- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Haribo Starmix 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g
340g · £23.68/kg£8.05£6.00 Clubcard (£17.65/kg)Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Applewood Slices 160G
160g · £22.50/kg£3.602 for £4.50 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardDairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90£1.25 Clubcard (£20.83/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Spanish Style Tortilla 500g
500g · £7.70/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardPhiladelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Spanish Style Tortilla 500g
500g · £7.70/kg£3.852 for £6.50 ClubcardPetits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Mango Chunks 250G (FOS)
250g · £12.40/kg£3.10Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Tesco Chicken Korma With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Chicken & Bacon Sub
1pk · £3.10 each£3.10Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Limes Each
1pk · £0.30 each£0.30Activia Fibre Natural Yoghurt & Dark Chocolate Granola Breakfast Pot with Spoon 165g
165g · £12.12/kg£2.00Tesco Butterpak Spreadable - Slightly Salted 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Wall's Jumbo Sausages Roll 130G
130g · £11.15/kg£1.45Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £30.00/kg£1.35Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45Tesco Cheese Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Chicken & Stuffing Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Applewood Slices 160G
160g · £22.50/kg£3.602 for £4.50 ClubcardDairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90£1.25 Clubcard (£20.83/kg)Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155G
155g · £15.48/kg£2.40£1.80 Clubcard (£11.61/kg)Tesco Crispy Chicken Tenders 305g
305g · £17.87/kg£5.45Tesco Honey & Mustard Chicken Pasta 300G
300g · £10.67/kg£3.20Nairn's Gluten Free Mini Cheese Snacks 45g
45g · £30.00/kg£1.35Bens Original Street Food Singapore Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Prawn Layered Salad 300G
300g · £10.67/kg£3.20Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Ginsters Chicken Tikka Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Tesco Three Bean Chilli 600g
600g · £3.83/kg£2.30Tesco Leeks 320G
320g · £3.75/kg£1.20Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45BOL Coconut Turmeric Lentil Daal Power Pot 450g
450g · £8.33/kg£3.75Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco 2 Steak Slice 300g
300g · £6.33/kg£1.90Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard