Cat Food
Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90Bonkers Purrpops Chicken 22.4g
22.4g · £75.89/kg£1.70Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Felix Goody Bag Seaside Salmon, Pollock & Trout Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00HiLife Cat Freeze Dried Salmon Treats 30g
30g · £200.00/kg£6.00Webbox Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
20pk · £0.32 each£6.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50FELIX Goody Bag Original Chicken, Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Bonkers Cat Treats Catnip Chick N' Cheddar 180g
180g · £23.61/kg£4.25Boost Natural Salmon Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Boost Natural Chicken Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Waitrose Festive Cat Treat Cracker 150g
150g · £20.00/kg£3.00Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Dreamies Creamy Chicken Cat Treats 4x10g
40g · £47.50/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £30.75/kg30% off£1.23£1.75Waitrose Packed Pockets, Chicken and Cheese 65g
65g · £18.46/kg£1.20Waitrose Packed Pockets with Salmon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Waitrose Christmas Deli Sticks for Cats 50g
50g · £35.00/kg£1.75Dreamies Christmas Gift Variety Stocking Adult Cat Treats 150g
150g · £31.33/kg£4.70Felix Winter Mix Goody Bag Cat Treats 60g
60g · £28.33/kg£1.70Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Turkey & Salmon 60g
60g · £31.67/kg£1.90Scrumbles Dental Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3x200ml
600ml · £9.17/L£5.50Scrumbles Calming Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g
140g · £25.71/kg40% off£3.60£6.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Blink! Chicken Selection in Jelly 8x85g
680g · £16.32/kg£11.10FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g
2.4kg · £1.74/kg30% off£4.17£5.95Essential Chunks in Jelly with Chicken 400g
400g · £2.88/kg£1.15GOURMET Perle Ocean Collection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Mixed in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90Gourmet Soup Royale Meat Selection 6x45g
270g · £14.44/kg£3.90Sheba Fresh & Fine Wet Cat Food Gravy Pouches Tuna & Cod 6x50g
300g · £10.67/kg2 for £5.40£3.20Encore Cat Tin Multipack Chicken Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Whiskas 7+ Poultry Feast Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 40x85g
3.4kg · £5.12/kg£17.40View all (177)
Cat Litter
Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20Waitrose Ultra Clumping Cat Litter 8litre
8L · £1.22/L£9.80
Dog Food
Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Classic Dinners Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Lily's Kitchen Grain-Free Recipes Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Winalot Meaty Chunks in Gravy Selection 40x100g
4kg · £3.75/kg15% off£15.00£17.65Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Pedigree Dog Food Pouches Mixed Selection in Gravy 40x100g
4kg · £4.34/kg£17.35Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 12x385g
4.62kg · £3.70/kg£17.10Butcher's Healthy Heart Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.50/kg2 for £15.60£9.90Marleybones Wet Dog Food Variety Pack 4x390g
1.56kg · £10.38/kg£16.20Encore Chicken Broth Selection Dog Tins 8x156g
1.25kg · £12.46/kg£15.55Barking Heads Wet Dog Food Multipack 6x300g
1.8kg · £8.67/kg£15.60Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6x412g
2.47kg · £5.72/kg£14.15Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Duck & Turkey Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Lamb & Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Waitrose Variety Selection in Jelly & Gravy 12x400g
4.8kg · £2.49/kg£11.95Naturo Adult Dog Grain Free Poultry Selection Trays 6x400g
2.4kg · £4.88/kg£11.70Naturo Adult Dog Food with Rice Variety Pack 6x400g
2.4kg · £4.88/kg£11.70Norsh Comfort Classics 4x390Each
1.56kg · £7.50/kg£11.70Norsh Grain Free Dinners 4x390Each
1.56kg · £7.50/kg£11.70Lily's Kitchen Grain Free Dinners Trays Multipack 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Lily's Kitchen Weekend Favourites Multipack 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Waitrose Chicken with Game in Jelly 400g
400g · £3.25/kg£1.30Naturo Variety Pack in Herb Jelly 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Naturo Variety Pack in Gravy 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Butcher's Lean & Tasty Low Fat Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.50/kg2 for £15.60£9.90Cesar Fresh Bowls Chicken & Duck Selection in Gravy 6x85g
510g · £13.98/kg25% off£7.13£9.50Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Gravy 6x400g
2.4kg · £3.90/kg£9.35Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Scrumbles Meaty Wet Dog Food 6x150g
900g · £10.06/kg£9.05Butcher's Simply Gentle Dog Food Tins 6x390g
2.34kg · £3.72/kg£8.70Cesar Country Stew Wet Dog Food Trays Special Selection 8x150g
1.2kg · £5.38/kg25% off£6.45£8.60Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8x150g
1.2kg · £5.38/kg25% off£6.45£8.60Harrington's Superfoods Salmon Tray 400g
400g · £6.00/kg£2.40Butcher's Recipes Dog Food in Gravy Variety Pack 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Butcher's Tripe Loaf Recipes 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Essential Terrine With Chicken 150g
150g · £5.33/kg£0.80Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Jelly 12x100g
1.2kg · £5.25/kg£6.30Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g
1.02kg · £6.23/kg£6.35WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g 1200g
1.2kg · £5.17/kg£6.20WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £5.17/kg£6.20Winalot Grain Free Meaty Chunks in Jelly Selection 12x100g
1.2kg · £5.17/kg£6.20essential Waitrose & Partners Variety Pack of Chunks in Gravy 6x400g
2.4kg · £2.48/kg£5.95Marleybones Lush Lamb Wet Dog Food 390g
390g · £10.77/kg£4.20Forthglade British Lamb 150g
150g · £11.33/kg£1.70Lily's Kitchen Halloween Hocus Pocus Stew 400g
400g · £10.50/kg£4.20Marleybones Chic Chicken Wet Dog Food 390g
390g · £10.77/kg£4.20Lily's Kitchen Lamb Hotpot Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Senior Recipe Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15View all (209)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags with Handles Mint Scented 120Each
120pk · £0.06 each£7.20Good Boy Degradable Poo Bags 100s
100pk · £0.02 each£1.50Zoon Ultrabounce Zoon Ball 6cm 1s
1pk · £3.60 each£3.60Beco Rough & Tough Recycled Dog Toy Seagull 1Each
1pk · £14.40 each£14.40Good Boy Ball on Rope Toy 1Each
1pk · £7.20 each£7.20
Other Pet Needs
Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Luxury Papaya and Coconut Cologne 200ml
200ml · £31.20/L20% off£6.24£7.80Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00YuMove Joint Care Daily Bites Adult Dogs 0.15Kg
150g · £115.20/kg20% off£17.28£21.60YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each
1pk · £21.60 each20% off£21.60£27.00Marleybones Gut Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00Marleybones Joint Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00YuMOVE Joint Care Tablets for Adult Dogs 80Each
1pk · £19.20 each20% off£19.20£24.00YuMOVE Joint Care Tablets for Senior Dogs 80Each
1pk · £28.80 each20% off£28.80£36.00Peckish Complete Seed & Nut Mix 1.7Kg
1.7kg · £3.24/kg£5.50Peckish No Grow 1.7Kg
1.7kg · £4.44/kg£7.55PK Extra Goodness Nuggets 50Each
1pk · £6.00 each£6.00Peckish Robin Seed and Insect Mix 1Kg
1kg · £5.40/kg£5.40PK Extra Goodness Energy Ball 6 Pack 12Each
1pk · £4.80 each£4.80PK Mealworm RTU Filled Feeder 90g
90g · £73.33/kg£6.60PK Complete Seed Mix RTU Filled Feeder 400g
400g · £16.50/kg£6.60Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50