Sweets
Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £18.83/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £21.99/kg£4.20Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g · £10.91/kg£1.20The Traitors Chews 120g
120g · £10.00/kg£1.20Pick 'N' Mix Station Red Mix 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Swizzels Squashies Cherry Cola Flavour Drumstick 120g
120g · £10.00/kg£1.20Chupa Chups The Best of 10 Assorted Flavour Lollipops 120g
120g · £12.50/kg£1.50Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Chooee 200g Strawberry Super Mix
200g · £6.00/kg£1.20HARIBO Roulette 6 x 25g
6pk · £10.00/kg£1.50HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Swizzels Sour Atomix Refreshers Sour Fruit Flavour Chews 110g
110g · £10.91/kg£1.20Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g
4pk · £12.50/kg£1.50HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Fox's Glacier Fruits 200g
200g · £6.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Sour Patch Kids 350g
350g · £9.43/kg£3.30HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £8.52/kg£3.00HARIBO Starmix Multipack Bag 352g
352g · £8.52/kg£3.00Barratt Sweet Shop Monster Edition Dracula Wham Scary Chews 260g
260g · £9.23/kg£2.40Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g
225g · £10.67/kg£2.40HARIBO Strawberry Softies 140g
140g · £8.57/kg£0.30 off£1.20£1.50HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g
160g · £11.25/kg£1.80Swizzels Spooky Eyeball Double Lollies 130g
130g · £9.23/kg£1.20Vidal Monster Mix Jelly 150g
150g · £8.00/kg£1.20Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £12.59/kg£1.80HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50HARIBO Tangfastics Drum 1kg
1kg · £7.20/kg£7.20HARIBO Starmix Drum 1kg
1kg · £7.20/kg£7.20MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.11/kg£1.50Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.91/kg£1.20Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g
150g · £8.00/kg£0.42 off£1.20£1.62Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20MAOAM Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50HARIBO Giant Strawbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g
9pk · £11.98/kg£1.80Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £6.94/kg£1.20Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g
10pk · £12.00/kg£1.80Chooee 200g Cheery Fruttys
200g · £6.00/kg£1.20Chooee 200g Disco Stix
200g · £6.00/kg£1.20Candy Realms Sour Dummies 190g
190g · £6.32/kg£1.20Taveners Mint Humbugs 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Liquorice Allsorts 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Wine Gums 165g
165g · £7.27/kg£1.20View all (161)
Chocolate
Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £14.28/kg£7.14Maltesers & Friends 7 x 196g
7pk · £3.50/kg£4.80Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £25.00/kg£6.00Galaxy Mini Caramel & Milk Chocolate Bars 260g Pouch
260g · £18.46/kg£4.80Milky Way Chocolate Fun Size Bars Multipack 14 x 15.5g
227g · £15.86/kg£3.60Mars Mulitpack Funsize Chocolate Bars 14 x 18g
275g · £13.09/kg£3.60Treat Stop Minis Creamy & Smooth Milk 100g
100g · £12.00/kg£1.20Baileys 140g Chocolate Nut Mix
140g · £30.00/kg£4.20Cadbury 4pk Dairy Milk
108.8g · £22.06/kg£2.40Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Cadbury 4pk Wispa
94.8g · £25.32/kg£2.40Nestlé 5 Variety Pack 218g
218g · £16.51/kg£3.60Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £16.13/kg£2.58Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g
4pk · £3.84/kg£2.58Cadbury 4x21.5g Curly Wurly
86g · £20.93/kg£1.80Aero Peppermint Chocolate 108g
4pk · £18.33/kg£0.36 off£1.98£2.34Cadbury 4x18g Freddo
72g · £25.00/kg£1.80Daim 3pk .
84g · £23.57/kg£1.98Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)
3pk · £14.35/kg£0.36 off£1.98£2.34Cadbury 7x26.1g Crunchie
182.7g · £16.42/kg£3.00Cadbury 7x27.2g Dairy Milk
190.4g · £15.76/kg£3.00Cadbury Starbar Chocolate Bar 7 Pack Multipack (7 x 37g) 259 g
259g · £11.58/kg£3.00Kinder 8pk Chocolate
100g · £19.80/kg£1.98Kitkat Milk Chocolate 124.5g
41pk · £14.63/kg£1.80Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)
3pk · £20.00/kg£2.58Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g
4pk · £5.38/kg£2.58Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g
4pk · £2.83/kg£2.58Frys 3pk Turkish Delight
153g · £12.94/kg£1.98Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £4.03/kg£2.58Milkybar 72g (6 x 12g)
6pk · £25.00/kg£1.80Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo
78g · £23.08/kg£1.80Cadbury 4x22g Fudge
88g · £20.45/kg£1.80Kinder 6pk Snack Bar
126g · £17.62/kg£2.22Frys 3pk Chocolate Cream
147g · £13.47/kg£1.98Cadbury 5pk Twirl
107.5g · £22.33/kg£2.40Toffee Crisp Bars 9 x 31g (279g)
9pk · £13.76/kg£3.84Kitkat Milk Chocolate 288g
9pk · £13.33/kg£3.84Kitkat Milk Chocolate 332g
41pk · £11.56/kg£3.84Fry's Peppermint Cream 3 Pack 147g
3pk · £13.47/kg£1.98Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)
4pk · £14.52/kg£1.80Cadbury Twirl Bars 9 x 21.5g (193.5g)
9pk · £15.50/kg£3.00Cadbury 4pk Boost
126g · £19.05/kg£2.40Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Cadbury 4pk Crunchie
104g · £23.08/kg£2.40Cadbury 4pk Flake
£2.40Cadbury 4pk Picnic
128g · £18.75/kg£2.40Kitkat Milk Chocolate 128g
4pk · £14.06/kg£1.80Cadbury 4pk Double Decker
149.2g · £16.09/kg£2.40Lion White 120g (4 x 30g)
4pk · £15.00/kg£1.80Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)
24pk · £17.00/kg£5.10View all (314)