- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (209)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Muller Unsalted British Butter 250g
250g · £8.68/kg15% off£2.17£2.55Morrisons Eggs Medium Free Range 12pk
12pk · £0.27 each£3.25Morrisons Cumberland Sausages 6pk
400g · £10.38/kg£4.15Thompsons Lemon Cake
400g · £6.90/kg20% off£2.76£3.45Morrisons Garlic 4pk
4pk · £0.26 each10% off£1.04£1.15Morrisons Stonebaked Pepperoni 285g
285g · £14.21/kg£4.05Thompsons Ripple Split Cake
1pk · £2.76 each20% off£2.76£3.45Morrisons Sweetclem Easy Peel 600g
600g · £2.50/kg£1.50Lurpak Slightly Salted Lighter 400g
400g · £13.63/kg£5.45Morrisons Stonebaked Cheese & Tomato 275g
275g · £14.73/kg£4.05Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £6.96/kg25% off£2.96£3.95Mini Babybel 20g 6pk
120g · £26.67/kg£3.20Morrisons Loose Limes
1pk · £0.45 each10% off£0.45£0.50Snack Stars Chicken Poppers 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons Carrots 500g
500g · £1.50/kg£0.75Morrisons Creamy Coleslaw 180g
180g · £7.22/kg£1.30Walls Peppered Steak Slice 180g
180g · £12.78/kg£2.30Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20I can't believe it's not Butter! Original 450g
450g · £4.22/kg£1.90Clover Spread 500g
500g · £6.00/kg£3.00Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
523g · £4.30/kg£2.25Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £15.92/kg£2.50Morrisons Butcher Pork Chipolata 340g
340g · £8.53/kg£2.90Warburtons Crumpets 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Delicatessen Cooked Ham 90g
90g · £12.78/kg£1.15Morrisons Onions 3pk
3pk · £0.48 each£1.45
Bundles
Lunchtime Meal Deal
£3.85Heinz Tin Bundle
£4.50Batchelors Pasta N Sauce Bundle
£2.00Lucozade 900ml Bundle
£4.00Greek Yoghurt Bundle
£5.00Cleaning Spray Bundle
£5.00Old El Paso Sauce Bundle
£5.50Cheese Bundle
£5.002 for £3 Pet Treats
£3.00