Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Milk, Cream & Eggs

  • Elmlea Whipped Squirty 250g

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Iceland 250g Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Elmlea Single 270ml

    270ml · £6.00/L
    £0.24 off
    £1.62£1.86
  • Elmlea 270m Double

    270ml · £6.89/L
    £1.86
  • Iceland 300m Double Cream

    300ml · £6.80/L
    £2.04
  • Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L

    2L · £1.59/L
    2 for £4.80
    £3.18
  • Iceland 1l Semi Skimmed milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 1l Whole Milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 2l Semi Skimmed Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Whole 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Iceland 2l Skimmed British Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 2l Whole Milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 1pt Semi Skimmed Milk

    568ml · £1.80/L
    £1.02
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L

    3L · £1.56/L
    £4.68
  • Cravendale Semi Skimmed 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Cookie Dough Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Moo Milk Banana Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Mars 250ml

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Galaxy Milk Drink 250ml

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Twix Chocolate, Caramel and Biscuit Flavoured Milk Drink 250ml

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla

    230ml · £10.43/L
    £2.40
  • Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Skinny Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • View all (83)

Cheese, Butter & Spreads

  • Olympus Halloumi Original 225g

    225g · £15.73/kg
    £3.54
  • Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g

    86g · £23.02/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 200g Onion / Chive D Glouctr

    200g · £17.10/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Cheshire Cheese

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Double Gloucester

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Red Leicester

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 200g & Cranberry Wensleydale

    200g · £17.10/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Galbani Mozzarella 125g

    225g · £10.40/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Iceland 500g Mild Grated Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Red Leicester

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Grated Mature Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 500g Mature Grted Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Mild Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g

    180g · £17.00/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Iceland 500g Grated Mozzarella

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Mozzarella

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 400g Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Extra Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Cathedral City Our Lighter Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 400g Medium Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Lighter Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 250g Extra Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 250g Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Extra Mature Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 250g Medium Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Mild Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Cathedral City 4 Mature Cheddar Slices Crackers & Pickle 122g

    122g · £22.62/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)

    3pk · £21.95/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers

    65g · £30.46/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Cathedral City Cheese Peelers 81g

    81g · £27.41/kg
    £2.22
  • Cathedral City Mature Cheddar 6 x 20g

    6pk · £23.00/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)

    4pk · £26.25/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)

    6pk · £24.50/kg
    3 for £6
    £2.94
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Cathedral City 5 Cheddar Sticks with Branston Pickle Dip 60g

    60g · £28.00/kg
    5 for £6
    £1.68
  • Dairylea Dunkers Nachos (3 x 43g) 129g

    3pk · £20.93/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 6 x 20g

    6pk · £23.00/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)

    6pk · £24.50/kg
    3 for £6
    £2.94
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g

    6pk · £23.00/kg
    3 for £6
    £2.76
  • The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g

    240g · £14.75/kg
    £3.54
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • The Laughing Cow Dip & Crunch 4 x 35g (140g)

    4pk · £21.43/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Dairylea 56.5g Oreo Snackers

    56.5g · £21.24/kg
    £0.78 off
    £1.20£1.98
  • Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers

    60g · £33.00/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Dairylea 125g Triangles

    125g · £16.80/kg
    2 for £3
    £2.10
  • View all (125)

  • View Beer, Wine & Spirits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo