Lettuce & Salad Bags
Morrisons Little Gem Lettuce
1pk · £1.38 each£1.38Morrisons Baby Leaf Salad 90g
90g · £15.56/kg£1.40Morrisons Rocket & Baby Leaf Salad 70g
70g · £20.00/kg£1.40
Dressings & Croutons
Morrisons Honey Mustard Dressing 175ml
170ml · £11.18/L£1.90Heinz Salad Cream 425g
425g · £8.19/kg20% off£3.48£4.35Pizza Express Caesar Dressing 235ml
235ml · £12.43/L20% off£2.92£3.65
Tomatoes
Morrisons Salad Tomatoes 6pk
6pk · £0.18 each£1.10
Cucumbers
Morrisons Whole Cucumber
1pk · £1.05 each£1.05
Avocados
Morrisons Ready To Eat Avocados
2pk · £1.00 each£2.00
Peppers
Morrisons Savers Salad Peppers 3pk
3pk · £0.67 each£2.00Morrisons Loose Red Pepper
1pk · £0.95 each£0.95
Spring Onions & Celery
Morrisons Salad Onions
1pk · £1.05 each£1.05
Chilli, Ginger & Garlic
Morrisons Garlic 4pk
4pk · £0.26 each10% off£1.04£1.15