Cat Food
GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 4kg
4kg · £2.75/kg£11.00PURINA ONE Coat and Hairball Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.67/kg£7.25GO-CAT Kitten Chicken, Turkey and Milk Dry Cat Food 750g
750g · £5.67/kg£4.25WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 800g
800g · £5.56/kg£4.45PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g
800g · £9.38/kg£7.50Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 75% Chicken 750g
750g · £12.20/kg£9.15PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £10.00/kg£7.50PURINA ONE Kitten Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £10.00/kg£7.50GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.18/kg£6.35PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g
800g · £9.38/kg£7.50WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 800g
800g · £5.56/kg£4.45WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 800g
800g · £5.56/kg£4.45Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 75% Chicken with Salmon 750g
750g · £12.07/kg£9.05Scrumbles Complete Dry Food for Kittens & Queens 77% Chicken 750g
750g · £12.07/kg£9.05PERFECT FIT Senior 11+ Dry Cat Food Chicken 750g
750g · £6.00/kg£4.50WHISKAS Kitten 2-12 mnths Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.97/kg£7.55WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.97/kg£7.55WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.97/kg£7.55WHISKAS 1+ Dry LAMB Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.97/kg£7.55FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 2kg
2kg · £4.95/kg£9.90GO-CAT Indoor Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £5.67/kg£4.25GO-CAT Senior Chicken Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.18/kg£6.35GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.18/kg£6.35PERFECT FIT Junior/Kitten <1 Dry Cat Food Chicken 750g
750g · £7.13/kg£5.35PURINA ONE Indoor Turkey Dry Cat Food 750g
750g · £9.67/kg£7.25PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 2.8kg
2.8kg · £8.29/kg£23.20PURINA ONE Urinary Health Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.67/kg£7.25Sainsbury's Adult Complete Nutrition with Chicken Cat Food 1+ Years 2kg
2kg · £1.65/kg£3.30WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.97/kg£7.55IAMS for Vitality Kitten Food with Fresh Chicken 800g
800g · £8.31/kg£6.65Iams with Fresh Chicken 1+ Years 800g
800g · £8.31/kg£6.65Iams with Fresh Chicken 7+Years 800g
800g · £8.19/kg£6.55Iams 1+ Years With Ocean Fish 800g
800g · £8.31/kg£6.65GO-CAT Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g
750g · £5.07/kg£3.80Iams 7+ Years with Ocean Fish 800g
800g · £8.31/kg£6.65PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 3kg
3kg · £7.73/kg£23.20GO-CAT Senior Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g
750g · £5.40/kg£4.05GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £5.67/kg£4.25PURINA ONE Senior 7+ Salmon Dry Cat Food 2.8kg
2.8kg · £8.29/kg£23.20FELIX Doubly Delicious Beef, Chicken & Veg Dry Cat Food 2kg
2kg · £4.95/kg£9.90PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 2.8kg
2.8kg · £8.29/kg£23.20PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.67/kg£7.25Harringtons Adult with Freshly Prepared Chicken 2kg
2kg · £5.13/kg£10.25Lily's Kitchen Chicken with Tasty Veggies For Adult Cats 800g
800g · £15.25/kg£12.20Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Crunchy Snack Pockets Adult 1-7 Years 2kg
2kg · £2.20/kg£4.40PERFECT FIT Adult 1+ Dry Cat Food Chicken 750g
750g · £7.13/kg£5.35PERFECT FIT Adult 1+ Dry Cat Food Salmon 750g
750g · £7.13/kg£5.35PERFECT FIT Senior 7+ Dry Cat Food Chicken 750g
750g · £7.13/kg£5.35PURINA ONE Sensitive Turkey Dry Cat Food 2.8kg
2.8kg · £8.29/kg£23.20PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 3kg
3kg · £7.73/kg£23.20View all (314)
Cat Litter
Sainsbury's Recycled Wood Cat Litter 20L
20L · £0.62/L£12.45Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.90/L£8.95Sainsbury's Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.62/L£6.20Felight Cat Litter Freshener 300ml
300ml · £6.33/L£1.90Felight Ultra Clumping Cat Litter 6L
6L · £1.17/L£1 off£7.00£8.00Breeder's Choice Cat Litter 10L
10L · £0.55/L£1 off£5.50£6.50Sainsbury's Lightweight Cat Litter 20L
20L · £0.54/L£10.75Sainsbury's Premium Ultra Clumping Cat Litter 5L
5L · £1.36/L£6.80Petface Litter Tray 42cm
1pk · £6.10 each£6.10Petface Catkins Cat Litter Scoop
1pk · £1.10 each£1.10Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L
20L · £0.83/L£16.50Sainsbury's Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£6.60Felight Non Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£1 off£6.60£7.60Sainsbury's Cat Litter Liners x6
6pk · £0.25 each£1.50Sainsbury's Stamford Street Co. Cat Litter Non Clumping 10L
10L · £0.25/L£2.45
Dog Food
Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 350g
350g · £24.57/kg£8.60Good Boy Chewables Chicken Sticks Rawhide Free Dog Treats 5 pack 100g
100g · £31.00/kg£3.10Lily's Kitchen Scrumptious Duck with Venison Sausages 70g
70g · £54.29/kg£3.80Good Boy Pawsley & Co Chewy Lamb Strips 80g
80g · £32.50/kg£2.60Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Chicken 70g
70g · £37.14/kg£2.60Good Boy Pawsley & Co Succulent Pigs in Blankets 80g
80g · £35.00/kg£2.80Good Boy Pawsley & Co. Chicken Bites 65g
65g · £24.62/kg£1.60Sainsbury's Treats 8 Deli Sausages 60g
60g · £20.00/kg£1.20BAKERS Meaty Twists Medium Beef Dog Chews 180g
180g · £12.22/kg£2.20Good Boy Chicken Stick 15g
15g · £53.33/kg£0.80Webbox 6 Tasty Sticks with Chicken 30g (6 x 5g)
6pk · £46.67/kg£1.40Heavenly Liver Treats 50g
50g · £55.00/kg£2.75PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks
154g · £10.06/kg£1.55Good Boy Beef Stick 15g
15g · £53.33/kg£0.80Sainsbury's Training Dog Treats Rich In Chicken 125g
125g · £8.00/kg£1.00BAKERS Whirlers Bacon and Cheese Dog Treats 130g
130g · £10.77/kg£1.40Sainsbury's Treats 15 Meaty Rolls with Chicken, Beef and Liver 135g
135g · £4.44/kg£0.60Sainsbury's Festive Dogs Biscuit Selection 350g
350g · £15.71/kg£5.50Sainsbury's 3 Doggy Éclair Biscuits Baked Dog Treats
3pk · £1.83 each£5.50Sainsbury's 3 Doggy Doughnut Biscuits Baked Dog Treats
3pk · £1.33 each£4.00BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g
90g · £15.56/kg£1.40Sainsbury's Festive Dogs Cheesy Paw Biscuits 200g
200g · £13.75/kg£2.75Sainsbury's Festive Dog Christmas Tree Bites with Turkey 135g
135g · £12.96/kg£1.75Sainsbury's 6 Canine Cane Treats Baked Dog Treats
6pk · £0.92 each£5.50ADVENTUROS Strips Venison Dog Treats 90g
90g · £17.22/kg£1.55Tails.com Inner Vitality Superfood Bites Salmon with Carrot & Thyme 80g
80g · £37.50/kg£3.00Tails.com Inner Vitality Duck Cold-Pressed Rewards 70g
70g · £42.86/kg£3.00PEDIGREE® DENTASTIX™ Light Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks
5pk · £22.14/kg£1.55PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g
140g · £11.07/kg£1.55PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks
123g · £12.60/kg£1.55PEDIGREE SCHMACKOS Multi Mix Dog Treats Beef Poultry Lamb 20 Strips
20pk · £10.76/kg£1.55PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Chicken & Duck Chewy Cubes 130g
130g · £11.92/kg£1.55PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks
