Custard, Cream & Jelly Desserts
Sainsbury's Tiramisù Desserts x2 85g
170g · £16.47/kg£2.80Sainsbury's Triple Choc Brownie Super Sundae 200g
200g · £13.00/kg£2.60Sainsbury's Chocolate Sundae 125g
125g · £13.60/kg£1.70Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's Jelly Strawberry Flavour 125g
125g · £8.80/kg£1.10Sainsbury's Belgian Chocolate Choux Buns 2x68g
136g · £12.50/kg£0.50 off£1.70£2.20Sainsbury's Belgian Chocolate Éclairs 110g (2 x 55g)
2pk · £15.45/kg£0.50 off£1.70£2.20Sainsbury's Chocolate & Pistachio Sticky Buns 165g
165g · £30.00/kg£4.95Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £5.50/kg£2.20Ambrosia Light Devon Custard 150g
150g · £9.00/kg£1.35Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £8.33/kg£4.00Ambrosia Devon Custard 150g
150g · £9.00/kg£1.35Sainsbury's Caramelised Biscuit Super Sundae 200g
200g · £13.00/kg£2.60Sainsbury's Raspberry Trifle 135g
135g · £21.48/kg£2.90Sainsbury's Strawberry Trifle 600g
600g · £6.23/kg£3.74Crème Caramel Milk Desserts with Caramel Sauce 4 x 100g (400g)
4pk · £4.88/kg£1.95
Sponge Puddings
Sainsbury's Sticky Toffee Sponge Pudding 2x110g
220g · £15.45/kg£3.40Sainsbury's Jam & Custard Doughnut Pudding 370g
370g · £17.57/kg£6.50Gü Hot Puds Chocolate Melting Middle 180g (2 x 90g)
2pk · £23.06/kg£4.15
Cheesecakes
Gü Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g (164g)
2pk · £31.71/kg£5.20Sainsbury's Taste The Difference Passion Fruit Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £19.74/kg£3.75Sainsbury's Taste the Difference New York Vanilla Cheesecake Slices 184g (2 x 92g)
2pk · £25.00/kg£4.60Gü Spanish Lemon Cheesecake 2 x 85g (170g)
2pk · £29.71/kg£5.05Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £25.15/kg£4.25Gü Key Lime Pie Cheesecake 2 x 70g (140g)
2pk · £35.00/kg£4.90
Chilled Desserts
Cadbury Dairy Milk with Flake 75g
75g · £18.00/kg£1.35Cadbury Dairy Milk with Freddo 75g
75g · £18.00/kg£1.35Sainsbury's Cream Slices 116g (2 x 58g)
2pk · £20.69/kg£2.40Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Mousse 100g
100g · £14.50/kg£1.45Milkybar Milk Slice 4 x 26g (104g)
4pk · £17.31/kg£1.80Sainsbury's Ready to Eat Custard 500g
500g · £1.70/kg£0.85Müller Rice Original 170g
170g · £7.35/kg£1.25Sainsbury's Custard 500g
500g · £6.50/kg£3.25Bonne Maman Chocolate Mousse 2 x 70g
2pk · £17.50/kg£2.45Ambrosia Rice Pudding 150g
150g · £9.00/kg£1.35Sainsbury's Tiramisu Italian Dessert 500g
500g · £7.80/kg£3.90Sainsbury's Taste the Difference Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £8.00/kg£4.00
Cakes
Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g
613g · £13.13/kg£8.05Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g
405g · £12.35/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g
400g · £12.50/kg£5.00Sainsbury's Madeira Cake 275g
275g · £9.09/kg£2.50Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g
345g · £14.49/kg£5.00Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.73 each£4.35Mr Kipling 4 Caramel Tarts
4pk · £0.63 each£2.50£1.00 Nectar Price (£0.25 each)Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g
240g · £13.75/kg£3.30Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.58 each£3.50
Canned Desserts
Rachel's Organic Traditional Divine Rice 2 x 150g (300g)
2pk · £9.17/kg£2.75Sainsbury's Low Fat Rice Pudding 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £5.25/kg£2.10