Chocolate Boxes & Gifts
Terry's Orange Milk Chocolate Ball 145g
145g · £17.03/kg15% off£2.47£2.90Lindt Gold Reindeer Milk Chocolate 100g
100g · £52.00/kg£5.20Maltesers White Box 88g
88g · £47.73/kg£4.20Cadbury Biscoff Filled Centres 3pk
101g · £37.81/kg£3.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90g
90g · £42.22/kg£3.80M&Ms Mini Crispy Santas 55g
55g · £38.18/kg£2.10Cadbury Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £34.33/kg£1.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70g
70g · £37.14/kg£2.60Maltesers 110g
110g · £34.55/kg£3.80Quality Street 220g
220g · £17.05/kg£3.75Ferrero Rocher 3pk 67g
38g · £54.67/kg£2.05Kinder Chocolate Mini Figures Multipack 6 x 15g (90g)
90g · £33.89/kg£3.05Kinder Chocolate Small Bars Multipack 10 x 12.5g (125g)
125g · £18.40/kg£2.30Lindt Lindor Christmas Milk Chocolate Mini Truffles Bag 80g
80g · £43.13/kg£3.45Cadbury Puds Egg 35g
35g · £32.86/kg£1.15Cadbury Christmas Selection 125g
125g · £25.60/kg£3.20Cadbury Minis Puds 73g
73g · £35.62/kg£2.60M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £39.66/kg£1.15Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £35.38/kg£2.30Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £35.59/kg£2.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Snow Balls 74g
74g · £35.14/kg£2.60Cadbury Roses Pouch 270g
270g · £27.78/kg£7.50Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
70g · £49.29/kg£3.45Cadbury Stocking Selection Box 174g
174g · £29.89/kg£5.20Galaxy Chocolate Large Christmas Selection Box 234g
234g · £28.85/kg£6.75After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £17.33/kg£5.20Lindt Lindor Truffles Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffle Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Celebrations 300g
300g · £23.00/kg£6.90Cadbury Roses Carton 240g
240g · £26.46/kg£6.35Ferrero Rocher 200g 16pk
200g · £40.25/kg£8.05Guylian Seashells 250g
250g · £34.60/kg£8.65Cadbury Milk Tray 312g
312g · £25.00/kg£7.80Quality Street Matchmakers Mint 110g
110g · £20.91/kg£2.30Kinder Surprise 20g
20g · £82.50/kg£1.65
Chocolate Bars
Cadbury Dairy Milk Marvellous Smashables Jelly Popping Candy Chocolate 160g
160g · £21.56/kg£3.45Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £21.25/kg£2.55Galaxy Caramel 135g
135g · £18.15/kg£2.45Terry's Chocolate Orange Popping Candy 147G
147g · £19.73/kg£2.90Lindt Excellence Dark 70% 100g
100g · £43.50/kg£4.35Kinder Chocolate Single Medium Bar 21g
21g · £45.24/kg£0.95Yorkie Milk Duo 72g
72g · £23.61/kg£1.70Star Bar 49g
49g · £26.53/kg£1.30Cadbury Dairy Milk 45g
45g · £28.89/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Caramel 45g
45g · £28.89/kg£1.30Lindor Treat Bar 38g
38g · £46.05/kg£1.75Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
49g · £26.80/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Galaxy Milk 42g
42g · £34.52/kg£1.45Galaxy Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar 114g
114g · £21.49/kg£2.45Cadbury Dairy Milk Block 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Freddo Bar 18g
18g · £33.33/kg£0.60Yorkie Original 46g
46g · £28.26/kg£1.30Nestlé Yorkie Raisin & Biscuit 44g
44g · £28.41/kg£1.25Aero Delightful Peppermint 36g
36g · £31.94/kg£1.15Cadbury Wispa 36g
36g · £36.11/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £28.89/kg£1.30Wispa Gold 48g
48g · £27.08/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £23.18/kg£2.55Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £43.50/kg£4.35Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Kinder Chocolate Bars 42g
42g · £21.90/kg20% off£0.92£1.15Cadbury Wholenut Block 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Cadbury Twirl Orange 43g
43g · £30.23/kg£1.30Cadbury Fudge 22g
22g · £27.27/kg£0.60Milkybar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Peppermint Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Milk Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Wispa Duo 47.4g
47g · £36.92/kg£1.75Cadbury Boost Duo 63g
63g · £27.78/kg£1.75Double Decker Duo 74.6g
75g · £23.46/kg£1.75Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £37.22/kg£3.35Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £17.28/kg10% off£3.11£3.45Mars Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar with Fudge Pieces 40g