7pk · £12.60/kg£1.55PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Beef and Poultry 2 Chews
2pk · £8.89/kg£1.60PEDIGREE MARKIES Biscuits Mini Dog Treats 500g
500g · £5.70/kg£2.85PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Small Dog Treats 7 Sticks
7pk · £14.09/kg£1.55PEDIGREE® TASTY MINIS Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes 125g
125g · £12.40/kg£1.55PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks
5pk · £12.11/kg£1.55PEDIGREE JUMBONE Mini Small Dog Treats Beef and Poultry 4 Chews
4pk · £10.00/kg£1.60Misfits Twistos Dog Treats with Beef 105g
105g · £14.76/kg£1.55PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Chicken and Lamb 2 Chews
2pk · £8.89/kg£1.60PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 28 Sticks
28pk · £10.42/kg£7.50Frolic Misfits Wonky Chomp Adult Medium Dog Treats Beef 2 Stick 170g
170g · £9.12/kg£1.55PEDIGREE® JUMBONE Small Dog Treats Chicken and Lamb 4 Chews
160g · £10.00/kg£1.60PEDIGREE® DENTASTIX™ Light Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks
87g · £17.82/kg£1.55Freshpet DogJoy Wood Smoked Turkey Bacon Treats for Dogs 85g
85g · £58.82/kg£5.00Bonkers Zoomers Smoky Bacon Flavour 85g
85g · £21.76/kg£1.85Forthglade Calming Natural Soft Bite Treats 90g
90g · £27.78/kg£2.50Forthglade 5 Dental Sticks 185g
185g · £16.22/kg£3.00GOOD BOY Assorted Meaty Strips 300g
300g · £28.67/kg£8.60View all (357)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco 60 Unscented Poop Bags
60pk · £0.06 each£3.75Beco Poop Bags, Unscented, 270 Pack, Big, Strong and Leak-Proof
270pk · £0.04 each£12.00Petface 100 Training Pads for Puppies
100pk · £0.16 each£16.00Petface 30 Training Pads for Puppies
30pk · £0.20 each£6.00Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags
50pk · £27.17/kg£2.50Sainsbury's Dog Waste Bags x75
75pk · £0.03 each£2.35Petface Squeaky Tennis Ball
1pk · £1.40 each£1.40Petface Baby Dino Plush Dog Toy
1pk · £3.50 each£3.50Petface Buddies Hetty Highland Cow Dog Toy
1pk · £8.10 each£8.10Petface Shaggy Giraffe Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Dental Treat Dispenser Ball
1pk · £4.60 each£4.60Petface Alien Octopus Plush Dog Toy LRG
1pk · £10.00 each£10.00Petface Noodle Ram Plush Dog Toy
1pk · £8.30 each£8.30Petface Seriously Strong Rubber Ring
1pk · £5.95 each£5.95Petface Figure of 8 Rope Dog Toy - Orange
1pk · £2.95 each£2.95Petface 70cm Rope Dog Toy - Orange
1pk · £5.95 each£5.95Petface Toyz Rubber Balls Dog Toy
1pk · £2.40 each£2.40Little Petface Freddi Cord Toy
1pk · £4.50 each£4.50Petface Latex Loofah Dog Toy
1pk · £3.25 each£3.25Petface Furry Carrot
1pk · £4.85 each£4.85Petface Foodie Faces - Latex Apple Dog Toy
1pk · £2.95 each£2.95Petface Toyz Treat Ball on Rope
1pk · £5.95 each£5.95Petface Space Ball
1pk · £2.45 each£2.45Petface Hippo Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Tiger Plush Dog Toy
1pk · £3.50 each£3.50Petface Rafee Rabbit Crinkle Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Heston Hedgehog
1pk · £5.95 each£5.95Petface Gifting Carrot Plush Dog Toy
1pk · £4.60 each£4.60Petface Sitting Reindeer Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Honking Duck Dog Toy
1pk · £5.50 each£5.50Petface Tennis Balls 3 Pack
3pk · £0.75 each£2.25
Other Pet Needs
Petface Retractable Dog Lead
1pk · £10.00 each£10.00Petface Pet bowl 200ml
1pk · £1.30 each£1.30Petface Stainless Steel Dish Medium
1pk · £2.75 each£2.75Bugalugs Cat Cologne Papaya & Coconut 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Bugalugs No Rinse Cat Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 200ml
200ml · £42.50/L£8.50Petface Parlour Small Slicker Pet Brush
1pk · £5.80 each£5.80Good Boy Chompers 100% Natural Dental Toothbrush Large Dog 1pk 65g
65g · £24.62/kg£1.60Korbond Pet Hair Roller 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Korbond Pet Hair Roller Refills 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Petface Parlour Small Double Sided Pet Brush
1pk · £5.50 each£5.50Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Baby Powder Puppy Shampoo 500ml
500ml · £8.50/L£4.25Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml
1pk · £22.00/L£5.50Bugalugs Baby Fresh Shampoo 250ml
1pk · £22.00/L£5.50Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets
3pk · £2.52 each£7.55Bob Martin Clear Wormer Treatment for Cats & Kittens Over 12 Weeks Old 2 Tablets
2pk · £3.68 each£7.35FRONTLINE Plus Flea & Tick Treatment Cat 3 Pack
3pk · £8.63 each£25.90Itch Flea Spot-On Flea & Tick Treatment for Cats 1kg+ 3 x 0.5ml
3pk · £6.12 each£18.35Itch Flea Cat Spot-On Flea & Tick Treatment (1kg+) 1 Pack
1pk · £8.65 each£8.65Itch Wormer Double-Action Worming for Cat & Kittens 2 Tablets
2pk · £3.78 each£7.55YuMove Calming Care for Adult Cats 30 Capsules 12g
30pk · £0.58 each£17.30YuMOVE Joint Care for Senior Cats 60 Sprinkle Capsules 29g
60pk · £818.97/kg£23.75Bob Martin Clear 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50 mg 4 Tablets for Dogs
4pk · £2.94 each£11.75Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets
3pk · £2.68 each£8.05Bob Martin Clear Flea Tablets For Large Dogs Treatment x3 57mg
3pk · £2.85 each£8.55Bob Martin Clear Spot-On Flea & Tick Repellent Pipettes 6 x 1.5ml
6pk · £2.14 each£12.85Itch Flea Large Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (20-40kg) 1 Pack
1pk · £10.70 each£10.70Itch Flea Medium Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (10-20kg) 1 Pack
1pk · £10.15 each£10.15Itch Flea Small Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (2-10kg) 1 Pack
1pk · £9.65 each£9.65Itch Wormer Triple-Action Worming Dog 2 Tablets
2pk · £4.28 each£8.55Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent
1pk · £5.40 each£5.40Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £10.70 each£10.70Bob Martin Clear Treatment 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50mg Tablets for Dogs 2 Tablets
2pk · £4.28 each£8.55Bob Martin Clear Plus 268mg / 241.2mg Spot-On Solution for Large Dogs Fipronil 1 Pipette
1pk · £12.30 each£12.30YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 120 Tasty Tablets 106g
120pk · £282.55/kg£29.95YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 120 Tasty Tablets 114g
120pk · £375.44/kg£42.80YuMOVE Skin & Coat Care Itching for All Dogs 250ml
250ml · £85.60/L£21.40Pooch & Mutt Wellbeing Skin & Coat Salmon Oil 500ml
500ml · £25.70/L£12.85Frontline Plus Flea & Tick Treatment Small Dog (2-10kg) 1 Pack
1pk · £12.30 each£12.30Frontline Plus Spot-On Dog M 10-20kg
1pk · £13.40 each£13.40Frontline Plus Spot-On Dog L 20-40kg
1pk · £14.45 each£14.45FRONTLINE Plus Flea & Tick Treatment Cat 1 pack
1pk · £9.70 each£9.70YuMOVE Joint Care Daily Bites for Senior Dogs 60 Tasty Bites 150g
60pk · £157.00/kg£23.55YuMOVE Joint Care Daily Bites for Adult Dogs 60 Tasty Bites 150g
60pk · £2.38/kg£21.40YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 80 Tasty Tablets 76g
80pk · £450.66/kg£34.25YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 80 Tasty Tablets 70.5g
80pk · £334.04/kg£23.55Bugalugs Soothing Ear Cleaner 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Beaphar Salmon Oil 430ml
430ml · £18.72/L£8.05YuMove Digestive Care for All Dogs 60 Tablets 49g
60pk · £283.67/kg£13.90Frontline Wormer 2 XL Flavoured Tablets for Dogs
2pk · £10.70 each£21.40View all (101)