Natural Yoghurts
Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Morrisons Fat Free Greek Style Yoghurt
1kg · £2.50/kg£2.50Morrisons Greek Style Natural Yoghurt
400g · £4.38/kg£1.75Morrisons Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20£0.84 loyalty card (£1.68/kg)Morrisons The Best Greek Yogurt 0% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons The Best 0% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Morrisons Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40£1.68 loyalty card (£1.68/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £4.76/kg30% off£2.14£3.05Morrisons Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25£0.88 loyalty card (£1.76/kg)Morrisons Natural Yogurt 500g
500g · £2.04/kg30% off£1.02£1.45Arla Lactofree Greek-Style Yogurt 400g
400g · £5.75/kg£2.30Morrisons The Best Greek Style Yogurt 10% Fat 500g
500g · £4.28/kg30% off£2.14£3.05Morrisons Savers Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £1.30/kg£0.65Siggis Skyr Natural 0% Fat Yoghurt 450g
450g · £8.67/kg£3.90Arla Skyr 0.5% Coconut 450g
450g · £6.00/kg10% off£2.70£3.00Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1kg
1kg · £4.86/kg10% off£4.86£5.40Morrisons The Best 10% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80St Helens Farm Natural Goats Yogurt 450g
450g · £6.40/kg10% off£2.88£3.20Arla Lactofree Natural Yogurt 400g
400g · £5.50/kg£2.20Yeo Valley Organic Natural Whole Milk
950g · £4.07/kg10% off£3.87£4.30Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yoghurt 5% Fat
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Yeo Valley Organic Kefir Natural Organic Yogurt
350g · £6.17/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Whole Milk Natural Yoghurt
1kg · £2.40/kg£2.40Yeo Valley Organic Greek Style Natural Yogurt
450g · £6.44/kg£2.90Yeo Valley Organic Natural Whole Milk Yogurt
450g · £5.33/kg£2.40Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yogurt 0% Fat 450g
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Morrisons Natural Fat Free Quark
250g · £6.20/kg£1.55Yeo Valley Natural Greek Style 950G
950g · £4.83/kg10% off£4.59£5.10Biotiful Kefir Yogurt Original 350g
350g · £4.80/kg30% off£1.68£2.40Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80£2.66 loyalty card (£5.91/kg)Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80Yeo Valley Wholemilk Yogurt 150g
150g · £6.67/kg£1.00Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £7.47/kg£7.10Morrisons Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £1.96/kg30% off£0.98£1.40Arla Skyr Creamy Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25Morrisons Greek Style Yogurt 200g
200g · £4.50/kg£0.90Morrisons Greek Style Less Than 3% Fat Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Onken Natural Set Yogurt
450g · £5.11/kg£2.30
Flavoured Yoghurts
Oykos Greek Style Peach Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Yeo Valley Greek with Honey Yogurt 4 x 100g
400g · £7.75/kg£3.10Isey Skyr Strawberry 450g
450g · £5.11/kg£2.30Oykos Greek Style Blueberry Yogurts 4 x 110g
440g · £6.25/kg£2.75Activia Strawberry & Mixed Fruit Yogurt 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Onken Bio Pot Mango & Papaya Yogurt 450g
450g · £5.22/kg£2.35Morrisons The Best Black Cherry Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Muller Light Red Fruits Fat Free Yogurts
840g · £5.14/kg10% off£4.32£4.80Ski Smooth Raspberry & Strawberry Yogurt 4x120g
480g · £3.75/kg£1.80Activia Rhubarb 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Peach & Mango Yogurt 140G
140g · £4.50/kg10% off£0.63£0.70Ann Forshaws Farmhouse Damson & Plum Yogurt 140G
140g · £4.50/kg10% off£0.63£0.70Muller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Muller Light Greek Blueberry & Lemon 4 x 115g
460g · £6.52/kg£3.00Morrisons The Best Spanish Apricot Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Activia Yellow And Red Fruit 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Activia Dark Fruits 8 x 115g
920g · £5.54/kg£5.10Activia Strawberry And Mixed Fruit 0% 8 x 115g
920g · £5.54/kg£5.10Morrisons The Best Raspberry Eton Mess 2 x 110g
220g · £14.73/kg10% off£3.24£3.60Morrisons Fruit Duo Split Pot 6 x 136g
816g · £3.68/kg£3.00Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Morrisons The Best Strawberries & Cream Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Ann ForshawS Farmhouse Yogurt Strawberry & Redcurrant Yogurt
140g · £4.50/kg10% off£0.63£0.70Muller Bliss Creamy Mascarpone Cherry Yogurt
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Onken Cherry Yogurt
450g · £5.22/kg£2.35Onken 0% Fat Strawberry 450G
450g · £5.22/kg£2.35Light & Free Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Activia Fusion Prune 4 x 120g
480g · £6.75/kg10% off£3.24£3.60Muller Corner Mixed Red Fruits Yoghurt 6 x 136g
816g · £5.29/kg10% off£4.32£4.80Oykos Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Activia Peach No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Blueberry & Pomegranate Yogurt
150g · £4.33/kg£0.65Activia Cherry No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Muller Corner Mixed Fruit Yogurts 6 x 136g
816g · £4.71/kg20% off£3.84£4.80Ann Forshaws Farmhouse Yogurt St Clements Yogurt 150g
150g · £4.20/kg10% off£0.63£0.70Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Muller Light Cherry Yogurt 160g
160g · £6.50/kg10% off£1.04£1.15Danone Plain Skyr 800g
