Bread
Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
600g ¡ £3.42/kg£2.05Warburtons Medium Sliced Wholemeal Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons The True Taste of Wholemeal Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70Warburtons Half & Half Medium Bread 800g
800g ¡ £1.59/kg£0.43 off£1.27£1.70Part-Baked Bread 6 Dinner Rolls 300g
6pk ¡ £0.25 each£1.50Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g ¡ £3.00/kg£2.40Warburtons Seeds & Grains Our Dough 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30
Croissants & Breakfast
Asda The Bakery 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 280g
8pk ¡ £0.24 each£1.95Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
4pk ¡ £0.39 each£1.55Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk ¡ £0.38 each£2.30Asda The Bakery Chocolate Hazelnut Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Warburtons 6 Pancakes
6pk ¡ £0.25 each£1.50Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk ¡ £0.41 each£2.45Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk ¡ £1.45 each£1.45
Buns & Rolls
Warburtons 4 Large Sliced Rolls
4pk ¡ £0.53 each£2.10Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.78 each£3.10
Wraps, Pittas & Naans
Mission Wraps Original 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g
326g ¡ £6.90/kg£2.25Asda 2 Garlic & Coriander Naans
2pk ¡ £0.50 each£1.00
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk ¡ £0.62 each£3.70
Small Cakes & Treats
Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.14 each£0.40 off£2.80£3.20Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk ¡ £0.54 each£4.35Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g
5pk ¡ £0.45 each£2.25Asda The Bakery 15 Chocolate Cluster Mini Bites
15pk ¡ £0.21 each£3.20Asda The Bakery 6 Fluffy Victoria Sponge Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Brompton House Fantasy Brownies 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk ¡ £0.49 each£4.90Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x10
10pk ¡ £0.49 each£4.90Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk ¡ £0.48 each£1.90Mr Kipling 8 French Fancies
8pk ¡ £0.46 each£3.70The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk ¡ £0.63 each£2.50The Bakery at ASDA Lemon Drizzle Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.78 each£3.10The BAKERY at ASDA 16 Double Chocolate Mini Muffins
16pk ¡ £0.19 each£0.40 off£3.10£3.50Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10Krispy Kreme 8 Original Glazed Bites Doughnuts Bites
1pk ¡ £6.25 each£6.25
Scones & Teacakes
Real Lancashire Eccles Cakes
4pk ¡ £0.74 each£2.95Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.33 each£0.42 off£1.33£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk ¡ £0.28 each£1.65
Whole Cakes
Asda Exceptional Victoria Sponge Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60
Savoury Pies
Asda Mini Pork Pies 100g
2pk ¡ £0.83 each£1.65Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g ¡ £15.71/kg£2.20
Seasonal Bakery
Dinosaur Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.10 each£1.10Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk ¡ £0.59 each£3.55