40g · £28.75/kg£1.15Snickers Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £28.75/kg£1.15Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £32.41/kg£1.75Hershey's Cookies 'n' Creme 90g
90g · £23.89/kg£2.15Galaxy Ripple Milk Chocolate Snack Bar 30g
30g · £45.00/kg£1.35Galaxy Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian 100g
100g · £19.60/kg20% off£1.96£2.45Reese Peanut Butter Bar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Hazelnut Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
66g · £21.97/kg£1.45Cadbury Starbar Chocolate Bar 74g
74g · £23.65/kg£1.75Yorkie Brownie Duo
72g · £20.83/kg£1.50Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g
105g · £21.90/kg10% off£2.30£2.55View all (128)
Chocolate Pouches & Bags
Reeses Popped Snack Mix 113g
113g · £30.53/kg£3.45Hershey Reeses Mini Pouch 90g
90g · £29.44/kg£2.65Reeses Pieces King Size 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Cup 43g
42g · £28.57/kg£1.20Reese's King Size Caramel Big Cup 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Dipped Peanuts Pouch 90g
90g · £25.56/kg£2.30Morrisons Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £15.00/kg£2.25Morrisons Chocolate Coated Peanuts 150g
150g · £15.00/kg£2.25Reeses White 2 Cup 39g
39g · £25.64/kg£1.00Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 91g
90g · £45.00/kg£4.05Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £25.50/kg£2.55Munchies Pouch 104g
104g · £18.85/kg15% off£1.96£2.30Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230g
230g · £30.00/kg£6.90Smarties Hexatube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Buttons 40g
40g · £32.50/kg£1.30Poppets Chewy Toffee 39g
39g · £29.49/kg£1.15Maltesers Teasers 100g
100g · £20.70/kg10% off£2.07£2.30M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £20.28/kg15% off£2.17£2.55Little Rolo 103g
103g · £22.33/kg£2.30Milkybar Buttons Bag 94g
94g · £19.57/kg20% off£1.84£2.30Aero Peppermint Bubbles 92g
92g · £25.00/kg£2.30Buchanan's Delectable Chocolate Dipped Fudge 120g
120g · £15.83/kg£1.90Buchanan's Luxuriously Smooth Milk Chocolate Caramels 110g
110g · £17.27/kg£1.90M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag 115g
115g · £20.78/kg10% off£2.39£2.65M&Ms Peanut 45g
45g · £32.22/kg£1.45Revels Milk Chocolate with Raisins Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.66/kg10% off£2.39£2.65Galaxy Minstrels Pouch 195g
195g · £20.77/kg£4.05M&Ms Chocolate Pouch 112g
112g · £21.34/kg10% off£2.39£2.65M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £18.93/kg20% off£2.12£2.65Maltesers 93g
93g · £28.49/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Oreo Bites 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Twirl Bite Size Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury White Giant Buttons 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bournville Buttons Chocolate 100g
100g · £32.00/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100 Gr
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £25.50/kg£2.55Galaxy Minstrels Standard Pouch 118g
118g · £20.25/kg10% off£2.39£2.65M&Ms Peanut More to Share 200g
200g · £17.00/kg15% off£3.40£4.00Maltesers Pouch 158g
158g · £20.70/kg15% off£3.27£3.85Maltesers White 30g
30g · £45.00/kg£1.35Maltesers White 74g
74g · £34.46/kg£2.55Morrisons Chunk Chocolate Honeycomb Corn Crunch 140g
140g · £22.86/kg£3.20Aero Bubble Caramel Pouch 92g
92g · £21.30/kg15% off£1.96£2.30Cadbury Eclairs 110g
110g · £11.82/kg£1.30Aero Bubbles Milkybar Pouch Bag 92g
920g · £2.77/kg£2.55View all (62)
Sweets
Fruit-tella Berries & Cherry 300g
300g · £10.67/kg£3.20Haribo Tangfastics Bag 175g
175g · £9.14/kg£1.60Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Skittles Fruit Pouch 136g
136g · £13.97/kg£1.90HARIBO Tangfastics Tube 120g
120g · £14.58/kg£1.75Haribo Star Mix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Werthers Original 135g
135g · £13.33/kg£1.80Rowntree Randoms 150g
150g · £13.67/kg£2.05Jelly Tots Pouch 150g
150g · £13.67/kg£2.05Juicy Drop Gummies 57g
67g · £26.12/kg£1.75Maoam Stripes 140g
140g · £11.79/kg£1.65Maoam Pinball 140g
140g · £11.43/kg£1.60Swizzels Refreshers Lemon Flavour Chewy Sweets with Fizzy Sherbet Centre 100g
100g · £14.40/kg£1.44Maoam Joystixx Bag 140g
140g · £11.43/kg£1.60Morrisons Butter Mintoes 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Morrisons Mint Humbugs 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Fruit Sherbets 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Strawberry Laces 65g
65g · £15.38/kg£1.00Morrisons Rainbow Belts 65g
65g · £15.38/kg£1.00SweetZone Tangy Mix 200g
200g · £9.50/kg£1.90Sweet Taste of the USA 200g
200g · £18.75/kg£3.75Rowntrees Randoms Juicers 140g
140g · £16.07/kg£2.25Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Fruit Pastilles Vegan Pouch 143g
143g · £14.34/kg£2.05HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Mixed Vegan Bag 150g
150g · £13.67/kg£2.05Rowntrees Fruit Gums Vegan Pouh 150g
150g · £13.67/kg£2.05Candy Kitten Strawberry 140g
140g · £22.86/kg£3.20So Sweet Cup 235g
225g · £14.23/kg£3.20Sour Cup 135g
225g · £14.24/kg£3.20Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g
140g · £22.86/kg£3.20Skittles Vegan Sweets Dessert Flavoured Treat Bag 152g
152g · £12.17/kg£1.85Skittles Crazy Sour Sweets 136g
136g · £13.97/kg£1.90Starburst Original Fruits 138g
138g · £13.77/kg£1.90Candy Kittens Shox Gourmet Sours 140g
140g · £22.86/kg£3.20Buchanan's Melt in the Mouth Mint Crumbles 140g
140g · £14.64/kg£2.05Buchanan's Scrumptiously Sticky Treacle Toffee 120g
120g · £17.08/kg£2.05Swizzels Double Lollies 80g
80g · £18.13/kg£1.45Swizzels Drumstick Squashies Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Swizzels Drumstick Squashies Bubblegum Flavour 140g
140g · £11.79/kg£1.65Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Juicy Drop Gummy Dipperz
96g · £23.96/kg£2.30Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g
60g · £16.67/kg£1.00Skittles Giants Gooey 125g
125g · £15.20/kg£1.90HARIBO Nostalgix 160g
175g · £9.14/kg£1.60Swizzels Squashies Cherry Cola Flavour Drumstick 140g
140g · £9.43/kg20% off£1.32£1.65Skittles Citrus 136g
136g · £13.97/kg£1.90Rowntree's Fruit Pastilles Squidgers Sweets Sharing Bag 120g
120g · £19.17/kg£2.30View all (126)
Chewing Gum & Mints
Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Polo Original Mint Tube 34g
34g · £32.35/kg£1.10Extra Cool Breeze S/Free 15g
14g · £75.00/kg£1.05Hubba Bubba Tape Strawberry 57g
56g · £40.18/kg£2.25Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £44.79/kg£2.15Extra White 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra Strawberry Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Extra White Bottle 64g
46pk · £0.07 each£3.30Extra White Bubblemint 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra White Bubblemint Sugarfree Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Soft Bubble Gum
28g · £17.86/kg£0.50Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £43.88/kg£2.15Airwave Menthol 46pk
46pk · £0.07 each£3.30Smint Spearmint Tin 50 pieces
8pk · £0.26 each£2.05Smint XXL Peppermint Tin 35g
8pk · £0.26 each£2.05Chupa Chups Big Babol Blue Raspberry Flavour Soft Bubble Gum 6 Pieces 27.6g
28g · £23.21/kg£0.65Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £67.31/kg£1.05Mentos Mint 150g
150g · £11.67/kg£1.75Mentos Chewy Dragees Discovery 37.5g
41g · £28.05/kg£1.15Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Strawberry 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Ice Breakers Sours Strawberry & Mixed Berry 42g
42g · £54.76/kg£2.30Ice Breakers Sours Watermelon Green Apple 42g
42g · £54.76/kg£2.30Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £63.69/kg£1.00Mentos 35 Gum Pure Fresh Fresh Mint 70g
70g · £41.43/kg£2.90Mentos 35 Gum Pure Fresh Tropical Flavour 70g
70g · £41.43/kg£2.90Mentos 35 Gum Pure Fresh Spearmint 70g
70g · £41.43/kg£2.90Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £64.10/kg£1.00Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Tic Tac Two Lime Strawberry Flavours 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Hi-chew Blue Raspberry 50g
50g · £23.00/kg£1.15Extra Clean Spearmint Bottle 73g
73g · £45.21/kg£3.30Extra Clean Spearmint 17g
17g · £61.76/kg£1.05Extra Hydro Peppermint 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Chill Watermelon 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Hydro Peppermint 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Extra Chill Watermelon 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Mentos Feeling Berry Good Bag 160g
160g · £15.94/kg£2.55Trebor Extra Strong Peppermint 41.3g
43g · £26.74/kg£1.15Trebor Softmints Spearmint 44.9g
1pk · £1.05 each£1.05Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05