Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Sainsbury's Local - Ketley - Holyhead Road

Allergens and info

1.40 mi

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Earn with Nectar

    Earn points on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (181)

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 10 x 440ml

    10pk · £2.27/L

    £3.50 off

    £10.00

    £13.50

  • 0

    M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg

    £1.70 off

    £2.70

    £4.40

  • 0

    Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £12.33/kg

    £0.90 off

    £1.85

    £2.75

  • 0

    The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg

    £0.60 off

    £0.60

    £1.20

  • 0

    innocent Berry Defence, Raspberry, Cranberry, Pomegranate & Apple Super Smoothie 750ml

    750ml · £4.00/L

    £1.95 off

    £3.00

    £4.95

  • 0

    Solero Ice Cream Sticks Exotic 3x 90 ml

    270ml · £8.33/L

    £0.80 off

    £2.25

    £3.05

  • 0

    Red Bull Energy Drink 8 x 250ml

    8pk · £4.63/L

    £3.15 off

    £9.25

    £12.40

  • 0

    Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    Pepsi Max Cherry 2 Litres

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6 x 55ml

    6pk · £12.12/L

    £1.50 off

    £4.00

    £5.50

  • 0

    Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg

    £1.55 off

    £1.50

    £3.05

  • 0

    Camden Town Brewery Camden Hells Lager 4 x 440ml

    4pk · £2.84/L

    £2.75 off

    £5.00

    £7.75

  • 0

    Sainsbury's Conegliano Prosecco, Taste the Difference 75cl

    750ml · £10.67/L

    £3 off

    £8.00

    £11.00

  • 0

    Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g

    400g · £8.13/kg

    £1.75 off

    £3.25

    £5.00

  • 0

    Pringles Paprika 200g

    200g · £10.00/kg

    £1.30 off

    £2.00

    £3.30

  • 0

    Diet Coke Cola 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg

    £0.75 off

    £2.25

    £3.00

  • View all (181)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Sainsbury's Italian Prosciutto Crudo x9 120g

    120g · £18.75/kg
    £2.25
  • Sainsbury's Slow Cooked British Pork Ribs Smokey BBQ Sauce 646g (Serves 2)

    646g · £9.29/kg
    £1.15 off
    £6.00£7.15
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £6.25/kg
    £2.25
  • The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • Sainsbury's 6 Honey Roast Ham Slices 120g

    120g · £20.00/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Golden Yolk Free Range British Eggs 328g

    6pk · £1.50/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Southern Fried Chicken Breast Mini Fillets 305g

    305g · £15.08/kg
    £4.60
  • Sainsbury's Roast British Whole Chicken

    1kg · £8.33/kg
    £8.35
  • Black Sheep Craft Tiger Bloomer Bread 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Sainsbury's British Roast Cooked Chicken Breast Slices x7 135g

    135g · £20.00/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Free Range Egg & Cress on Malted Bread

    1pk · £2.10 each
    £2.10
  • Saint Agur Blue Cheese 150g

    150g · £30.00/kg
    £4.50
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £11.71/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Unsmoked Back Bacon Rashers x10 300g

    300g · £5.67/kg
    £1.70
  • Yorkshire Provender Roast Chicken and Traditional Vegetables 560g

    560g · £5.18/kg
    £0.75 off
    £2.90£3.65
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Wafer Thin Cooked Ham Slices 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Sweet Chilli British Chicken Breast Slices 180g

    180g · £25.00/kg
    £4.50
  • Sainsbury's Chicken & Bacon Pasta 280g

    280g · £13.57/kg
    £3.80
  • Sainsbury's Smoked Streaky Bacon Rashers x14 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Red Leicester 250g

    250g · £13.40/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Iceberg Lettuce 200g

    200g · £5.25/kg
    £1.05
  • Sainsbury's Wafer Thin Brunswick Ham Slices 125g

    125g · £22.40/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Peaches

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Sainsbury's Grated Cheddar & Mozzarella Mix 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Arla Protein Strawberry Yogurt 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50

Save with Nectar Prices

  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Dr Pepper 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Fanta Orange Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Fanta Fruit Twist 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)

Meal deals

View all (5)
  • Takeaway Pizza Meal Deal (Serves 2)

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £8.50
  • Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £5.50
  • Premium Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • 2 for £6.50 Ready Meals

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • Taste the Difference Pizza and Bread

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £7.50

Grab and Go Snacks

  • Philadelphia Garlic & Herbs 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85

In Store Prices

View all (20)
  • Evian Natural Mineral Water 75cl

    75cl · £2.67/L
    £2.00
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Buxton Still Natural Mineral Water 1L

    1L · £1.95/L
    £1.95
  • Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g

    90g · £35.56/kg
    £3.20
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Highland Spring Still Spring Water 750ml

    750ml · £2.00/L
    £1.50
  • Indo Mie Instant Noodles Special Chicken Flavour 75g

    75g · £9.33/kg
    £0.70
  • KA Sparkling Black Grape 330ml

    330ml · £2.73/L
    £0.90
  • Lucozade Sport Drink Orange 500ml

    500ml · £4.30/L
    £2.15
  • Mug Shot Roast Chicken Flavour Pasta 60g

    60g · £19.17/kg
    £1.15
  • Nando's Bag & Bake Medium 20g

    20g · £80.00/kg
    £1.60
  • Oral-B Satin Tape Dental Floss Mint 25m

    1pk · £3.00 each
    £3.00
  • Sainsbury's Bay Leaves 3g

    3g · £416.67/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Firecracker Chicken Breast Mini Fillets 305g

    305g · £12.62/kg
    £3.85
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Sainsbury's Coconut Cream 250ml

