Hovis Bread Soft White Medium Sliced Loaf (800g)
800g · £2.49/kg£1.99BAKERS BURGER BUNS SEED
1pk · £2.59 each£2.59BAKERS HOT DOG ROLLS
1pk · £2.59 each£2.59C/P 3 CHSE TOP SUB ROLLS
1pk · £2.29 each£2.29C/P 4 CHERRY SCONES
1pk · £2.59 each£2.59C/P 4 FLOURED WHITE ROLLS
1pk · £1.89 each£1.89C/P 4 TIGER ROLLS
1pk · £1.89 each£1.89C/P BATCH LOAF MULTISEED
800g · £2.94/kg£2.35C/P DANISH WHITE
400g · £3.23/kg£1.29C/P LARGE MALTED SUB 2PK
1pk · £1.39 each£1.39C/P LARGE WHITE SUBS 2PK
1pk · £1.39 each£1.39Clayton Park Farmhouse Malt Sliced Loaf (400g)
400g · £3.73/kg£1.49Clayton Park Farmhouse White Sliced Loaf (400g)
400g · £3.48/kg£1.39Clayton Park Farmhouse Wholemeal Loaf - 400 grams
400g · £3.48/kg£1.39Clayton Park Fruit Teacakes - 4 Pack
1pk · £1.99 each£1.99Clayton Park Hot Dog Rolls- 6 Pack
1pk · £2.15 each£2.15Clayton Park Iced Fruit Buns - 4 Pack
1pk · £2.35 each£2.35Clayton Park Large Soft White Rolls - 6 Pack
1pk · £2.29 each£2.29Clayton Park Large Soft Wholemeal Rolls (6 Pack)
1pk · £2.29 each£2.29Clayton Park Premium White Rolls - 4 Pack
1pk · £2.15 each£2.15Clayton Park Soft Brown Rolls- 4 Pack
1pk · £1.89 each£1.89Clayton Park Soft White Rolls- 4 Pack
1pk · £1.89 each£1.89Clayton Park Soft Wholemeal Rolls - 6 Pack
1pk · £1.89 each£1.89Clayton Park Sultana Scones - 4 Pack
1pk · £2.35 each£2.35Clayton Park White Rolls - 6 Pack
1pk · £1.89 each£1.89Clayton Park White Sub Rolls- 3 Pack
1pk · £2.29 each£2.29F/HOUSE WITH SOURDOUGH
800g · £2.74/kg£2.19Hovis Best Of Both Medium (800g)
800g · £1.56/kg£1.25Hovis Best of Both Thick 800g
800g · £1.56/kg£1.25Hovis Bread Seeded Sensation Loaf (800g)
800g · £3.24/kg£2.59Hovis Bread Soft White Thick Sliced Loaf (800g)
800g · £2.49/kg£1.99Hovis Bread Wholemeal Loaf (400g)
400g · £3.38/kg£1.35Hovis Bread Wholemeal Medium Sliced Loaf (800g)
800g · £2.81/kg£2.25Hovis Bread Wholemeal Thick Sliced Loaf (800g)
800g · £2.81/kg£2.25Hovis Nimble Wholemeal 400g
400g · £3.98/kg£1.59Hovis Seed Sensations Seven Seeds 400g
400g · £3.98/kg£1.59Hovis Seeded Batch 800g
800g · £2.74/kg£2.19New York Bakery Co. 5 The Original Bagels 425g
1pk · £1.89 each£1.89NEW YORK EVERYTHING BAGEL
1pk · £2.85 each£2.85NEW YORK SOURDOUGH BAGEL
1pk · £2.85 each£2.85ORMO PANCAKES 6PK
240g · £7.29/kg£1.75Roberts Bread White Medium Sliced Loaf (800g)
800g · £2.44/kg£1.95Roberts Bread White Mega Thick Sliced Loaf (800g)
800g · £2.44/kg£1.95Roberts Bread White Thick Sliced Loaf (800g)
800g · £2.44/kg£1.95Roberts Bread Wholemeal Medium Sliced Loaf (800g)
800g · £2.74/kg£2.19Santa Maria Tortla W/Meal (8Pack)
1pk · £2.19 each£2.19Sheldons Lancashire Oven Bottom Muffins (6 Pack)
6pk · £0.27 each£1.59SHELDONS POTATO CAKES
1pk · £1.39 each£1.39SPAR 2 White Baguettes
1pk · £1.99 each£1.99Spar 4 Garlic & Coriander Mini Naans 260g
1pk · £1.89 each£1.89SPAR 4 White Crusty Rolls
1pk · £1.99 each£1.99SPAR Garlic/Coriander Naan Bread (2 pack)
1pk · £1.89 each£1.89SPAR Plain Naan Bread (2 pack)
1pk · £1.89 each£1.89SPAR Plain Tortilla (8 Pack)
1pk · £1.89 each£1.89SPAR White Medium Loaf (800g)
800g · £1.36/kg£1.09SPAR White Pittas (5 Pack)
1pk · £1.55 each£1.55SPAR White Thick Loaf (800g)
800g · £1.36/kg£1.09St Pierre 6 Pains Au Chocolat
1pk · £3.29 each£3.29TIGER BLOOMER SLICED
600g · £3.25/kg£1.95WARB HALF/HALF 155P
800g · £1.86/kg£1.49WARB PIZZA CRUMPETS
1pk · £1.85 each£1.85WARB. 6 CRUMPETS 109P
1pk · £1.09 each£1.09Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
1pk · £1.29 each£1.29Warburtons 6 Potato Cakes
1pk · £1.49 each£1.49Warburtons 6 Thins Soft Brown Sliced
1pk · £1.49 each£1.49Warburtons 8 Crumpet Thins
1pk · £1.79 each£1.79Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.73/kg£1.49Warburtons Danish Lighter Wholemeal Bread 400g
400g · £3.73/kg£1.49Warburtons Extra Thick White Super Toastie 800g
800g · £2.44/kg£1.95Warburtons Farmhouse 400g
400g · £3.73/kg£1.49Warburtons Farmhouse 800g
800g · £2.74/kg£2.19Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
400g · £3.48/kg£1.39Warburtons Medium Soft White 400g
400g · £3.48/kg£1.39Warburtons Medium Soft White 800g
800g · £2.44/kg£1.95Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g
400g · £4.23/kg£1.69Warburtons Soft Thick White Toastie 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.42/kg£2.05Warburtons Toastie Soft Thick White 400g
400g · £3.48/kg£1.39