Chocolate
Werthers Original Golden Mix
340g · £14.68/kg£4.99Toffee Poppets
130g · £7.69/kg£1.00Revels Share Pouch
210g · £15.00/kg£3.15Maltesers Treat Bag
70g · £25.57/kg£1.79Maltesers Box
310g · £16.10/kg£4.99Terrys Exploding Candy Minis
110g · £15.91/kg£1.75Galaxy Minstrels Pouch
220g · £11.36/kg£2.50Daim Mini Pouch
200g · £12.50/kg£2.50Maltesers Box
190g · £15.79/kg£3.00Reeses Peanut Butter Bar
90g · £19.44/kg£1.75Nestle Crunch Block
100g · £20.00/kg£2.00Lindt Nocciolatte Milk Hazelnut Bar
40g · £33.75/kg£1.35Aero Peppermint
90g · £15.56/kg£1.40Cadbury Dairy Milk Caramel
180g · £11.11/kg£2.00Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut
180g · £11.11/kg£2.00Cadbury Dairy Milk
180g · £11.11/kg£2.00Galaxy Caramel
140g · £13.93/kg£1.95Galaxy Milk Chocolate
110g · £17.73/kg£1.95Cadbury Bournville
100g · £17.50/kg£1.75Cadbury Dairy Milk
360g · £15.28/kg£5.50Bounty Milk
60g · £18.17/kg£1.09Kinder Bueno White
40g · £27.50/kg£1.10Lindor Milk Countline Bar
40g · £33.75/kg£1.35Lindor Salted Caramel Treat Bar
40g · £33.75/kg£1.35Cadbury Bournville Old Jamaica
100g · £17.50/kg£1.75Kinder 8pk Snack Bar
100g · £16.50/kg£1.65Kinder 6pk Snack Bar
130g · £14.23/kg£1.85Kit Kat 3pk
120g · £12.50/kg£1.50KitKat Chunky Snacksize Bars 4pk
130g · £11.54/kg£1.50Cadbury Caramel Freddo 4pk
100g · £15.00/kg£1.50Daim Bar 3pk
80g · £20.63/kg£1.65Kinder Happy Hippo 5pk
100g · £18.50/kg£1.85Kinder Bueno 3pk
130g · £16.54/kg£2.15Cadbury Fudge 4pk
90g · £16.67/kg£1.50Cadbury Freddo 4pk
90g · £16.67/kg£1.50Milkybar 6pk
70g · £21.43/kg£1.50Aero Peppermint 4pk
110g · £15.00/kg£1.65Mars 4pk
160g · £13.44/kg£2.15Cadbury Twirl 5pk
110g · £18.18/kg£2.00Kit Kat Original
330g · £9.70/kg£3.20Rolo 4pk
170g · £9.71/kg£1.65Cadbury Twirl 9pk
220g · £11.36/kg£2.50Toffee Crisp 4pk
120g · £12.50/kg£1.50Kinder White Bueno 3pk
120g · £17.92/kg£2.15Mars Snacksize 8pk
300g · £10.67/kg£3.20Cadbury Wispa 4pk
100g · £20.00/kg£2.00Cadbury Dairy Milk 4pk
110g · £18.18/kg£2.00Swizzles Advent Calendar
220g · £30.68/kg£6.75Paw Patrol Advent Calendar
40g · £31.25/kg£1.25Nutini Happy Time Wafer Bars 8pk
120g · £8.33/kg£1.00View all (78)
Sweets
Jelly Bean Gourmet Mix Wedge Box
230g · £13.00/kg£2.99Barratt Milk Bottles
150g · £7.67/kg£1.15Haribo Starmix
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Share The Happy
350g · £7.43/kg£2.60Vimto Flying Saucers
30g · £41.67/kg£1.25Jelly Bean Gourmet Mix Tube
90g · £16.67/kg£1.50Jelly Bean Fruit Mix Tube
90g · £19.44/kg£1.75Bonds Candy Floss Tub
120g · £16.58/kg£1.99Maynards Sour Patch Kids
130g · £9.62/kg£1.25Swizzels Scrumptious Sweets
170g · £5.88/kg£1.00Sour Patch Kids Carton
300g · £10.00/kg£3.00Werthers Original
140g · £7.14/kg£1.00Werthers Sugar Free Butter Candies
80g · £18.75/kg£1.50Werthers Sugar Free Creamy Toffees
80g · £18.75/kg£1.50Vimto Chewy Bonbons Bag
140g · £8.93/kg£1.25Rainbow Drops
70g · £14.29/kg£1.00Henry Goodes Black Soft Eat Liquorice
140g · £8.93/kg£1.25Taveners Jelly Babies
170g · £5.88/kg£1.00Taveners Liquorice Allsorts
170g · £5.88/kg£1.00Chewits Blue Raspberry Bites
120g · £10.83/kg£1.30Chewits Strawberry Bites
120g · £10.83/kg£1.30Bassetts Liquorice Allsorts Carton
350g · £10.00/kg£3.50Fini Liquorice Wonder Mix Doy Pack
150g · £9.00/kg£1.35Orange Smarties Giant Tube
120g · £14.17/kg£1.70Haribo Chamallows
140g · £8.93/kg£1.25Skittles Fruits
140g · £7.14/kg£1.00Candy House Flying Saucers
40g · £25.00/kg£1.00Bebeto Assorted Fruit Twists
220g · £4.55/kg£1.00Swizzels Strawberries & Cream Squashies
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Mini Flumps
150g · £9.00/kg£1.35Haribo Starmix Tube
120g · £8.33/kg£1.00Melody Pops 4 Pack
60g · £20.83/kg£1.25Smarties Giant Tube
120g · £14.17/kg£1.70Cadbury Buttons Tube
70g · £23.57/kg£1.65Fini Smooth Raspberry Pencils
160g · £8.44/kg£1.35Fini Strawberries & Cream Pencils
160g · £8.44/kg£1.35Fini Rainbow Pencils
180g · £7.50/kg£1.35Riesen Dark Chocolate Chewy Toffee
140g · £10.71/kg£1.50Mentos Fruit 3pk
110g · £9.09/kg£1.00Trebor Spearmint Soft 4pk
180g · £8.33/kg£1.50Trebor Extra Strong Mints 4pk
170g · £8.82/kg£1.50Taveners Wine Gums
170g · £5.88/kg£1.00Taveners Mint Humbugs
170g · £5.88/kg£1.00Airwaves Menthol + Eucalyptus 3pk
40g · £37.50/kg£1.50Smint XL Peppermint
110g · £27.18/kg£2.99Extra Peppermint Sugar Free 3Pk
40g · £37.50/kg£1.50Extra Spearmint Sugar Free 3Pk
40g · £37.50/kg£1.50Toffifee
130g · £11.54/kg£1.50Poppets Toffee Cartons
40g · £19.75/kg£0.79Ferrero Grand Rocher
130g · £42.31/kg£5.50View all (59)