Tomatoes & Peppers
Morrisons Loose Red Pepper
1pk · £0.95 each£0.95
Onions & Leeks
Morrisons Red Onions 3pk
3pk · £0.48 each£1.45Morrisons Onions 3pk
3pk · £0.48 each£1.45Morrisons Salad Onions
1pk · £1.05 each£1.05
Potatoes
Morrisons Baby Potatoes 1kg
1kg · £1.75/kg£1.75
Garlic, Ginger, Herbs, Spices
Morrisons Garlic 4pk
4pk · £0.26 each10% off£1.04£1.15
Prepared Vegetables
Blue Dragon Mixed Pepper Stir Fry Veg 320g
320g · £7.97/kg£2.55
Broccoli & Cauliflower
Morrisons Tenderstem Broccoli 200g
200g · £13.75/kg£2.75
Carrots & Root Vegetables
Morrisons Carrots 500g
500g · £1.50/kg£0.75
Other Vegetables
Morrisons Medium Pumpkin
1pk · £2.20 each£2.20Morrisons Munchkin Pumpkins
1pk · £1.15 each£1.15