Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • My Waitrose
    My Waitrose
  • Recently Added Products 👀
    Recently Added Products 👀
  • New Lower Prices 👇
    New Lower Prices 👇
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Bake of the Week ⭐
    Bake of the Week ⭐
  • Pet Event 🐾
    Pet Event 🐾
  • The Organic Shop 🥦
    The Organic Shop 🥦
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Picky Bits 😍
    Picky Bits 😍
  • Snacks😋
    Snacks😋
  • Bundles
    Bundles
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Food, Snacks & Drinks

  • Yeo Valley Organic Little Yeos Blueberry & Banana Kids Yogurt Pouch 90g

    90g ¡ £8.67/kg
    35% off
    ÂŁ0.78ÂŁ1.20
  • BEAR Alphabites Coco Cereal 350g 350g

    350g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ3.60
  • BEAR Alphabites Multigrain Cereal 350g

    350g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Cheesy Veggie Straws 4s

    48g ¡ £60.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Organix Apple Rice Cakes 4x18g

    72g ¡ £59.72/kg
    ÂŁ4.30
  • Kiddylicious 4 Veggie Straws 48g

    48g ¡ £60.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Organix Carrot Cake Oaty Bars 6x23g

    138g ¡ £32.25/kg
    ÂŁ4.45
  • Organix Gingerbread Men Toddler Snacks 135g

    135g ¡ £26.67/kg
    ÂŁ3.60
  • Ella's Kitchen Organic Sausage Pasta Bake 12m+ 200g

    200g ¡ £14.50/kg
    ÂŁ2.90
  • Organix Jammie Monsters Biscuits 64g

    64g ¡ £56.25/kg
    ÂŁ3.60
  • Organix Raspberry & Apple Soft Oaty Bars 6x23g

    138g ¡ £32.25/kg
    ÂŁ4.45
  • Organix Melty Baby Carrot Puffs 20g

    20g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ1.00
  • Ella's Kitchen The Red One Squished Fruits 5x90g

    450g ¡ £12.67/kg
    ÂŁ5.70
  • Organix Apple Rice Cakes 40g

    40g ¡ £51.25/kg
    ÂŁ2.05
  • Ella's Kitchen Bananas & Coconuts 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Puree Apples 70g

    70g ¡ £20.00/kg
    ÂŁ1.40
  • BEAR Yo Yos Mango 9s

    9pk ¡ £0.66 each
    ÂŁ5.90
  • BEAR Yo Yos Raspberry 9x20g

    180g ¡ £32.78/kg
    ÂŁ5.90
  • Ella's Kitchen The Green One Squished Fruits 5x90g

    450g ¡ £12.67/kg
    ÂŁ5.70
  • Ella's Kitchen The Purple One Squished Fruits 5x90g

    450g ¡ £12.67/kg
    ÂŁ5.70
  • Little Dish Spaghetti and Meatballs 200g

    200g ¡ £19.75/kg
    ÂŁ3.95
  • Organix Apple & Date Fruit Snack Bars 6x17g

    102g ¡ £43.63/kg
    ÂŁ4.45
  • Organix Gruffalo Crumble Apple Soft Oaty Bars Multipack 6x23g

    138g ¡ £32.25/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ4.45
  • Organix Blackcurrant Soft Oaty Bars 6x23g

    138g ¡ £32.25/kg
    ÂŁ4.45
  • BEAR Strawberry Yo Yos 12x10g

    120g ¡ £37.08/kg
    ÂŁ4.45
  • Cerelac Wheat Banana Reduced Sugar 250g

    250g ¡ £16.80/kg
    ÂŁ4.20
  • Organix Summer Fruit Rice Cake Multipack 4x18g

    72g ¡ £59.72/kg
    ÂŁ4.30
  • Kiddylicious Banana Soft Biscotti 120g

    120g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious 10 Strawberry Wafers 40g

    40g ¡ £83.75/kg
    ÂŁ3.35
  • BEAR Fruit Splits Mango & Sour Berry 5x20g

    100g ¡ £24.10/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • BEAR Fruit Splits Pineapple & Raspberry 5x20g

    100g ¡ £24.10/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Apple Fruity Bakes 6x22g

