g · £106.00/kg
    £7.95
  • CESAR Wet Dog Food Fresh Bowls in Gravy 6 x 85g

    6pk · £117.65/kg
    £10.00
    £8.25 Clubcard (£97.06/kg)
  • BAKERS Chicken with Vegetables Dry Dog Food 1.2kg

    1kg · £4.95/kg
    £4.95
  • Tesco Adult Dog Complete Dry Food - Chicken & Vegetables 3kg

    3kg · £1.52/kg
    £4.55
  • BAKERS Sizzlers Bacon and Cheese Dog Treats 315g

    315g · £15.24/kg
    £4.80
  • Good Boy Tough & Tasty Dog Treats Large Roll 80g

    80g · £46.88/kg
    £3.75
  • Harringtons Superfoods Adult Chicken 400g

    400g · £6.25/kg
    £2.50
  • Good Boy Tough & Tasty Dog Treats Large Knot 85g

    85g · £53.53/kg
    £4.55
  • Tesco Adult Dog Food in Gravy - Mixed Selection 12x400g

    4kg · £1.86/kg
    £7.45
  • Lilys Kitchen Mini Beef Brgrs For Dogs 70G

    70g · £68.57/kg
    £4.80
  • Tesco Meaty Rolls Dog Treats 500G

    500g · £2.10/kg
    £1.05
  • Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 12 x 385g

    12pk · £1.33 each
    £16.00
  • Tesco Tasty Treats 8 Twirl Sticks Rich in Chicken 140g

    140g · £8.93/kg
    £1.25
  • Lilys Kitchen Dog Treats Chicken Treats 70G

    70g · £60.71/kg
    £4.25
  • WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    1kg · £6.25/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • View all (356)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy Degradable Poo Bag Rolls Lavender Scented 60 Bags

    60pk · £0.06 each
    £3.50
  • Fizz Creations Cat Laser Mouse Beam Toy

    1pk · £4.00 each
    £4.00
  • Good Boy Wagtastic Flyer Dog Toy

    1pk · £7.10 each
    £7.10
  • Wagtastic Toy Rope Dumbell Dog Toy

    1pk · £5.30 each
    £5.30
  • Good Boy Wagtastic Large Crab Soft Dog Toy

    1pk · £12.65 each
    £12.65
  • Good Boy Large Monkey Tug Dog Toy

    1pk · £12.65 each
    £12.65
  • Good Boy Wagtastic Tough Rhino Chew Dog Toy

    1pk · £12.65 each
    £12.65
  • Good Boy Soft Wagtastic Fluffy Recycled Dog Toy

    1pk · £5.75 each
    £5.75
  • Webbox Pounce Laser Pointer Cat Toy

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Good Boy Wagtastic Soft Dog Toy

    1pk · £5.70 each
    £5.70
  • Good Boy Wagtastic Hug Tug Soft Dog Toy

    1pk · £7.10 each
    £7.10
  • Good Boy Wagtastic Squeaky Assortment Dog Toys

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Harry Potter Golden Snitch Pet Cat Toy Stick

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Good Boy Wagtastic Soft Plush Dog Toy

    1pk · £5.70 each
    £5.70
  • Good Boy Soft Character Plush Dog Toy

    1pk · £4.25 each
    £4.25
  • Good Boy Wagtastic Moppy Dog Toy

    1pk · £5.75 each
    £5.75
  • Good Boy Woolies Dog Toy Assorted

    1pk · £7.05 each
    £7.05
  • Good Boy Wagtastic Piggy Dog Toy

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Tesco Dog Poop Bags 75'S

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Wagtastic Face Balls Dog Toys

    1pk · £1.35 each
    £1.35
  • Good Boy Antibacterial Degradable Poo Bags X 100

    100pk · £0.01 each
    £1.40
  • G Boy Wagtastic Training Pads For Dogs 30'S

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Good Boy Wagtastic Squeaky Mix Dog Toy

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Good Boy Wagtastic Squeakster Dog Toy

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • The Grinch Rope Pet Toy

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Good Boy Wagtastic Chew Bamboo Bone Dog Toy

    1pk · £2.30 each
    £2.30
  • Good Boy Wagtastic Tough Chewy Dog Toy

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Good Boy Wagtastic Chew Tough Plush Character Dog Toy

    1pk · £6.90 each
    £6.90
  • Good Boy Fetch Tennis Ball Dog Toy

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Webbox crinkle Hide & Seek play for Cats

    1pk · £5.55 each
    £5.55

Other Pet Needs

  • Peckish Extra Goodness Nuggets 800g

    800g · £7.94/kg
    £6.35
  • Wagtastic Double Sided Dog Brush

    1pk · £6.20 each
    £6.20
  • Tesco Wild Bird Suet Block 280G 280G

    280g · £4.82/kg
    £1.35
  • Tesco Pet 90 Tablets Glucosamine & Chondroitin

    90pk · £0.06 each
    £5.00
  • Bob Martin Joint Skin and Coat Daily Supplements 200g

    200g · £105.75/kg
    £21.15
  • Bob Martin Digestive and Oral Care daily Supplements for Dogs 200g

    200g · £105.75/kg
    £21.15
  • Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g

    50g · £92.00/kg
    £4.60
  • Aquarian Tropical Fish Food Flakes 50g

    50g · £121.00/kg
    £6.05
  • Bugalugs Baby Fresh Dog Cologne 200ml

    £8.30
  • Bob Martin Spot On Cat 24Wk Flea 6 Pipettes

    6pk · £1.83 each
    £11.00
  • Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
    £4.55 Clubcard (£4.55/kg)
  • Tesco Everyday Seed Mix 1Kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Keep It Handy Pet Grooming Mitt

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Peckish Extra Goodness Energy Balls 12 Pack 840G

    12pk · £60.00/kg
    £4.20
  • Bugalugs 100% Scottish Salmon Oil for Cats and Dogs 500ml

    £14.50
  • Bob Martin Clear Plus Cat Flea & Tick 2 Tube

    2pk · £7.33 each
    £14.65
  • Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube

    1pk · £9.10 each
    £9.10
  • Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube

    1pk · £13.00 each
    £13.00
  • Bob Martin Clear Plus Large Dog Spot Dog

    1pk · £13.30 each
    £13.30
  • Burgess Excel Rabbit Nuggets 1.5Kg

    1kg · £6.70/kg
    £6.70
  • Burgess Excel Guinea Pig Nuggets 1.5Kg

    1kg · £6.70/kg
    £6.70
  • Tesco Wild Bird Mealworms 100g

    100g · £24.50/kg
    £2.45
  • Frontline Spot On Cat Flea X1 0.5Ml

    £10.20
  • Frontline Spot On Large Dog Flea X1 2.68Ml

    £15.75
  • Frontline Spot On Medium Dog Flea X1 1.34Ml

    £13.80
  • Frontline Spot On Small Dog Flea Treatment 0.67Ml

    £13.60
  • Tesco Wild Bird High Energy Seed Mix 1.5Kg

    1kg · £4.00/kg
    £4.00
  • Harry Potter Cauldron Pet Cat Bowl

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Wild Bird Suet Pellets with Peanut and Mealworm 1kg

    1kg · £3.45/kg
    £3.45
  • Bugalugs Baby Fresh Dog Shampoo 250ml

    £5.50
  • Tesco Wild Bird Sunflower Seeds 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Tesco Wild Bird Sunflower Hearts 1Kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Bugalugs Luxury 2 in 1 Dog Shampoo & Conditioner - Papaya & Coconut 250ml

    £5.50
  • Bugalugs Pet Dental Care Solution 250ml

    £7.50
  • Tesco Biodegradable Pet Wipes Deodorising 20 Wipes

    £4.40
    £3.20 Clubcard
  • Peckish Robin Insect Seed Mix 1kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
  • Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Home Spray 200ml

    £7.75
  • Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack

    10pk · £0.19 each
    £1.85
  • Flexible Fun Dog Lead Medium

    1pk · £13.60 each
    £13.60
  • Peckish Complete Suet Bites 1Kg

    1kg · £6.45/kg
    £6.45
  • Good Boy Home Non Slip Stainless Steel Dog Bowl 18cm

    1pk · £5.75 each
    £5.75
  • Keep It Handy Portable Pet Bowl

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Trill Budgie Bird Food 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Wagtastic Dog Collar & Lead

    1pk · £8.75 each
    £8.75
  • Bob Martin Clear 3 In 1 Wormer Dog 2 Tablets Pack

    2pk · £4.28 each
    £8.55
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo