Walkers Classic Pack 6 x 25g
1pk · £3.45 each£3.45BLUEY FRT ROLLS APP/STRAW
1pk · £3.69 each£3.69BLUEY FRUIT ROLLS MANGO
1pk · £3.69 each£3.69Butterkist Sweet Popcorn
70g · £19.29/kg£1.35Butterkist Toffee Popcorn
78g · £17.31/kg£1.35Cheetos Fiery Jalapeno & Cheese Sharing Crisps 105g
105g · £19.52/kg£2.05CHEETOS FIREY JAL/CH 135P
70g · £19.29/kg£1.35Cheetos Original Cheese Flavour - 125g
125g · £16.40/kg£2.05Cheetos Twisted Sweet & Spicy Sharing Bag Crisps 120g
120g · £17.08/kg£2.05CHEETOS TWST SWT/SPC 135P
85g · £15.88/kg£1.35CHIPSTICKS SALT/VINGR 59P
37g · £15.95/kg£0.59Cofresh Balti Mix Savoury Indian Snack 80g
80g · £10.63/kg£0.85CRUNCHIPS XCUT CHILLI/LIM
75g · £22.00/kg£1.65CRUNCHIPS XCUT KEBAB
75g · £22.00/kg£1.65Discos Cheese & Onion
70g · £19.29/kg£1.35Discos Pickled Onion Flavour 70g
70g · £19.29/kg£1.35Discos Salt & Vinegar
70g · £19.29/kg£1.35DORITOS 3D STEAK 149P
70g · £21.29/kg£1.49DORITOS CHILLI H/WAVE149P
70g · £21.29/kg£1.49Doritos Chilli Heatwave Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25Doritos Cool Original Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25Doritos Cool Original Tortilla Chips Crisps 70g PMP £1.35 RRP
70g · £19.29/kg£1.35Doritos Cool Sour Cream & Chives Sharing Dip 280g
280g · £12.32/kg£3.45Doritos Hot Salsa Sharing Dip 300g
300g · £11.50/kg£3.45DORITOS MEXICAN BEEF TACO
180g · £18.06/kg£3.25Doritos Mild Salsa Sharing Dip 300g
300g · £11.50/kg£3.45DORITOS TANGY CHEESE 149P
70g · £21.29/kg£1.49Doritos Tangy Cheese Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25French Fries Ready Salted ( 22g)
22g · £61.36/kg£1.35French Fries Worcester Sauce ( 22g)
22g · £61.36/kg£1.35Golden Wonder Ringos Cheese & Onion 40g
40g · £25.00/kg£1.00Golden Wonder Spicy Bikers Spicy Flavour 50g
50g · £20.00/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Cheese & Onion Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Saucy BBQ Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Spicy Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Hula Hoops Barbeque Beef Big Bag (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g
1pk · £3.49 each£3.49HULA HOOPS FLAV BEEF 175P
90g · £19.44/kg£1.75HULA HOOPS FLAV SPICY175P
90g · £19.44/kg£1.75Hula Hoops Irresistibly Salted Big Hoops 70g
70g · £19.29/kg£1.35Hula Hoops Sharp Salt & Vinegar Flavour Big Hoops 70g
70g · £19.29/kg£1.35Hula Hoops Variety Multipack Crisps 6 Pack
1pk · £3.49 each£3.49Jack Link's Beef Jerky Original 25g
25g · £103.60/kg£2.59Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot 25g
25g · £103.60/kg£2.59Jacob's 6 Original Mini Cheddars 138g
1pk · £1.95 each£1.95Jacob's Original Mini Cheddars 45g
45g · £28.67/kg£1.29Jacob's Original Mini Cheddars 90g
90g · £13.89/kg£1.25KETTLE CHIPS BALSAM VINGR
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE CHIPS SWEET CHILLI
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE KRIN S/CHILI&S/CRM
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE KRIN SALT/VINEGAR
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE KRIN SEA SALT
130g · £22.23/kg£2.89Kettle Lightly Salted Potato Chips 130g
130g · £22.23/kg£2.89KP Choc Dips (Single)
28g · £63.93/kg£1.79Lorenz Crunchips X-Cut Paprika 75g
75g · £22.00/kg£1.65Lorenz Snack-World Curly Peanut Classic 120g
1pk · £1.65 each£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Hot & Spicy Flavour 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Paprika 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Salt & Vinegar 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Salted 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Sour Cream Flavour 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz X-Cut Crunchips Cheese & Onion Flavour 75g
75g · £22.00/kg£1.65McCoy's Classic Variety Multipack Crisps - 6 Pack
1pk · £3.89 each£3.89McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 65g
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Cheddar And Onion (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Flame Grilled Steak (65g)
65g · £20.77/kg£1.35MCCOYS P/NUT SALT/VIN135P
55g · £24.55/kg£1.35MCCOYS P/NUT STEAK 135P
55g · £24.55/kg£1.35McCoys Ridge Cut Salted Crisps (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Sizzlin Prawn (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Thai Sweet Chicken (65g)
65g · £20.77/kg£1.35Monster Munch Flamin' Hot (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Monster Munch Pickled Onion (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Monster Munch Roast Beef (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Mr. Porky Hand Cooked Scratchings 40g
40g · £69.75/kg£2.79Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Scampi 'N' Lemon Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Tangy 'N' Cheesy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Xtra Hot 'N' Fiery 75g
75g · £18.00/kg£1.35Penn State Baked Original Sea Salted Pretzels 175g
175g · £14.80/kg£2.59Penn State Baked Sour Cream & Chive Flavour Pretzels 175g
175g · £14.80/kg£2.59Popchips Sour Cream & Onion Flavour Potato Snacks 85g
85g · £37.53/kg£3.19Porpercorn Sweety and Salty Popcorn (90g)
90g · £28.78/kg£2.59Pringles Cream/Onion (165g)
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Original (165g)
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Original 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Salt & Vinegar 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Sour Cream & Onion 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Texas BBQ Sauce 70g
70g · £17.86/kg£1.25Proper BarbecueFlavour Lentil Chips 50g
50g · £25.00/kg£1.25Proper Chips All The Cheese Lentil Chips (85g)
85g · £38.24/kg£3.25Proper Chips Sea Salt Lentil Chips (85g)
85g · £38.24/kg£3.25Proper Prawn Cocktail Flavour Lentil Chips 50g
50g · £25.00/kg£1.25PROPERCHIPS BBQ
85g · £38.24/kg£3.25PROPERCHIPS PRAWN C/TAIL
85g · £38.24/kg£3.25Propercorn Sweet & Salty Popcorn 60g
60g · £20.83/kg£1.25Quavers Cheese ( 20g)
20g · £67.50/kg£1.35Quavers Cheese (54g)
54g · £27.59/kg£1.49Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 50g
50g · £33.80/kg£1.69Seabrook Beefy Flavour The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook Cheese & Onion Crisps (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Crinkle Cut Crisps - Beef Flavour (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Prawn Cocktail Crisps (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Sea Salted Crisps (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Sea Salted The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp Variety Pack 6 x 25g
1pk · £1.75 each£1.75SENSATIONS THAI CHILI149P
65g · £22.92/kg£1.49Skips Prawn Cocktail Flavour 45g
45g · £30.00/kg£1.35Skips Salt & Vinegar (45g)
45g · £30.00/kg£1.35Smiths Chipsticks Salt & Vinegar Crisps PMP 82g £1.35 RRP
82g · £16.46/kg£1.35Smiths Frazzles Crispy Bacon (41g)
41g · £14.39/kg£0.59Smiths Frazzles Crispy Bacon Sharing Snacks Crisps 90g
90g · £15.00/kg£1.35Smiths Fries Scampi & Lemon 27g
27g · £51.48/kg£1.39Space Raiders Beef (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Space Raiders Pickled Onion (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Spar Burger Bites 105g
105g · £16.67/kg£1.75SPAR Cashew Nuts 150g
150g · £23.00/kg£3.45SPAR Cashew Nuts 45g
45g · £30.89/kg£1.39SPAR Cheezies (105g)
105g · £16.67/kg£1.75Spar Chilli Coated Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR Crisps Tube Original (170g)
170g · £15.24/kg£2.59SPAR Crisps Tube Paprika (170g)
170g · £15.24/kg£2.59Spar Dry Roasted Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR FRUIT/NUT MIX
50g · £27.80/kg£1.39Spar Mixed Nuts & Raisins 215g
215g · £12.98/kg£2.79SPAR Mixed Nuts 50g
50g · £27.80/kg£1.39SPAR Onion Rings (42g)
42g · £16.43/kg£0.69Spar Onion Rings 105g
105g · £16.67/kg£1.75Spar Prawn Crackers 42g
42g · £41.67/kg£1.75SPAR S/Crm/Chi Party Mix (90g)
90g · £19.44/kg£1.75SPAR SALSA DIP HOT
315g · £7.59/kg£2.39Spar Salsa Medium 315g
315g · £7.59/kg£2.39Spar Salt & Vinegar Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR Salt & Vinegar Twirls 85g
85g · £20.59/kg£1.75Spar Salted Cashews 40g
40g · £34.75/kg£1.39Spar Salted Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79Spar Salted Pistachios 40g
40g · £32.25/kg£1.29Spar Salted Tortillas (160g)
160g · £10.94/kg£1.75Squares Cheese/Onion (27.5g)
28g · £49.09/kg£1.35TAKIS FUEGO
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS INTENSE NACHO
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS SMOKIN BBQ
100g · £22.50/kg£2.25TYRRELLS SEA SALT/VINEGAR
150g · £23.67/kg£3.55TYRRELLS SEA SALTED
150g · £23.67/kg£3.55Walkers Baked Cheese & Onion Snacks Grab Bag Crisps 37.5g
38g · £41.33/kg£1.55Walkers Cheese & Onion Crisps 32.5g
33g · £41.54/kg£1.35Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45WALKERS CHEESE/ONION 149P
70g · £21.29/kg£1.49Walkers Crisps Picked Onion, 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45Walkers Crisps Salt & Vinegar, 32.5
33g · £41.54/kg£1.35WALKERS ENGLISH BANG/MASH
150g · £16.33/kg£2.45Walkers Max Paprika (70g)
70g · £19.29/kg£1.35WALKERS MAX PAPRIKA TUBE
125g · £31.12/kg£3.89Walkers Max Punchy Paprika Bag 140g
140g · £25.36/kg£3.55Walkers Meaty Pack 20 x 25g
1pk · £7.45 each£7.45Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
1pk · £2.39 each£2.39WALKERS PICKLD ONION GRAB
45g · £35.33/kg£1.59Walkers Prawn Cocktail Crisps 32.5g
33g · £41.54/kg£1.35Walkers Prawn Cocktail Sharing Crisps 70g PMP £1.35 RRP
70g · £19.29/kg£1.35Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
1pk · £2.39 each£2.39Walkers Ready Salted Crisps 32.5g
33g · £41.54/kg£1.35Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45Walkers Ready Salted Sharing Crisps 70g PMP £1.35 RRP
70g · £19.29/kg£1.35Walkers Salt & Vinegar Sharing Crisps 70g PMP £1.35 RRP
70g · £19.29/kg£1.35Walkers Sensations Thai Sweet Chilli (150g)
150g · £15.93/kg£2.39Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
1pk · £2.39 each£2.39Walkers Squares Salt & Vinegar (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Walkers Squares Salt & Vinegar Snacks Crisps 27.5g
28g · £49.09/kg£1.35WALKERS VARIETY BOX
1pk · £7.45 each£7.45Wotsits Cheese (60g)
60g · £24.83/kg£1.49Wotsits Really Cheesy Multipack Cheese Snacks Crisps 6 x 16.5g
198g · £12.07/kg£2.39