800g · £5.25/kg£4.20Ehrmann High Protein Chocolate And Caramel Sundae 200g
200g · £11.75/kg£2.35GetPro Vanilla High Protein Yoghurt
160g · £9.38/kg£1.50Lindahls Kvarg Raspberry Yoghurt 150g
150g · £11.67/kg£1.75Morrisons Strawberry Protein Yogurt 200g
200g · £4.75/kg£0.95£0.67 loyalty card (£3.35/kg)Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75Alpro High Protein Red Berries 200g
200g · £9.50/kg£1.90Isey Skyr With Baked Apple 450g
450g · £5.11/kg£2.30The Coconut Collaborative Protein Coconut With Almond Yoghurt 350g
350g · £9.43/kg£3.30Siggis Skyr Strawberry 2x140g
280g · £10.71/kg£3.00Applied Nutrition Strawberry Protein Yog With Granola 185g
185g · £10.81/kg£2.00My Protein Mixer Strawberry Cream & Vanilla 140g
140g · £15.00/kg£2.10Ehrmann High Protein Raspberry And White Chocolate Sundae 200g
200g · £11.75/kg£2.35View all (123)
Kids Yoghurts
Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Pots
846g · £4.96/kg£4.20Munch Bunch Double Up Vanilla & Strawberry Yoghurts 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Yoplait Paw Patrol Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.37/kg£1.45Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £6.91/kg£2.35Peppa Pig Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.56/kg£1.50Petits Filous Fromage Frais Strawberry & Raspberry 6x47g
282g · £8.33/kg£2.35Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £4.94/kg30% off£1.68£2.40The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Piccolo Yoghurt Squeezies Peach & Apricot 90g
90g · £13.33/kg£1.20Petits Filous Kids Drinking Yoghurt Strawberry Flavour 4 x 100g
400g · £5.18/kg30% off£2.07£2.95The Collective Strawberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.89/kg£1.25Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £5.63/kg£1.25Morrisons Strawberry Fromage Frais 4 x 80g
320g · £5.16/kg£1.65Piccolo Yoghurt Flips Banana With Cocoa Balls 120g
120g · £12.08/kg£1.45Piccolo Yoghurt Flips Strawberry & Raspberry With Berry Balls 120g
120g · £10.92/kg10% off£1.31£1.45Piccolo Yoghurt Sippers Strawberry & Vanilla 4 x 100g
400g · £7.50/kg£3.00Piccolo Yoghurt Sippers Blueberry & Banana 4 x 100g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00The Collective Raspberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £12.78/kg£1.15The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach 90g
90g · £13.33/kg£1.20The Collective Suckies Banana Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Yollies Strawberry Kids Yogurt 100g
100g · £22.50/kg£2.25Petit Filous Frubes Strawberry Flavour 9x37g
333g · £7.30/kg10% off£2.43£2.70Frubes Strawberry Peach & Red Berry 6x37g
333g · £8.11/kg£2.70Piccolo Yoghurt Squeezies Strawberry 90g
90g · £13.33/kg£1.20Wildlife Choobs Kids Strawberry Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £6.76/kg£1.50Yeo Valley Little Yeos Organic Blueberry & Banana Yogurt 90g
90g · £11.67/kg£1.05Piccolo Yoghurt Squeezies Banana 90g
90g · £13.33/kg£1.20
Yoghurt Drinks
Actimel Multifruit 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel Strawberry & Blueberry Yogurt Drinks
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Morrisons Nourish Blueberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Danone Actimel Multi Fruits Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Dairy Kefir Mango 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Activia Kefir Mango Drink 280ml
280ml · £6.61/L£1.85Yop Strawberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £2.79/kg£2.30Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Alphonso Mango 350g
350g · £5.40/kg10% off£1.89£2.10Actimel Simple Yoghurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Strawberry 330ml
330ml · £7.27/L£2.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1l
1L · £4.20/L£4.20Yeo Valley Organic Kefir Natural Drink 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 350g
350g · £6.86/kg£2.40Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Yakult Original
520ml · £9.23/L£4.80Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £13.33/kg£5.40Benecol Strawberry Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla
1L · £3.78/L10% off£3.78£4.20Morrisons Nourish Strawberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink
280ml · £6.79/L£1.90Benecol Blueberry Smooth Yogurt Drinks
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Yop Strawberry Flavour Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Yop Raspberry Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Biotiful Kefir Strawberry 1L
1L · £4.20/L£4.20Biotiful Kefir Original 1L
1L · £4.20/L£4.20Actimel 0% Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Danone Actimel Original 0.1% Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Bio - Tiful Dairy Kefir Cultured Milk Drink 500ml
500g · £6.20/kg£3.10Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Vanilla 330ml
330ml · £6.55/L10% off£2.16£2.40Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £2.79/kg£2.30Bio&Me Vanilla & Strawberry Kefir Mixed 4 x 100g
400g · £8.25/kg£3.30Yeo Valley Little Yeos Greek Style Natural Pouch 85g
85g · £12.94/kg£1.10Actimel Superfruits Mango Goji Berry & Turmeric
800g · £5.63/kg£4.50Yakult Balance
520ml · £8.31/L10% off£4.32£4.80Biotiful Kefir Cherry 500ml
500ml · £6.20/L£3.10Actimel Blueberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50