    132g ¡ £21.82/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Pear Soft Biscotti 7+ Months 6x20g

    120g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Strawberry & Beetroot Cookie Squares 6x24g

    144g ¡ £23.26/kg
    ÂŁ3.35
  • Kiddylicious Raspberry Tiddlers 4x12g

    48g ¡ £59.38/kg
    15% off
    ÂŁ2.85ÂŁ3.35
  • Piccolo ORG Mini Pasta Stars 6m+ 300g

    300g ¡ £7.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Piccolo ORG Sweet Potato + Beef Meatballs 7m+ 130g

    130g ¡ £20.77/kg
    ÂŁ2.70
  • Piccolo ORG Chicken + Spring Veg Casserole 7m+ 130g

    130g ¡ £20.77/kg
    ÂŁ2.70
  • Ella's Kitchen Spag Bol 190g

    190g ¡ £14.74/kg
    ÂŁ2.80
  • Ella's Kitchen Beef Stew with Spuds 190g

    190g ¡ £14.74/kg
    ÂŁ2.80
  • Piccolo ORG Blueberry + Banana Natural Yoghurt 6m+ 100g

    100g ¡ £21.50/kg
    ÂŁ2.15
  • Ella's Kitchen Beef Stew with Spuds 130g

    130g ¡ £18.08/kg
    ÂŁ2.35
  • Piccolo ORG Supersmoothie Immunity Boost 6m+ 90g

    90g ¡ £26.67/kg
    ÂŁ2.40
  • Piccolo ORG Strawberry + Banana Brekkie 6m+ 100g

    100g ¡ £21.50/kg
    ÂŁ2.15
  • Piccolo ORG Pear, Apple + Spring Greens 6m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Ella's Kitchen Vegetable + Lentil Bake 130g

    130g ¡ £18.08/kg
    ÂŁ2.35
  • Piccolo ORG Stir-In Bolognese Pasta Sauce 6m+ 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Piccolo ORG Stir-In Tomato Pasta Sauce 6m+ 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Ella's Kitchen Chicken Roast Dinner 130g

    130g ¡ £18.08/kg
    ÂŁ2.35
  • Piccolo ORG Superboost Banana, Mango + Coconut 7m+ 100g

    100g ¡ £24.00/kg
    ÂŁ2.40
  • View all (100)

Nappies & Wipes

  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Carry Pack Size 5 21Each

    21pk ¡ £0.46 each
    ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S5 33pk 33s

    33pk ¡ £0.44 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Premium Protection Nappy Pants Size 5 27Each

    27pk ¡ £0.53 each
    ÂŁ14.40
  • Naty FreeMovers Nappy Pants Size 5 (12-18kg) 20s

    20pk ¡ £0.57 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers Baby-Dry Taped Nappies Carry Pack Size 5 23Each

    23pk ¡ £0.42 each
    ÂŁ9.60
  • Huggies DryNites Pyjama Pants Boy 4-7 yrs 10s

    10pk ¡ £0.68 each
    ÂŁ6.80
  • Huggies Pull Ups Night Size 6 unisex 18s

    18pk ¡ £0.50 each
    ÂŁ9.00
  • Huggies Pull Ups Day Size 6 Unisex 20s

    20pk ¡ £0.45 each
    ÂŁ9.00
  • Huggies Little Swimmers Size 5-6 Swim nappies 11s

    11pk ¡ £0.62 each
    ÂŁ6.80
  • Filetti Non-Bio 12 Washes 780g

    780g ¡ £4.62/kg
    ÂŁ3.60
  • Huggies DryNites Pyjama Pants Girl 4-7yrs 10s

    10pk ¡ £0.68 each
    ÂŁ6.80
  • Huggies DryNites Bed Mats 7s

    7pk ¡ £1.37 each
    ÂŁ9.60
  • Huggies Little Swimmers Size 3-4 Swim nappies 12s

    12pk ¡ £0.57 each
    ÂŁ6.80
  • Water Wipes Biodegradable 9x60Each

    60pk ¡ £0.50 each
    ÂŁ30.00
  • Pampers Sensitive Baby Wipes 52s

    52pk ¡ £0.03 each
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.80
  • WaterWipes Sensitive Baby Wipes 3s 3x60Each

    1pk ¡ £8.96 each
    25% off
    ÂŁ8.96ÂŁ11.95
  • Pampers 99% Water Baby Wipes 4x60Each

    240pk ¡ £0.05 each
    ÂŁ11.10
  • Pampers New Baby Premium Protect Baby Wipes 3x60Each

    180pk ¡ £0.04 each
    33% off
    ÂŁ6.43ÂŁ9.60
  • Pampers Sensitive Baby Wipes 208s

    208pk ¡ £0.03 each
    ÂŁ6.30
  • Essential Baby Wipes 80s

    1pk ¡ £0.90 each
    ÂŁ0.90
  • Pampers New Baby Premium Protect Baby Wipes 60Each

    60pk ¡ £0.07 each
    ÂŁ4.30
  • WaterWipes Weaning Biodegradable 60s

    60pk ¡ £0.07 each
    ÂŁ4.20
  • Pampers 99% Water Baby Wipes 60Each

    60pk ¡ £0.06 each
    ÂŁ3.70
  • Waitrose 64 Lightly Fragranced Baby Wipes 64s

    1pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ1.30
  • Waterwipes Biodegradable 60s

    60pk ¡ £0.07 each
    ÂŁ4.20
  • WaterWipes Soothing Clean Baby Wipes 60s 60Each

    60pk ¡ £0.07 each
    ÂŁ4.20
  • Waitrose 64 Fragrance Free Baby Wipes 64s

    1pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ1.30
  • Pampers New Baby Premium Protect Nappies Size 1 50s

    50pk ¡ £0.23 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers New Baby Premium Protect Nappies Size 2 44Each

    44pk ¡ £0.26 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers New Baby Premium Protect Nappies Size 3 40Each

    40pk ¡ £0.29 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers New Baby Premium Protect Nappy Pants Size 3 36Each

    36pk ¡ £0.32 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers Baby-Dry Taped Nappies Carry Pack Size 4 25Each

    25pk ¡ £0.38 each
    ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S4 38pk 38s

    38pk ¡ £0.38 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S6 28pk 28s

    28pk ¡ £0.51 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Carry Pack Size 7 16Each

    18pk ¡ £0.53 each
    ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Taped Nappies Carry Pack Size 6 19Each

    19pk ¡ £0.51 each
    ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Carry Pack Size 6 19Each

    19pk ¡ £0.51 each
    ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S7 25pk 25s

    25pk ¡ £0.58 each
    ÂŁ14.40
  • Naty FreeMovers Nappy Pants Size 6 (16+kg) 18s 18s

    18pk ¡ £0.63 each
    ÂŁ11.40
  • Pampers Premium Protection Nappy Pants Size 6 24Each

    24pk ¡ £0.60 each
    ÂŁ14.40
  • Waitrose Mini Nappy Sacks 75s

    1pk ¡ £1.20 each
    ÂŁ1.20

Health

  • Nurofen for Children Strawberry Liquid Ibuprofen 100ml

    100ml ¡ £59.00/L
    ÂŁ5.90
    Restricted
  • Calpol Infant Paracetamol 2+Months 100ml

    100ml ¡ £47.50/L
    ÂŁ4.75
    Restricted
  • Calpol Sugar Free Infant 100ml

    100ml ¡ £47.00/L
    ÂŁ4.70
    Restricted
  • Calpol Six Plus Paracetamol Syringe 80ml

    80ml ¡ £58.75/L
    ÂŁ4.70
    Restricted
  • Tonic Health Kids Multivitamin Strawberry Gummies 30Each

    30pk ¡ £0.40 each
    ÂŁ12.00
  • Ashton & Parsons Teething Powder Pack of 20

    20pk ¡ £0.30 each
    20% off
    ÂŁ6.04ÂŁ7.55
  • Nurofen for Children Orange Liquid Ibuprofen 100ml

    100ml ¡ £61.00/L
    ÂŁ6.10
    Restricted
  • Calpol Six Plus Fastmelts Paracetamol 12s

    12pk ¡ £0.60 each
    ÂŁ7.20
    Restricted
  • Bonjela Junior Gel for Mouth Ulcers 15g