    250ml · £9.20/L
    £2.30
  • Sainsbury's 100 Round Cotton Wool Double Faced Pads

    100pk · £0.02 each
    £2.00
  • Sainsbury's Click & Seal Food & Freezer Bags 20 Bags Medium

    20pk · £0.09 each
    £1.85
  • Sainsbury's Garlic Granules 58g

    58g · £21.55/kg
    £1.25

Autumn is here

View all (20)
  • Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)

    4pk · £24.48/kg
    £2.35
  • Sainsbury's British Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Sainsbury's Sweetcorn Cobettes x4

    4pk · £0.36 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Sausages & Mash 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Nescafé Double Choc Mocha 7 x 20.9g (146.3g)

    7pk · £19.14/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Mashed Potato 400g

    400g · £3.38/kg
    £1.35
  • Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25 off
    £1.25£2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Cadbury Instant Hot Chocolate 300g

    300g · £10.00/kg
    £1.40 off
    £3.00£4.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Taste the Difference Mulled Wine 75cl

    75cl · £11.27/L
    £8.45
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g

    400g · £11.35/kg
    25% off
    £4.54£6.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Tassimo Costa 6 Latte 167.4g

    167.4g · £46.59/kg
    £7.80
  • Maryland Choc Chip 200g

    200g · £11.50/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Fingers Milk Chocolate Covered Biscuits 114g

    114g · £26.32/kg
    £3.00
  • Nutella 20 Biscuits 276g

    276g · £17.21/kg
    £4.75

Mornings Made Better

View all (6)
  • Alpro Greek Style Plain Dairy Free Yoghurt Alternative 400g

    400g · £5.63/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g

    567g · £5.47/kg
    £3.10
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £12.78/kg
    £4.60
  • Sainsbury's 6 Medium British Free Range Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Sainsbury's 6 Large British Free Range Eggs

    6pk · £0.42 each
    £2.50
  • Sainsbury's Semi Skimmed Fresh British Milk 4 Pints/2.272L

    2.27L · £0.84/L
    £1.90

Freshers Week

View all (51)
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £17.67/kg
    £2.65
  • Nescafe Latte 8 x 18g (144g)

    8pk · £11.46/kg
    £0.70 off
    £1.65£2.35
  • Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml

    75ml · £75.33/L
    £5.65
  • Nescafé Espresso Concentrated Iced Caramel Flavour 500ml

    500ml · £13.10/L
    £6.55
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £17.67/kg
    £2.65
  • Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g

    90g · £11.11/kg
    £0.30 off
    £1.00£1.30
  • Anchor Salted Butter 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.15 off
    £1.70£2.85
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £10.29/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • McVitie's 20 Jaffa Cakes The Original Twin Pack

    20pk · £13.66/kg
    £3.25
  • Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £0.88/L
    £1 off
    £1.75£2.75
  • Ben's Original Golden Vegetable 220g

    220g · £7.73/kg
    £1.70
  • Sainsbury's Super Soft White Toilet Tissue Double Rolls 4 equals 8 Rolls

    £3.70
  • Sainsbury's 20 Tie Top Refuse Sacks 60 Litres

    20pk · £0.15 each
    £2.90
  • Sainsbury's Basmati Rice 500g

    500g · £4.50/kg
    £2.25
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Red Bull Energy Drink 4 x 250ml

    4pk · £8.40/L
    £8.40
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • 7Up Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.15/L
    £2.30
  • Heinz Baked Beans 415g

    415g · £4.70/kg
    £1.95
  • Flora Buttery 450g

    450g · £4.78/kg
    £0.85 off
    £2.15£3.00

Why Wait For Christmas?

View all (21)
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Oreo 154g Gingerbread Flavour Sandwich Biscuit, Limited Edition

    154g · £11.69/kg
    £1.80
  • Oreo 6 White Enrobed 246g

    246g · £9.76/kg
    £2.40
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70

Save 25% on Selected Taste The Difference

View all (16)
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • TTD Slmi P'ciutto ham Chorizo Pizza 455g

    455g · £9.80/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Blackcurrant Conserve 340g

    340g · £7.62/kg
    25% off
    £2.59£3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Raspberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Smooth Orange Juice, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    220g · £16.55/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Caramelised Onion Chutney, Taste the Difference 230g

    215g · £8.88/kg
    25% off
    £1.91£2.55
  • Sainsbury's Orzo Pasta, Taste the Difference 500g

    500g · £3.60/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Tomato & Mascarpone Pasta Sauce, Taste the Difference 350g

    340g · £6.94/kg
    25% off
    £2.36£3.15
  • Sainsbury's Taste the Difference Coleslaw 300g

    300g · £5.27/kg
    25% off
    £1.58£2.10
  • Sainsbury's British Pork Sausages, Taste the Difference x6 400g

    400g · £8.15/kg
    25% off
    £3.26£4.35
  • Sainsbury's Gourmet Sea Salt Crisps, Taste the Difference 150g

    150g · £8.73/kg
    25% off
    £1.31£1.75
  • Sainsbury's Sea Salt & Cider Vinegar Crisps, Taste the Difference 150g

    150g · £8.73/kg
    25% off
    £1.31£1.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Roasted Garlic & Extra Virgin Olive Oil Flatbread 195g

    195g · £12.87/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Curd Yogurt 150g

    150g · £5.73/kg
    25% off
    £0.86£1.15

Dine In Like You're Dining Out

View all (10)
  • The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • The Spice Tailor Thai Red Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Sharwood's 2 Garlic & Coriander Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 640g

    640g · £12.19/kg
    £7.80
  • Sainsbury's British 2 Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's SO Organic Super Firm Tofu 300g

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g

    225g · £23.11/kg
    £5.20

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Sainsbury's Local - Ketley - Holyhead Road

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo