Duchy Organic Fairtrade Bananas 6s
1pk · £2.35 each£2.35Duchy Organic Blueberries 125g
125g · £25.60/kg£3.20Duchy Organic Carrots 700g
700g · £2.57/kg£1.80Duchy Organic British Free Range Eggs Large 6s
1pk · £4.20 each£4.20Duchy Organic Sweet Potatoes 700g
700g · £5.14/kg£3.60Duchy Organic Houmous 200g
200g · £12.00/kg£2.40Duchy Organic British Free Range Medium Eggs 6s
1pk · £3.70 each£3.70Duchy Organic Salad Onions Bunch Each
1pk · £1.50 each£1.50Duchy Organic Semi-Skimmed Milk 2 pints 1.136litre
1.14L · £2.16/L£2.45Duchy Organic British Beef Mince 12% Fat 500g
500g · £19.20/kg£9.60Duchy Organic Finely Sliced Roast Ham 90g
90g · £56.67/kg£5.10Duchy Organic British Chestnut Mushrooms 250g
250g · £12.00/kg£3.00Duchy Organic Chickpeas in Water 410g
246g · £6.10/kg£1.50Duchy Organic Roast Chicken Slices 80g
80g · £63.75/kg£5.10Duchy Organic Chopped Tomatoes in Juice 400g
400g · £5.00/kg£2.00Duchy Organic 12 British Beef Meatballs 300g
300g · £20.00/kg£6.00Duchy Organic Cooked Beetroot 250g
250g · £5.80/kg£1.45Duchy Organic Pure Clear Honey 340g
340g · £13.24/kg£4.50Duchy Organic Long Grain Rice 500g
500g · £5.90/kg£2.95Duchy Organic Baked Beans in Tomato Sauce 420g
420g · £3.10/kg£1.30Duchy Organic Extra Mature Cheddar Cheese Strength 5 350g
350g · £16.29/kg£5.70Duchy Organic Frozen Petits Pois 500g
500g · £5.80/kg£2.90Duchy Organic Frozen Garden Peas 500g
500g · £5.20/kg£2.60Duchy Organic Frozen Sweetcorn 500g
500g · £5.00/kg£2.50Duchy Organic Frozen Vegetable Mix 750g
750g · £4.73/kg£3.55Duchy Organic Frozen Leaf Spinach 500g
500g · £5.00/kg£2.50Duchy Organic Houmous 300g
300g · £11.00/kg£3.30