    15g ¡ £420.00/kg
    ÂŁ6.30
  • Infacol Simeticone Colic Relief 55ml

    55ml ¡ £102.91/L
    25% off
    ÂŁ5.66ÂŁ7.55
  • Wellbaby Multi-Vitamin Liquid 150ml

    150ml ¡ £43.67/L
    ÂŁ6.55
  • Kendamil Pro-Comfort Baby Drops 7.5ml

    7.5ml ¡ £2,400.00/L
    ÂŁ18.00
  • Mini Drops Multivitamin 50ml

    50ml ¡ £215.00/L
    ÂŁ10.75
  • Mini Drops Vitamin D3 50ml

    50ml ¡ £196.00/L
    ÂŁ9.80

Baby Toiletries

  • Waitrose 'Mini' Cotton Wool Pleat 200g

    200g ¡ £9.50/kg
    ÂŁ1.90
  • Essential Cosmetic Pads 100s

    1pk ¡ £2.40 each
    ÂŁ2.40
  • Essential Cotton Buds 200s

    1pk ¡ £0.95 each
    ÂŁ0.95
  • Essential Cosmetic Pads 3x80s

    1pk ¡ £2.82 each
    40% off
    ÂŁ2.82ÂŁ4.70
  • Simply Soft 100 Organic Cotton Wool Round Cosmetic Pads 100s

    100pk ¡ £0.03 each
    ÂŁ2.50
  • Waitrose 'Mini' Large Cotton Wool Balls 80s

    1pk ¡ £1.70 each
    ÂŁ1.70
  • Waitrose 'Mini' Large Cleansing Pads 100s

    1pk ¡ £4.90 each
    ÂŁ4.90
  • Essential Oval Cosmetic Pads 50Each

    1pk ¡ £2.45 each
    ÂŁ2.45
  • Aveeno Baby Hair & Body Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm Hair & Body Wash Sweet Orange 500ml

    500ml ¡ £14.88/L
    33% off
    ÂŁ7.44ÂŁ11.10
  • Aveeno Baby Gentle Bath & Wash 400ml

    400ml ¡ £17.08/L
    33% off
    ÂŁ6.83ÂŁ10.20
  • Aveeno Baby Calming Comfort Bedtime Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm Slumber Time Bath Soak Lavender & Moon Milk 250ml

    250ml ¡ £22.52/L
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • Childs Farm Baby Bubble Bath 250ml

    250ml ¡ £17.68/L
    33% off
    ÂŁ4.42ÂŁ6.60
  • Aveeno Kids Bubble Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Weleda Calendula Shampoo & Body Wash 200ml

    200ml ¡ £50.00/L
    ÂŁ10.00
  • Johnson's Top-to-Toe Baby Bath 500ml

    500ml ¡ £8.40/L
    ÂŁ4.20
  • Childs Farm Hair & Body Wash Blackberry & Apple 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Childs Farm Baby Shampoo & Wash Soft Scent 250ml

    250ml ¡ £17.68/L
    33% off
    ÂŁ4.42ÂŁ6.60
  • Childs Farm Bubble Bath Raspberry 500ml

    500ml ¡ £14.88/L
    33% off
    ÂŁ7.44ÂŁ11.10
  • Childs Farm SPF 50 Sun Cream 200ml

    200ml ¡ £80.25/L
    33% off
    ÂŁ16.05ÂŁ23.95
  • Childs Farm 2 in 1 Shampoo & Conditioner Apple & Pear 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Johnson's Baby Shampoo 500ml

    500ml ¡ £8.40/L
    ÂŁ4.20
  • Childs Farm Tangle Taming Shampoo Strawberry & Mint 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Childs Farm Tangle Taming Conditioner Strawberry & Mint 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Aveeno Baby 2-in-1 Shampoo & Conditioner 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Johnson's Natural Baby Powder 400g

    400g ¡ £12.88/kg
    ÂŁ5.15
  • Johnson's Baby Bath 500ml

    500ml ¡ £8.40/L
    ÂŁ4.20
  • Aveeno Baby Moisturising Lotion 150ml

    150ml ¡ £39.33/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Aveeno Kids Face & Body Lotion 150ml

    150ml ¡ £39.33/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Johnson's Baby Oil 500ml

    500ml ¡ £12.00/L
    ÂŁ6.00
  • Sudocrem Antiseptic Cream 175g

    175g ¡ £64.86/kg
    ÂŁ11.35
  • Bepanthen Nappy Ointment 100g

    100g ¡ £119.50/kg
    ÂŁ11.95
  • Weleda Calendula Nappy Change Cream 75ml

    75ml ¡ £131.33/L
    ÂŁ9.85
  • Sudocrem Care & Protect 30g

    30g ¡ £203.33/kg
    ÂŁ6.10
  • Metanium Everyday Barrier Ointment 40g

    40g ¡ £132.50/kg
    ÂŁ5.30

Baby Milk

  • Kendamil Organic Ready To Feed Stage 1 200ml

    200ml ¡ £7.75/L
    ÂŁ1.55
  • HiPP Organic First Infant Milk From Birth Stage 1 200ml

    200ml ¡ £8.50/L
    ÂŁ1.70
  • Kendamil Ready To Feed First Infant Milk Stage 1 250ml

    250ml ¡ £6.00/L
    ÂŁ1.50
  • Aptamil 2 Follow on Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £8.00/L
    ÂŁ1.60
  • Aptamil 1 First Baby Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £7.75/L
    ÂŁ1.55
  • Kendamil Organic Ready To Feed Stage 3 200ml

    200ml ¡ £8.00/L
    ÂŁ1.60
  • Kendamil Organic Ready To Feed Stage 2 200ml

    200ml ¡ £8.00/L
    ÂŁ1.60
  • HiPP 3 Organic Growing Up Milk 200ml

    200ml ¡ £8.50/L
    5 for ÂŁ6.90
    ÂŁ1.70
  • Aptamil Advanced 1 First Baby Formula Liquid 4x200ml

    800ml ¡ £9.00/L
    ÂŁ7.20
  • Cow & Gate 1 First Baby Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £6.50/L
    ÂŁ1.30
  • Aptamil Advanced 2 Follow on Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £10.25/L
    ÂŁ2.05
  • Aptamil 1 First Baby Formula Liquid 4x200ml

    800ml ¡ £7.25/L
    ÂŁ5.80
  • SMA Follow-on Baby Milk 6 mth+ Ready-to-use formula milk 200 ml 200ml

    200ml ¡ £6.50/L
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.30
  • Kendamil First Infant Milk Ready to Feed Starter Pack 6x70ml

    420ml ¡ £22.74/L
    ÂŁ9.55
  • SMA First Infant Baby Milk from birth Ready-to-use formula 200ml

    200ml ¡ £6.25/L
    ÂŁ1.25
  • Aptamil Advanced 1 First Baby Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £9.50/L
    ÂŁ1.90
  • HiPP 2 Organic Follow On Milk 200ml

    200ml ¡ £8.50/L
    5 for ÂŁ6.90
    ÂŁ1.70
  • Aptamil 3 Toddler Formula Liquid 200ml

    200ml ¡ £8.50/L
    ÂŁ1.70
  • Kendamil Follow On Milk Ready to Feed 250ml

    250ml ¡ £6.40/L
    ÂŁ1.60
  • Kendamil Organic Milk From Birth Stage 1 800g

    800g ¡ £23.25/kg
    ÂŁ18.60
  • HiPP Organic 1 First Infant Baby Milk Powder Formula 800g

    800g ¡ £20.25/kg
    ÂŁ16.20
  • Aptamil 1 First Baby Formula Powder 800g

    800g ¡ £21.75/kg
    ÂŁ17.40
  • Kendamil Goat Milk From Birth Stage 1 800g

    800g ¡ £30.75/kg
    ÂŁ24.60
  • Kendamil Whole Milk From Birth Stage 1 800g

    800g ¡ £19.13/kg
    ÂŁ15.30
  • Aptamil 1 Anti-Reflux Formula Powder 800g

    800g ¡ £28.50/kg
    ÂŁ22.80
  • Aptamil 1 Lactose Free Formula Powder 400g

    400g ¡ £29.25/kg
    ÂŁ11.70
  • Cow & Gate 1 First Baby Formula Powder 800g

    800g ¡ £16.50/kg
    ÂŁ13.20
  • SMA First Infant Baby Milk Powder Formula from birth 800g

    800g ¡ £20.25/kg
    ÂŁ16.20
  • Aptamil Advanced 1 First Baby Formula Powder 800g

    800g ¡ £27.00/kg
    ÂŁ21.60
  • HiPP Organic 2 Follow on Baby Milk Powder Formula 800g

    800g ¡ £21.31/kg
    ÂŁ17.05
  • Kendamil Follow-On Milk 2 800g

    800g ¡ £20.13/kg
    ÂŁ16.10
  • Kendamil Follow-On Milk 6-12 months 800g

    800g ¡ £24.44/kg
    ÂŁ19.55
  • Aptamil 2 Follow on Formula Powder 800g

    800g ¡ £22.94/kg
    ÂŁ18.35
  • Kendamil Goat Follow on Milk 6+12m 800g

    800g ¡ £32.25/kg
    ÂŁ25.80
  • Aptamil Advanced 2 Follow on Formula Powder 800g

    800g ¡ £28.38/kg
    ÂŁ22.70
  • SMA Follow-on Baby Milk Powder Formula 6-12 Months 800g

    800g ¡ £21.31/kg
    ÂŁ17.05
  • Kendamil Toddler Milk 1-3 Years 800g

    800g ¡ £24.44/kg
    ÂŁ19.55
  • Kendamil Toddler Milk 3 800g

    800g ¡ £20.13/kg
    ÂŁ16.10
  • HiPP Organic 3 Growing Up Baby Milk Powder 800g

    800g ¡ £21.31/kg
    ÂŁ17.05
  • Aptamil 3 Toddler Formula Powder 800g

    800g ¡ £22.94/kg
    ÂŁ18.35
  • Aptamil Advanced 3 Toddler Formula Powder 800g

    800g ¡ £28.38/kg
    ÂŁ22.70
  • Aptamil 2 Follow on Formula Liquid 4x200ml

    800ml ¡ £7.25/L
    ÂŁ5.80

Feeding & Accessories

  • Milton Sterilising Fluid 500ml

    500ml ¡ £5.92/L
    20% off
    ÂŁ2.96ÂŁ3.70
  • Milton 28 Sterilising Tablets 112g

    112g ¡ £27.50/kg
    20% off
    ÂŁ3.08ÂŁ3.85
  • MAM Easy Active Bottle 330ml each

    1pk ¡ £10.10 each
    ÂŁ10.10
  • Pure Night Soother 18+M 2s

    1pk ¡ £11.40 each
    ÂŁ11.40
  • Munchkin Tip & Sip Cup 7oz 1 Each

    1pk ¡ £8.40 each
    ÂŁ8.40
  • Munchkin Soft Tip Spoons 6s

    6pk ¡ £0.85 each
    ÂŁ5.10
  • Munchkin Miracle Trainer Cup 1 Each

    1pk ¡ £8.40 each
    ÂŁ8.40
  • Lansinoh Disposable Nursing Pads 60s

    60pk ¡ £0.11 each
    20% off
    ÂŁ6.68ÂŁ8.35
  • Lansinoh Breastmilk Storage Bags 25Each

    25pk ¡ £0.22 each
    20% off
    ÂŁ5.56ÂŁ6.95
  • Lansinoh For HPa Lanolin 40ml

    40ml ¡ £300.00/L
    20% off
    ÂŁ12.00ÂŁ15.00

Offers

  • Yeo Valley Organic Little Yeos Blueberry & Banana Kids Yogurt Pouch 90g

    90g ¡ £8.67/kg
    35% off
    ÂŁ0.78ÂŁ1.20
  • Kiddylicious Cheesy Veggie Straws 4s

    48g ¡ £60.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious 4 Veggie Straws 48g

    48g ¡ £60.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Ella's Kitchen Bananas & Coconuts 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Organix Gruffalo Crumble Apple Soft Oaty Bars Multipack 6x23g

    138g ¡ £32.25/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ4.45
  • Kiddylicious Banana Soft Biscotti 120g

    120g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • BEAR Fruit Splits Mango & Sour Berry 5x20g

    100g ¡ £24.10/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • BEAR Fruit Splits Pineapple & Raspberry 5x20g

    100g ¡ £24.10/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Apple Fruity Bakes 6x22g

    132g ¡ £21.82/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Pear Soft Biscotti 7+ Months 6x20g

    120g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Kiddylicious Raspberry Tiddlers 4x12g

    48g ¡ £59.38/kg
    15% off
    ÂŁ2.85ÂŁ3.35
  • Piccolo ORG Mini Pasta Stars 6m+ 300g

    300g ¡ £7.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Piccolo ORG Pear, Apple + Spring Greens 6m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Piccolo ORG Stir-In Bolognese Pasta Sauce 6m+ 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Piccolo ORG Stir-In Tomato Pasta Sauce 6m+ 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Piccolo ORG Pear, Banana + Coconut Milk Rice 6m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Piccolo ORG Carrot, Sweet Potato + Butternut Squash Puree 6m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Piccolo ORG Apple, Banana + Blueberry Puree 6m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Piccolo ORG Blushing Berries Puree 4m+ 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Ella's Kitchen Strawberry Yoghurt 90g

    90g ¡ £21.11/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.90
  • Ella's Kitchen Berry Yoghurt 90g

    90g ¡ £21.11/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.90
  • Ella's Kitchen Pears Peas & Broccoli 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Apple Cheese Melty Sticks 16g

    16g ¡ £112.50/kg
    2 for ÂŁ2.60
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Sweet Potatoes Broccoli + Carrots 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Strawberries & Apple 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Tomato & Basil Melty Sticks 16g

    16g ¡ £112.50/kg
    2 for ÂŁ2.60
    ÂŁ1.80
  • Ella's Kitchen Bananas & Apples 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Kiddylicious Veggie Straws 12g

    12g ¡ £95.83/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.15
  • Kiddylicious Fruity Bakes Strawberry 132g

    132g ¡ £21.82/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Ella's Kitchen Blueberries Apples + Bananas 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Organix Gruffalo Cocoa & Vanilla Biscuits 5x20g

    100g ¡ £36.00/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ3.60
  • Ella's Kitchen Carrots Apples + Parsnips 120g

    120g ¡ £15.00/kg
    5 for ÂŁ7.20
    ÂŁ1.80
  • Bear Yo Yos Mango 5s

    5pk ¡ £0.47 each
    35% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S5 33pk 33s

    33pk ¡ £0.44 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Sensitive Baby Wipes 52s

    52pk ¡ £0.03 each
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.80
  • WaterWipes Sensitive Baby Wipes 3s 3x60Each

    1pk ¡ £8.96 each
    25% off
    ÂŁ8.96ÂŁ11.95
  • Pampers New Baby Premium Protect Baby Wipes 3x60Each

    180pk ¡ £0.04 each
    33% off
    ÂŁ6.43ÂŁ9.60
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S4 38pk 38s

    38pk ¡ £0.38 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S6 28pk 28s

    28pk ¡ £0.51 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Ashton & Parsons Teething Powder Pack of 20

    20pk ¡ £0.30 each
    20% off
    ÂŁ6.04ÂŁ7.55
  • Infacol Simeticone Colic Relief 55ml

    55ml ¡ £102.91/L
    25% off
    ÂŁ5.66ÂŁ7.55
  • Essential Cosmetic Pads 3x80s

    1pk ¡ £2.82 each
    40% off
    ÂŁ2.82ÂŁ4.70
  • Aveeno Baby Hair & Body Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm Hair & Body Wash Sweet Orange 500ml

    500ml ¡ £14.88/L
    33% off
    ÂŁ7.44ÂŁ11.10
  • Aveeno Baby Gentle Bath & Wash 400ml

    400ml ¡ £17.08/L
    33% off
    ÂŁ6.83ÂŁ10.20
  • Aveeno Baby Calming Comfort Bedtime Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm Slumber Time Bath Soak Lavender & Moon Milk 250ml

    250ml ¡ £22.52/L
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • Childs Farm Baby Bubble Bath 250ml

    250ml ¡ £17.68/L
    33% off
    ÂŁ4.42ÂŁ6.60
  • Aveeno Kids Bubble Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm Hair & Body Wash Blackberry & Apple 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • View all (67)

  • View Laundry, Cleaning, Household

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

Š 2026 Deliveroo